Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

Aš šiandien gavau siuntinuką iš kasiulai.

user posted image
Atsakyti
Florestina puikus pirkinys smile.gif
Atsakyti
Na va, mano sios dienos pirkinys. Round robinui biggrin.gif pasirodo mazai spalvu savo resursuose turiu, teko dasipirkt doh.gif dabar dar teks ir babinuciu uzsipirkti, nes nebeuztenka. gerai kad dar i dezute telpa kol kas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 01 liepos 2010 - 23:10
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 02, 00:06)
Na va, mano sios dienos pirkinys. Round robinui biggrin.gif pasirodo mazai spalvu savo resursuose turiu, teko dasipirkt doh.gif dabar dar teks ir babinuciu uzsipirkti, nes nebeuztenka. gerai kad dar i dezute telpa kol kas lotuliukas.gif


Reikia, reikia, aš irgi savo atsargas pasipildžiau.
user posted image
Atsakyti
user posted image
pasiulymas, kaip galima pasidaryti dėžutę pačiai: iš darbo konfiskavau dėžes nuo kopijavimo popieriaus (vistiek išmeta); išardžius patrumpinau-pažeminau pagal špulyčių aukštį dėžę ir dangtį; iš atlikusiu atraižų iškirpau bortelius? (tuos kur atskiria eilėmis); apklijavau dovaninio popieriaus likučiu; suklijavau visą dėžę. dabar beliko beveik ta patį padaryt maišeliams - juose siūlų galiukai, o maišeliai sunumeruoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 30, 12:44)
Aš šiandien gavau siuntinuką iš kasiulai.


Kas įdomaus Burdoje? Čia siuvinėjimo spec. leidinys?
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 07 06, 22:20)
Kas įdomaus Burdoje? Čia siuvinėjimo spec. leidinys?


Čia siuvimo blush2.gif , didelių dydžių priedas.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 06, 19:35)
user posted image
pasiulymas, kaip galima pasidaryti dėžutę pačiai: iš darbo konfiskavau dėžes nuo kopijavimo popieriaus (vistiek išmeta); išardžius patrumpinau-pažeminau pagal špulyčių aukštį dėžę ir dangtį; iš atlikusiu atraižų iškirpau bortelius? (tuos kur atskiria eilėmis); apklijavau dovaninio popieriaus likučiu; suklijavau visą dėžę. dabar beliko beveik ta patį padaryt maišeliams - juose siūlų galiukai, o maišeliai sunumeruoti blush2.gif

Oho Kiek siulu blink.gif
Atsakyti
Ar siulu vinioklis ima popierinės rites? ar galima popierinias suvinioti?
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 07 18, 16:09)
Ar siulu vinioklis ima popierinės rites? ar galima popierinias suvinioti?

galima. paskutines mano pirktos dmc popierines rites tiko viniokliui. ankstesnes sunkokai tvirtinosi, nes skylute ta truputi ne toj vietoj buvo g.gif bet man asmeniskai smagiau rankom viniot ax.gif
Atsakyti
Ir aš vakar savo atsargas šiek tiek pasipildžiau ax.gif ,gal įkvėpimas greičiau ateis,o tai visai tinginys pagavo blush2.gif .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 20 liepos 2010 - 15:06
mamytes o i is kur uzsisakot siuliukus ir visa kita
Atsakyti