Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai - įdėklai į liemenėlę

SENA TEMA
Atsakyti
Tai kurie vis gi patys patys? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 11 17, 17:01)
Tai kurie vis gi patys patys? wink.gif

Man labiausiai tiko Chicco ax.gif Bet kaip kažkas rašė, tai su jais nelabai malonu buvo, kažkoks keistas jausmas, bet sugerdavo geriausiai 4u.gif Nes ypač su pirmuoju vaiku labai bėgdavo pienukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 17 lapkričio 2009 - 16:06
as naudojau ivairius, man didelio skirtumo nebuvo, gerioausiai be ju, kai jau normalizavosi pienuko gamyba dziaugiausi, kad nebereik ju nesiot biggrin.gif
Atsakyti
O aš naudoju Johnsons thumbup.gif Puikiai sugeria ir švenlnūs.
Atsakyti
Isbandziau Johnsons, NUK ir pigesnius kazkokius (gal Canpol babies, nepamenu). Labiausiai esu patenkinta Chicco, nes jie pakankamai dideli ir gerai apgaubia (.)(.). Pro visus kitus prabegdavo pienas ir turedavau keisti kelis kartus per diena. Dabar kai jau nebe taip gausiai bega, tiktu ir visu kitu firmu.
Atsakyti
ar kas nors bandė šitokius:
user posted image
iš vienos pusės vilna, iš kitos - šilkas, kuris ramina odą kai ji yra sudirgusi (pvz kai skausimingi spėneliai)
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2009 11 18, 08:56)
O aš naudoju Johnsons  thumbup.gif Puikiai sugeria ir švenlnūs.


drinks_cheers.gif Man taip pat.. bet gal yra ir geresniu, nezinau, tiesiog man uztenka situ..
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 11 17, 16:01)
Tai kurie vis gi patys patys? wink.gif


Chicco man labiausiai patiko, su daugkartiniais labai daug vargo doh.gif , o vienkartinį ėmei ir išmetei bigsmile.gif
Atsakyti
o man ju nereikia, maitinu 3men ir man labai retai, kada isbega blush2.gif
Atsakyti
Man Chicco patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
man geriausi Avent. Prasčiausi Jonhsons, visi kiti normalūs. Bet dabar nusipirkau daugkartinius Avent tai labai patenkinta. Atsipirko. Dar būna ekologinėse parduotuvėse.
Atsakyti