Įkraunama...
Įkraunama...

Bankrotas!

SOS! Reikia labai skubios konsultacijos.
Jai įmonė bankrutuoja, o aš esu vaiko priežiūros atostogose iki 3 metų (vaikui dabar 2,5m), ar man priklausys išmokos kaip visiems?
Jai atlyginimas darbuotojams nemokamas jau 2 menesius, ar jis bus išmokėtas ir tada dar plius dviejų menesiu kompensacija?
Per kiek laiko išmokamos tos 2 mėnesių kompensacijos?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 28 liepos 2009 - 08:17
000189.gif kur jus, protingosios mammikės???????/ ax.gif
Dar klausimėlis: o jai darbuotojas turi biletenį kaip tada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 29 liepos 2009 - 12:43
QUOTE(airin @ 2009 07 10, 17:02)
Jei įmonė neturės pinigų, tai išmokės garantinis fondas, gal ne viską, ten yra apribojimai.
Negi pinigėlių nenori gauti smile.gif  smile.gif


gal kas zino kokie tiksliai tie apribojimai ? t.y. kiek maksimaliai kompensuoja garantinis fondas?
Atsakyti
REIKIA PAGALBOS

Baigiau mokslus, niekur anksčiau nedirbusi, įsidarbinau valdiškoje įmonėje, sutartis terminuota, gimdymo ir vaiko auginimo atostogų laike aš pavaduoju.

Kaip bus jei po pvz 5 mėnesių pastosiu nestuke.gif , ar man kas priklausys, ax.gif ar socialinės kokios garantijos bus ar ne. 4u.gif


Labai būtų ačiū jei pakonsultuotumėte apie tai. AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(olialiamamyte @ 2009 07 30, 19:01)
REIKIA PAGALBOS

Baigiau mokslus, niekur anksčiau nedirbusi, įsidarbinau valdiškoje įmonėje, sutartis terminuota, gimdymo ir vaiko auginimo atostogų laike aš pavaduoju.

Kaip bus jei po pvz 5 mėnesių pastosiu  nestuke.gif , ar man kas priklausys, ax.gif  ar socialinės kokios garantijos bus ar ne. 4u.gif
Labai būtų ačiū jei pakonsultuotumėte apie tai. AČIŪ.

g.gif kaip tai susiję su bankrotu?
Atsakyti
Sveikos , man esant vaiko prieziuros atostogose, imone, kurioje dirbau pries tai ,paskelbe bankrota, is imones bankroto administratoriaus gavau visus reikalingus dokumentus ( bankroto bylos teismo nutarties nuorasus, atleidimo is darbo sutarti), kuriuos reikia prietatyti isodra , kad toliau gautum pinigelius uz vaiko prieziuros atostogas. Taip pat teismo nutartyje isvardintas pirmos eiles imones kreditoriu sarasas su priklausancia iseitine kompensacija litais,taip pat minima kad imone savo turto turi nepakankamai,kad padengtu nuostolius. Tai kaip yra su tuo garantiniu fondu, kada galima tiketis per koki laikotarpi gali ismoketi bent dali tos iseitines kompensacijos, nes kiek zinau jis ribotai padengia ir ar reikia dar kazkur kreiptis , jei yra teismo nutartis??
Atsakyti
Šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Imone, kurioje dirbau yra sustabdžiusi veikla. Tai kai man reikes grižti i darba aš jau neturesiu kur. Kaip elgtis tokioje situacijoje. Ar priklauso man kokios kompensacijos? Bet manes dar neatleido, o grižti tai nebus kur, tai kiek suprantu teks išeiti savo noru.
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 08 20, 07:54)
Šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Imone, kurioje dirbau yra sustabdžiusi veikla. Tai kai man reikes grižti i darba aš jau neturesiu kur. Kaip elgtis tokioje situacijoje. Ar priklauso man kokios kompensacijos? Bet manes dar neatleido, o grižti tai nebus kur, tai kiek suprantu teks išeiti savo noru.

