Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai - įdėklai į liemenėlę

O kurie įdėklai geriausiai tiktų mažai krūtinei? 4u.gif
Atsakyti
Man tiko ir patiko Canpol. Aisku nera pigu, bet patiko, nestori, nero tos duobes nenormalios, lankstus thumbup.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir Chicco ir Canpol ir Johnsons ir Tommee Tippee, bet nei vieni taip netiko ir nepatiko kaip Avent. Kaina gal ir didoka, bet aš jų sunaudoju mažiau nei kitų, taip pat tokios smulkmenos kaip supakavimas po vieną, neturi pašalinio kvapo, tinkamas dydis [man nepatiko maži įdėklai, nes drabužiai vistiek likdavo šlapi.]
Atsakyti
atsiliepkite, prašau, kurios naudojote vilnonius ar medvilninius įklotėlius: kiek porų jums reikėjo?
Atsakyti
Kol kas su trimis poromis išsiverčiu, bet reikėtų daugiau, dar bent 3.
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2016 03 13, 16:51)
Kol kas su trimis poromis išsiverčiu, bet reikėtų daugiau, dar bent 3.


tai reikia nusiteikti skirti pinigeliu g.gif
Atsakyti
Aš turėjau vilnonius lana vilnos ir medvilninius įklotukus, nerealiai patiko,pirmiausia pirkau daugkartinius medvlnės Avent firmos ir žiemą su jais kiek pašalau išbėgusi su džemperiu vartų atidaryt .Labai greitai sureagavo, skaudėt pradėjo, guzelių buvo, tad greitai kopūsto lapū prikišau ir per dieną ištraukė, uždegimo kaip nebūta. Tada prisiminiau, kad turėjau gavusi vilnonių įklotukų dovanų, tad juos nedelsdama nešiojau visą žiemą. užteko dviejų poryčių, drėgmę gerai išgarina, tai užtekdavo tik vėdinti ir esu plovusi kelis kartus. Krūtinė mano mažutė, niekas neįtardavo, kad su įklotukais smile.gif, visur su jais ir į šventes, ir pas gydytojus. Medvilniniais likau patenkinta taip pat, buvo berods keturios porytės, tai be galvos skausmo keisdavausi, gražiai priglunda. Popieriniai man nepatiko, atidaviau draugei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linceka: 27 balandžio 2016 - 13:38