QUOTE(Eiryn @ 2010 03 04, 11:36)
Sveiki, atrodo radome mums tinkantį ir net labai patinkantį butą tiek vietą, tiek pats butas atrodo toks kokio norėjau, šiandien važiuosim apiūrėti gyvai, tačiau bėda tame jog prašo 10 000 lt daugiau nei yra mūsų lubos, kaip reikia nusiderėti tokią sumą??? Pardavinėja pati savininkė, galvoju gal įmanoma suderėti kaip nors
Va ir nusidera žmonės atrodo, o mes kiek važiavom žiūrinėt, klausdavom, bandydavom derėtis, nu sako 1000lt galim nuleist, o ten nėra už ką mokėt tokios sumos kokią prašo, žodžiu su agentūrom tai derėtis neina niekaip.
Realiai galiu papasakot musu derybu istorija... radom tris variantus- apitiksliai vienuodus- kainos svyravo intervale 360-380 t. ( kas mums buvo per brangu)
Geriuasias variantas buvo uz 380t - jau puikiai irentas ir mums labai tinkantis
Derybu rezultatas -320 t.]
Bandem nusideret iki 310- 315 - jau nepavyko
Derybos vyko taip- paskambinom ir pasakem savo kaina ( 320)... davem laika apgalvot, davem suprast kad turim ir kitu variantu.
Pardavejams dabar zymiai sunkiau nei pirkejams