Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai - įdėklai į liemenėlę

QUOTE(sandrutyte @ 2009 11 29, 21:04)
Ar yra kokie nors iklotai i liemenele vaiksciojimoi i baseina?ka tokiu atveju daryti?
nusipirkom su vyru abonementus i baseina

galit eit be įklotų, nei pienui, nei baseinui nieko nenutiks biggrin.gif

o šiaip aš už chicco, man jie patogiausi, bandžiau visus čia minėtus
Atsakyti
man labiausiai patinka kanapiniai ikloteliai 4u.gif
Atsakyti
    sveikos mamytes.isbandziau tikriausiai visus kokius tik siulo musu parduotuvese.man patys paciausi yra sie chicco thumbup.gif brangesni nei kiti,bet verti tu pinigeliu,nes geriau sugeria nei kiti
user posted image
    antra vieta atiduociau siems
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrikeb: 12 sausio 2010 - 16:53
Tommee Tippee man pirmoje vietoje, tiesa Chicco nebandziau, bet daugeli kitu, tiek NUK, tiek Avent, tiek ir Ekologiskus isbandziau 4u.gif Tommee Tippee vien dydis man patinka, kad didesni uz kitus ir tikrai sugeria l. gerai. 4u.gif
Atsakyti
o kaip lana care daugkartiniai įdėklai? g.gif dabar naudoju vienkartinius avent, man jie visai čiki thumbup.gif
Atsakyti
man irgi belos labai nepatiko, greit suslampa ir bega pro krastus, vieno pako uztekdavo vos dviem kokiom dienom. geriausiai tai johnson, gerai sugeria. thumbup.gif
Atsakyti
o as naudoju AVENT ir negaliu nieko blogo pasakyti apie juos smile.gif tikrai geri ikloteliai thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 15, 15:34-->
QUOTE(Lapė-snapėsmile.gif @ 2010 01 15, 15:34)
o kaip lana care daugkartiniai įdėklai? g.gif dabar naudoju vienkartinius avent, man jie visai čiki thumbup.gif

Lana care super iklotai, gal ir brangoki, bet tikrai ilgai naudojami ir atsiperka,nes plaunami su spec. lanolino skysciu, bet tinka kai jau mamai pieno gamyba stabilizuojasi,nes kol dar bega tai netiks tada man geriausi buvo chicco. Bet tikrai rekomenduoju taupant pinigelius rinktis lana care ar panasius, nes turiu tik 1pora,bet naudoju jau 2men, nereik ju labai daznai skalbti puikiai devisi.
Atsakyti
Bella tai jau tikrai doh.gif Baisiai bega pro krastus, net ir visas neprisigeres buna... Kol kas esu bandzius situs ir NUK, tai NUK zymiai geresni. Noreciau pabandyti visu taip giriamus Chicco, nu bet kainele blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulle @ 2010 01 13, 20:26)
Tommee Tippee man pirmoje vietoje, tiesa Chicco nebandziau, bet daugeli kitu, tiek NUK, tiek Avent, tiek ir Ekologiskus isbandziau 4u.gif  Tommee Tippee vien dydis man patinka, kad didesni uz kitus ir tikrai sugeria l. gerai. 4u.gif


O kur "Tommee Tippee" rasti? parduotuvese nepastebejau, kad butu verysad.gif
bandziau NUK'o, bellos, johnson ir Chicco. Tai Chicco patiko labiausiai, sugeria daugiausiai. O bella prasciausi.
Atsakyti
Ishbandziau tikrai nemazai rushiu, bet pirmaja vieta teikiu ir dabar naudoju tik Jonhson... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 01 29, 20:03)
O kur "Tommee Tippee" rasti? parduotuvese nepastebejau, kad butu  verysad.gif
bandziau NUK'o, bellos, johnson ir Chicco. Tai Chicco patiko labiausiai, sugeria daugiausiai. O bella prasciausi.


Kotrynoje yra 4u.gif Kaune tai Vaikutyje, bazese keliuose skyriuose, Vilniuje Baby centre banginyje 4u.gif
Atsakyti