Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai - įdėklai į liemenėlę

Vyras nupirko į ligoninę chicco tai patiko wub.gif vėliau drauge tidave atlikusius jonsons tai ispradziu kaip ir nieko, bet pasrebejau, kad pukuojasi ir šiaip jei daugiau pieno išbėga nakty tai tokie nemalonus. Nors šiaip nėra, kad bėgtų daug. Tad vėl nusipirkau chicco
Atsakyti
QUOTE(mazutekatute @ 2013 11 06, 13:25)
naudoju LANSINOH padelius nuo žindymo pradžios, tikrai super. ir patogūs, ir ploni, ir gerai sugeria  thumbup.gif

Man sitie irgi patys paciausi buvo thumbup.gif dzonson per stori, o jau ta dirbtinio spenio imitacija didziule tai doh.gif
Atsakyti
Man patinka patys paprasciausi Britton, naudoju jau beveik 8 men, ir nekart nenuvyle (yra prismoje) berods 30 vnt kainuoja 5 llt, o jeigu dar su nuolaida tai isvis kaina thumbup.gif bandziau libero - nepatiko, patiko lansinoh, bet ju kaina jau gerokai didesne.
Atsakyti
Man patys pačiausi Avent'o smile.gif
Atsakyti
Bandžiau chicco, johnsons, libero.Labiausiai nepatiko libero, nors pasiskaičius atsiliepimus nusipirkau, vis dėlto nusivyliau, baisiai stori ir paviršinis sluoksnis kažkoks šiurkštus.Tai pradžioje naudojau chicco, o vėliau johnsons.Tiesa pienas netekėjo upėmis, ir praėjus keturiem mėnesiam po gimdymo perėjau prie daugkartinių bambukinių.Nuo pusės metų nebenaudojau jokių.
Atsakyti
Aš naudojau daugkartinius - bambuko bei kanapės pluošto. Man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
naudojau Avent thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju Libero, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Kur perkate LANSINOH ? Ir uz kokia kainyte ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@gnyte @ 2014 02 27, 16:04)
Kur perkate LANSINOH ? Ir uz kokia kainyte ?  4u.gif

ČIA
Atsakyti
patys paciausi Tommee Tippee thumbup.gif
Atsakyti
Naudojau iki metų. Išbandyta buvo daug, bet patogiausi Chicco. Ir priglunda gerai, nestori, gerai sugeria. Dar labai patogu, kad kiekvienas atskitai supakuotas, įsimesti į rankinę nėr bėdų smile.gif
Atsakyti