Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai būsimoms mamoms

Sveikos mamtes smile.gif prisiziurejau ir as tu nestukiu madu tai man jau dabar visko reikia smile.gif nors dar anksti smile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tipiska moteris smile.gif gal kas UK kokiu zinot geresniu online parduotuviu?
Jei ka aktualu ai radau sita http://www.woolworth...price,0/o/6.end ir visai nebrangu (na salyginai) ax.gif
Atsakyti
O gal kuri matėt kur galima įsigyti antiradiacinių darbužėlių Anti Radiation Maternity Clothes?
Atsakyti
Sveikutes,
Gal galetumete patarti kur galima butu isigyti laaabai ilgas kelnes nestukei. Mano ugis 182 cm, beto labai ilgos kojos. Siuvyklose siuti atsisako, atseit neturi lekalu.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2011 01 21, 12:30)
Sveikutes,
Gal galetumete patarti kur galima butu isigyti laaabai ilgas kelnes nestukei. Mano ugis 182 cm, beto labai ilgos kojos. Siuvyklose siuti atsisako, atseit neturi lekalu.

Jeigu aktualu Kaune, tai parduotuveje dar ne mama yra siuvykla ir siuva pagal individualius uzsakymus.
Atsakyti
ieskau vestuvems sukneles(bet jau su ne mazu pilveliu busiu) g.gif gal kokiu ideju turit? g.gif bet svecias busiu,ne nuotaka smile.gif

aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 22 sausio 2011 - 21:43
QUOTE(Fifux'e @ 2011 01 22, 22:43)
ieskau vestuvems sukneles(bet jau su ne mazu pilveliu busiu)  g.gif gal kokiu ideju turit? g.gif bet svecias busiu,ne nuotaka smile.gif

aciu

ir mane domina, bet as busiu ne svecias o liudininke
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 01 22, 22:43)
ieskau vestuvems sukneles(bet jau su ne mazu pilveliu busiu)  g.gif gal kokiu ideju turit? g.gif svecias busiu:)


QUOTE(dzemute @ 2011 02 14, 12:31)
ir mane domina

manęs irgi laukia toks malonumas, tačiau vestuvėse teks dalyvauti vasara, kai pilvukui bus 8 mėnesiai... doh.gif nors dar toloka, tačiau jau pradedu svarstyti ir dairytis idėjų, foto ax.gif manau idealiausia būtų lengvai krentančios medžiagos kokia suknytė platėjanti po krūtine smile.gif tik neaišku, ar čia lt pavyks ką padoraus rasti kokybės ir kainos santykiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 14, 11:42)
manęs irgi laukia toks malonumas, tačiau vestuvėse teks dalyvauti vasara, kai pilvukui bus 8 mėnesiai... doh.gif nors dar toloka, tačiau jau pradedu svarstyti ir dairytis idėjų, foto ax.gif  manau idealiausia būtų lengvai krentančios medžiagos kokia suknytė platėjanti po krūtine smile.gif tik neaišku, ar čia lt pavyks ką padoraus rasti kokybės ir kainos santykiu g.gif

va va...kaina ir kokybe cia nesuderinami doh.gif
o as turiu balta sunkia,kuri po (.)(.) biggrin.gif platejanti,medziaga lengva,manau tiktu,bet balta.ar dera i vestuves eiti bu balta suknia? g.gif ar nebus kad kazkaip jaunoji tik su balta buna,o cia as kaip svecias nelabai g.gif
Atsakyti
o man vestuves jau po 2 savaiciu, bet kai paziuriu jei suknyte normalesne, tai kaina tikrai nenormali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2011 02 14, 13:34)
o man vestuves jau po 2 savaiciu, bet kai paziuriu jei suknyte normalesne, tai kaina tikrai nenormali  doh.gif

rinktis ne sezono metu isvis beprasmiska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 02 14, 13:41)
va va...kaina ir kokybe cia nesuderinami doh.gif
o as turiu balta sunkia,kuri po (.)(.)  biggrin.gif platejanti,medziaga lengva,manau tiktu,bet balta.ar dera i vestuves eiti bu balta suknia? g.gif ar nebus kad kazkaip jaunoji tik su balta buna,o cia as kaip svecias nelabai g.gif

Tai va, manau, kad nelabai gal... g.gif vieną kartą teko dalyvauti vestuvėse, kur pamergėms reikėjo rengtis geltonas sukneles, o viena buvo iš kito miesto ir išsinuomavo tokią šviesios šampano spalvos.... tai net kunigas pamanė, kad ji nuotaka... doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dzemute @ 2011 02 14, 14:34)
o man vestuves jau po 2 savaiciu, bet kai paziuriu jei suknyte normalesne, tai kaina tikrai nenormali  doh.gif

O kokio dydžio tavo pilvukas?
Aš turiu viena suknelę šilkinę gražią, pirkau prieš metus į krikštynas.
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 14, 17:08)
Tai va, manau, kad nelabai gal... g.gif  vieną kartą teko dalyvauti vestuvėse, kur pamergėms reikėjo rengtis geltonas sukneles, o viena buvo iš kito miesto ir išsinuomavo tokią šviesios šampano spalvos.... tai net kunigas pamanė, kad ji nuotaka... doh.gif  lotuliukas.gif
O kokio dydžio tavo pilvukas?
Aš turiu viena suknelę šilkinę gražią, pirkau prieš metus į krikštynas.

man per vestuves bus 20 salaiciu, kolkas jis dar nedidelis, o koks bus nezinau, pati esu liekna, bet va krutine tai jau dabar DD dydzio, tai didesne problema ji nei pilvukas
Atsakyti