Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pradžia

Ką darote, kai pykina?
Atsakyti
Vitulka, ACIU 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! Pagaliau ir as pamaciau du pagaliukus!!! Pagal skaiciuokle 4sav. Kankina beprotiski pilvo putimai ir skaudena sonus bei nugaryte , butent del to ir pasidariau testuka, nes to niekada gyvenime nera buve! Ar normalu kad taip anksti paskauda? ;/
Atsakyti
QUOTE(ShihTzu @ 2014 04 30, 15:52)
Sveikos mamos! Pagaliau ir as pamaciau du pagaliukus!!!  Pagal skaiciuokle 4sav.  Kankina beprotiski pilvo putimai ir skaudena sonus bei nugaryte , butent del to ir pasidariau testuka, nes to niekada gyvenime nera buve! Ar normalu kad taip anksti paskauda? ;/


Sveikinu 4u.gif , linkiu tau lengvo nesiojimo ! skaiciau, kad yra normalu jei yra panasus skausmai kaip per 'tas dienas', bet cia todel kad gimda pleciasi, o del skausmu sone ir nugaroje, tai nieko negirdejau, jie buna, bet jau daug veliau, kai vaisius didelis ir is tiesu spaudzia sonus ir nugara skauda.
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 04 30, 23:35)
Sveikinu  4u.gif , linkiu tau lengvo nesiojimo ! skaiciau, kad yra normalu jei yra panasus skausmai kaip per 'tas dienas', bet cia todel kad gimda pleciasi, o del skausmu sone ir nugaroje, tai nieko negirdejau, jie buna, bet jau daug veliau, kai vaisius didelis ir is tiesu spaudzia sonus ir nugara skauda.

Dekui!;) Na jauciuosi jau daug geriau,Tik soniuka kartais kairi vis padursto! Bet Tas jausmas ir buvo toks kaip per mmm tik be kraujo, nes man per mmm nerealiai nugara skaudedavo,dabar jau nieko! Dar ir siandiena begau testa darytis vis dar nesitiki!! Tiek ilgai lauktas stebuklas! wub.gif iskentesiu viska,kad tik viskas gerai butu;)
Atsakyti
Labas.
Jungiuosi i Jusu gretas. keistas jaumas.. o tema teisingai uzvadinta..pradzia ir nerimas.

Vaikutis lauktas, uzvakar testukas parode svi juosteles. Menesines velavo tik diena. Pavyko is labai greitai. Kaip man dabar susikaiciuoti kiek laiko as laukiuosi? Visko bijau. nejauciu jokiu pozymiu- absoliuciai. Dariausi du testus i vistiek nesitiki , akd laukiuosi, nes nieko nejauciu.

Kaip btu galima man kuo greiciau suzinoti ar viskas ok? Ar tikrai tas vaikiukas gyvena pas mane?
Jauciu paranoja mane ima.. labai bijau visko. Plius, sveikateles problemu turiu.
Kada jau pilvuki gydyojas pamatys grozi?
Papildyta:
Labas.
Jungiuosi i Jusu gretas. keistas jaumas.. o tema teisingai uzvadinta..pradzia ir nerimas.

Vaikutis lauktas, uzvakar testukas parode svi juosteles. Menesines velavo tik diena. Pavyko is labai greitai. Kaip man dabar susikaiciuoti kiek laiko as laukiuosi? Visko bijau. nejauciu jokiu pozymiu- absoliuciai. Dariausi du testus i vistiek nesitiki , akd laukiuosi, nes nieko nejauciu.

Kaip btu galima man kuo greiciau suzinoti ar viskas ok? Ar tikrai tas vaikiukas gyvena pas mane?
Jauciu paranoja mane ima.. labai bijau visko. Plius, sveikateles problemu turiu.
Kada jau pilvuki gydyojas pamatys grozi?
Atsakyti
QUOTE(Irute Bitute @ 2014 05 06, 11:06)
Labas.
Jungiuosi i Jusu gretas. keistas jaumas.. o tema teisingai uzvadinta..pradzia ir nerimas.

Vaikutis lauktas, uzvakar testukas parode svi juosteles. Menesines velavo tik diena. Pavyko is labai greitai. Kaip man dabar susikaiciuoti kiek laiko as laukiuosi? Visko bijau. nejauciu jokiu pozymiu- absoliuciai. Dariausi du testus i vistiek nesitiki , akd laukiuosi, nes nieko nejauciu.

Kaip btu galima man kuo greiciau suzinoti ar viskas ok? Ar tikrai tas vaikiukas gyvena pas mane?
Jauciu paranoja mane ima.. labai bijau visko. Plius, sveikateles problemu turiu.
Kada jau pilvuki gydyojas pamatys grozi?