jeigu imone tik sustabdziusi savo veikla visas ismokas, kurios priklauso is sodros ir toliau gausit, jeigu imonei bus inicijuotas bankrotas busite atleista, tada viska perims imones bankroto administratorius, bus atsiustas ispejimas apie darbo sutarties nutraukima, bankroto bylos nuorasas ir atleidimo is darbo sutartis . Siuos dokumentus turesite pristatyti i sodra ir jums tolkiau bus mokama tokia pati ismoka kaip ir iki siol. tik aisku , kai baigsis vaiko prieziuros atostogos neturesite kur grizti.
Papildyta:
QUOTE(Lazdinija @ 2009 08 20, 10:47)
jeigu imone tik sustabdziusi savo veikla visas ismokas, kurios priklauso is sodros ir toliau gausit, jeigu imonei bus inicijuotas bankrotas busite atleista, tada viska perims imones bankroto administratorius, bus atsiustas ispejimas apie darbo sutarties nutraukima, bankroto bylos nuorasas ir atleidimo is darbo sutartis . Siuos dokumentus turesite pristatyti i sodra ir jums tolkiau bus mokama tokia pati ismoka kaip ir iki siol. tik aisku , kai baigsis vaiko prieziuros atostogos neturesite kur grizti.

p.s. tik iseiti is darbo savo pacios noru nereiketu, nes tada prarasite visas ismokas,jos priklauso tik tada jeigu esate atleista is darbo del imones bankroto ar likvidavimo.
Atsakyti
Vargstu su Sodra :-( Imone, kurioje dirbau paskelbe bankrota birzelio viduryje, uz birzeli liepos 16d. gavau tik puse vaiko prieziuros pasalpos. kai pristaciau reikiamus dokumentus Sodrai (isakymo kopija del atleidimo is darbo del imones bankroto, pranesima apie bonkrota) liepos pabaigoje gavau antra dali birzelio pasalpos. O rugpjuti ir vel negavau pasalpos schmoll.gif Buvau Sodrai, prizadejo patikrinti, o pinigu kaip nera taip ir ner doh.gif doh.gif darosi neramu, spaudzia paskola ir tt
gal yra likimo draugiu????
Atsakyti
Pas mus tai bankroto administratorius biski buvo bedu pridares.kai skambinom aiskino jog visus reikalingus popierius pats sodrai nuves ir patiems nereikes.bet artejant ismokoms vyrui(nes vyras vaiko prieziuros atostogose iki 2m)is sodros skambina ir sako kad nemokes pinigeliu nes negavo jokiu dokumentu.o pasirodo tas administratorius pamirso doh.gif ,reikejo patiems vezt.bet viska greit sutvarke,ir dar veliau is sodros skambino patvirtint jog viskas gerai ir pinigelius gausim,tai gavom laiku.ziuresim kaip kita men bus g.gif
Atsakyti
sveiki,
per kiek laiko bankroto fondas turi ismoketi kompensacija atleistajam darbuotojui???? 4u.gif
as atleista nuo s.m. balandzio men, ir iki siol laukiu pinigeliu.
gal ir nebesulauksiu????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julada @ 2009 08 30, 14:41)
sveiki,
per kiek laiko bankroto fondas turi ismoketi kompensacija atleistajam darbuotojui????  4u.gif
as atleista nuo s.m. balandzio men, ir iki siol laukiu pinigeliu.
gal ir nebesulauksiu?????  g.gif


Mano ziniomis turi per puse metu sumoketi. O bankrtoto administratorius sake, kad ten dar praeitu metu bylos neisnagrinetos...tai, manau, labai jau tiketis, kad greitai gausite, neverta.

o kazin ta kompensacija nesumazins vaiko prieziuros pasalpos? kaip, pvz., mamos esancios vaiko prieziuros atostogose ir gaunancios atlyginima pagal autorines sutartis, netenka dalies ar visos pasalpos.
Atsakyti