Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko judesių skaičiavimas ir žymėjimas

Man visai apie jokį žymėjimą gydytoja nesakė, tik klausia visada ar judesiukus jaučiu, o jaučiu tai tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
AS skaiciuoju 10 smarkiu judesiu per 12 val. Nesvarbu guliu, vaikstau ar dar ka veikiu, svarbu, kad judesiai ryskus ir pavieniai butu. Ir ypac svarbu i nestumo pabaiga skaiciuoti, kai mazyliai aptingsta. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. smile.gif Noriu pasikonsultuoti,nes truputi neramu.Nestumas 21 savaite,mazyli jauciu kelis kartus per diena.Taciau skaiciau,kad 21 savaite jau turetu matytis kaip kudikis juda,turi jaustis pridejus ranka.Pas mus dar to nera sad.gif O gal taip turi but?Pasidalinkit,prasau,savo patirtim.
Atsakyti
QUOTE (klivija @ 2004 04 29, 18:01)
Sveikutes. smile.gif Noriu pasikonsultuoti,nes truputi neramu.Nestumas 21 savaite,mazyli jauciu kelis kartus per diena.Taciau skaiciau,kad 21 savaite jau turetu matytis kaip kudikis juda,turi jaustis pridejus ranka.Pas mus dar to nera sad.gif O gal taip turi but?Pasidalinkit,prasau,savo patirtim.

Viename zurnale nestukems skaiciau, jog yra mamu, kurios is vis nejaucia mazylio judesiu net iki 22 savaites. Tai gal neverta dar labai pergyventi?
Atsakyti
QUOTE (zanet @ 2004 04 29, 21:04)
Viename zurnale nestukems skaiciau, jog yra mamu, kurios is vis nejaucia mazylio judesiu net iki 22 savaites. Tai gal neverta dar labai pergyventi?

Na kai as laukiuos manasis pilvuzas labai nakty duodavosi, o diena budavo ramutele, tik rytais pasilabindavo ir vsio.
Atsakyti
Pabandysiu Jus nuramint rolleyes.gif mus net į ligoninę paguldė, nes man prasidėjo paranoja, mat 2.gif per mažai judėjo. o pasirodo, viskas supermama.gif vieną dieną gali labai spurdėt, kitą, miegos ir nepribudinsi. tai 10 judesiukų per 24 val. yra gerai clap_1.gif
Atsakyti
Nu nepergyvenk kad isoreje nesimato. Iki 24 sav. judesiai nereguliarus. O ypac iki 22 sav. jie gali atsirasti ir vel pranykti. Dziaukis kad viduje jauti, o po to dar prisiziuresi, pamatysi... wub.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 05 01, 09:29)
Nu nepergyvenk kad isoreje nesimato. Iki 24 sav. judesiai nereguliarus. O ypac iki 22 sav. jie gali atsirasti ir vel pranykti. Dziaukis kad viduje jauti, o po to dar prisiziuresi, pamatysi... wub.gif

Labai aciu uz zinutes. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Bobošius @ 2004 04 29, 21:33)
Pabandysiu Jus nuramint rolleyes.gif mus net į ligoninę paguldė, nes man prasidėjo paranoja, mat 2.gif per mažai judėjo. o pasirodo, viskas supermama.gif vieną dieną gali labai spurdėt, kitą, miegos ir nepribudinsi. tai 10 judesiukų per 24 val. yra gerai clap_1.gif

Labai dekui. smile.gif Pasidare ramiau.
Atsakyti
Dar savaite pries (dabar turim 35 sav) galvojau, kad maniskis niekada nemiega, duodavo atsipalaiduot retkarciais, bet seip pilvas pastoviai i visas puses judejo:) o dabar kazkaip pradejo vis dazniau tinginiaut, nerimas irgi mane apeme, gyditoja liepe skaciuot blink.gif Tada vyras kai ne paklausdavo kaip mazius, tik viena atsakima is manes sulaukdavo - "sokinejam", o daba vis dazniau - "miega"......O ar jie visi tinginiai pasidaro gale ar tikrai nerimas ne del paranojos? verysad.gif
Atsakyti
Man tai kazkaip neramu darosi, toks vaizdas kad judesiukai svelneja. Atrodo, kad apie 23 savaite tie judesiukai daug stipresni buvo, gal sakau del to, kad daugiau vietos leliukas turejo? o gal cia as pripratau ir spyrio stiprumo nebejauciu g.gif
Atsakyti
as irgi skaiciuoju, kai lelius atsibudes, ne kai pusiau miega, tai uzknisa laukt, kad pazymet blush2.gif
Atsakyti