Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai būsimoms mamoms

QUOTE(deltadu @ 2011 05 28, 22:41)
Aš tikrai neišlaidavau , kai buvau nėščia, nes kur paskui tuos rūbus dėt. Buvau nusipirkus kelnes "papigiai" ,ir visas mano garderobas.


O aš kaip pasiutus drabužių prisipirkau doh.gif tai dabar pardavinėju, nes matau kad daugumos nebeužsidėsiu nei sykio, jau tuoj gimdyt, o daugiau nėštumų neplanuoju. Pirkau per skelbimus, bet nutrintų nepasitaikė,kiti visai nauji, sakyčiau taip pirkti tikrai apsimoka (tik ne tokiais kiekiais kaip aš), juk kiek tas nėštumas trunka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maumė: 04 liepos 2011 - 13:51
labai graziu dzinsu buna Zaroj, tik reikia klaust, nes kazkodel buna nepakabinti
Atsakyti
sumaisiau tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lius'ka: 02 rugpjūčio 2011 - 07:52
Ziurekit, kokia i tema apklausawww.manoapklausa.lt - is tiesu niekada nesusimasciau, kad tersiu aplinka ismesdama rubus. Aisku, stengiausi neismesti, kitoms nestukems atiduoti, ir kai viskas atgal sugrizo, susidejau gal busimam pagrandukui... smile.gif ax.gif
Atsakyti
parduotuve Buk mama Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afute28: 17 gruodžio 2011 - 17:48
QUOTE(Ariana&D @ 2011 03 01, 10:10)
Sveikos,
Vakar isigijau Buk mamoj kelnes labai grazias sumokejau 118Lt.Ten dabar yra daug nuolaidu,tik buna su didziais problemos  biggrin.gif

Maciau ,,Bukmamoje' daug graziu rubu, bet bijau del dydziu....ir ji yra Vilniuje, o as Kaune.
Atsakyti
Humanoj nusipirkau džinsus apynaujus ir sijoną spec. nėštukei irgi kaip naujas, abu po 10 lt. thumbup.gif , nuploviau buvusią rūbų informaciją druskoje, kelis mėnesius panešiosiu ir rūbų konteinerin sumesiu. Negaila bus.
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 01 10, 16:00)
Humanoj nusipirkau džinsus apynaujus ir sijoną spec. nėštukei irgi kaip naujas, abu po 10 lt.  thumbup.gif , nuploviau buvusią rūbų informaciją druskoje, kelis mėnesius panešiosiu ir rūbų konteinerin sumesiu. Negaila bus.

nu cia daba kam/kas ? blink.gif
Atsakyti
kadangi nebuvau labai jau lieknute,tai beveik iki pabaigos man tiko mano rubai, aisku sagas persiuvinejau, viena sarafana mama turguj nupirko ir viskas smile.gif
supermamoj daug mamyciu parduoda savo rubelius,tikrai grazius, nemanau,kad taip reikia islaidauti ir pirkti naujus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rircik: 16 sausio 2012 - 21:29
QUOTE(Jureka @ 2012 01 10, 15:00)
Humanoj nusipirkau džinsus apynaujus ir sijoną spec. nėštukei irgi kaip naujas, abu po 10 lt.  thumbup.gif , nuploviau buvusią rūbų informaciją druskoje, kelis mėnesius panešiosiu ir rūbų konteinerin sumesiu. Negaila bus.

O parduotuvėje klausėte kur jie sukabinti, ar tiesiog ieškojote tarp visų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 23, 16:03)
O parduotuvėje klausėte kur jie sukabinti, ar tiesiog ieškojote tarp visų? 4u.gif


Kai as pirkau, tai man padejo pardaveja surasti :bigsmile
Atsakyti

 ! 
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=684216
Atsakyti