Labas
Labai gerai suprantu tavo baimes, pati tai isgyvenau ir zinau, kad norisi bet kokios paguodos, kad tik nusiramintum.
Pirmiausiai, jei tik uzvakar darei testuka, tai dar reiktu neskubeti pas ginekologa. Pakartok testuka po savaiteles. Zinok, iki kol gydytoja nepaziurejo per echoskopa, tai gal 4 testus dariau, kad tik dar pamatyciau tas juosteles lotuliukas.gif Psichologiskai geriau jauciausi tada smile.gif
Dabar tavo nestumas turetu buti apie 4 sav. Tiesiog skaiciuok nuo pirmos buvusiu menesiniu dienos smile.gif
Buk laiminga, dziaukis, saugok save. Teigiamos emocijos, kai busima mama jauciasi gerai, yra didziausias garantas, kad leliukui viskas bus gerai.
O pas gydytoja eik kokia 8 savaite. 9-12savaite buna echoskopas pagal programa, tai nereiks taip ilgai laukti, negu kad nulektum nuo dabar wink.gif
Nieko nebijok, tik aisku gyvendama savo iprasta gyvenima, nepamirsk kad tavyje mazyte kruopyte gyvena, kuri isaugs i savarankiska zmogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2014 05 06, 12:16)
Labas
Labai gerai suprantu tavo baimes, pati tai isgyvenau ir zinau, kad norisi bet kokios paguodos, kad tik nusiramintum.
Pirmiausiai, jei tik uzvakar darei testuka, tai dar reiktu neskubeti pas ginekologa. Pakartok testuka po savaiteles. Zinok, iki kol gydytoja nepaziurejo per echoskopa, tai gal 4 testus dariau, kad tik dar pamatyciau tas juosteles  lotuliukas.gif  Psichologiskai geriau jauciausi tada smile.gif
Dabar tavo nestumas turetu buti apie 4 sav. Tiesiog skaiciuok nuo pirmos buvusiu menesiniu dienos smile.gif
Buk laiminga, dziaukis, saugok save. Teigiamos emocijos, kai busima mama jauciasi gerai, yra didziausias garantas, kad leliukui viskas bus gerai.
O pas gydytoja eik kokia 8 savaite. 9-12savaite buna echoskopas pagal programa, tai nereiks taip ilgai laukti, negu kad nulektum nuo dabar wink.gif
Nieko nebijok, tik aisku gyvendama savo iprasta gyvenima, nepamirsk kad tavyje mazyte kruopyte gyvena, kuri isaugs i savarankiska zmogu  smile.gif



Aciu uz palaikyma.

Pasidarysiu siandien dar viena testuka. Dariausi du ir jie buvo toookie ryskus. Dar vakar norejau daytis, bet kazkaip pabijojau, o gal suklydo tie pirmieji. Keistas jausmas. Lyg ir noreciau su mama pasidalinti, artimaisiais , bet labai bijau.. bijau nusivilti. Brt gi dabar 21 a. ar nera imoma jau dabar paziureti ar gyvena pas mane ar viskas gerai.. jatus tos savaites bus tookios ilgos..
Atsakyti
As iskarto net po kelis testus dariausi! Tai jau visa kruva turiu ju;D issiemu paziuriu ,vis negaliu patiketi!;) o su Tom savaites Labai idomiai,vienur skaiciuoja kad man 6sav. O
Pati ir uzsienio tinklapiuose suskaiciuoju 5...o pas gyditoja irgi planuoju eiti tik apie 10-12sav. Nematau reikalo eiti anksciau,juk nieko ten nesimatys,kad ir kaip sunku laukti ir dar sunkiau patiketi!;) Beja gyvenu ne lietuvoje,tad viskas cia kitaip,pas daktarus eini,Tik jeigu jautiesi blogai,niekas tiek visokiu tyrimu ir taip daznai nedaro;) Drauge turi 2men. Leliuka,tai viso pas daktarus buvo du kartus iki gimdymo Ir lietuvoje karta.tad nepanikuok,dabar manau pats Tas laikas dziaugtis:) nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irute Bitute @ 2014 05 06, 12:24)
Aciu uz palaikyma.

Pasidarysiu siandien dar viena testuka. Dariausi du ir jie buvo toookie ryskus. Dar vakar norejau daytis, bet kazkaip pabijojau, o gal suklydo tie pirmieji. Keistas jausmas. Lyg ir noreciau su mama pasidalinti, artimaisiais , bet labai bijau.. bijau nusivilti. Brt gi dabar 21 a. ar nera imoma jau dabar paziureti ar gyvena pas mane ar viskas gerai.. jatus tos savaites bus tookios ilgos..



Nusiramink, ilgos nerimo dienos taves dar laukia. Tikrai tik pakenksi leliukui taip besijaudindama.
Poliklinikoj tikrai niekas dar taves echoskopu neapziurines, gali bandyt privaciai, bet velgi... Kad ir pamatys dabar ta burbuliuka pas tave, niekas negarantuotas, kad po savaites jis dar ten bus. Aisku, gasdinimu dabar tau maziausiai reikia, bet... Man ligoninej isvis atvere akis - gydytoja pareiske, kad iki 22 savaites niekas nestabdo persileidimu - tik tu pati savo poilsiu ir pozityvu gali isgelbeti vaikeli. Stai NUO 22sav., jau madikamentais stabdo prieslaikini gimdyma. Taigi viskas dabar tik tavo rankose, kad ir pamatytum dabar puslyte ekrane, nemanau, kad kas nuo to pasikeistu, nes niekas negaletu pasakyti, ar jis sveikas bus, ar bus viskas gerai ateity.
Atsakyti
uoj, merginos, gera su kazkuo pasidalinti. Juolab, kad niekam nesakome. Nors norime, bet nenoriu liudesio.
Tikiuosi viskas bus gerai. Dar vienas dalykas, kuris mane neramina, as nieko nejauciu. Jokiu pozymiu.

manau, kad esu ne viena tokia. Ta padzia tokia neima kelianti.. esu girdejus, kad kitos net vyams nesako. Nu as neistverciau, jeigu reiktu vienai islaukti tas savaites..
Atsakyti
Nejaučiau ir aš nieko. Jei ne vėluojančios mėnesinės, nebūčiau net numanius, kad laukiuos.

Nėštumas skaičiuojamas nuo praeitų mėnesinių pirmos dienos, vadinas, vaisiui apie 4 savaites.
Be 8 savaičių pas gydytoją neičiau. Echo poliklinikoje be 12 savaičių nepriklauso. Vadinas, rašykitės kažkur privačiai.
Atsakyti