Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(Misty @ 2009 11 24, 14:30)
Aš vat neatsidžiaugiu savaitgalio pirkiniu wub.gif


Laabai grazu thumbup.gif (tavo uzsakytos zvakytes sia savaite jau bus mirksiukas.gif )

As tai pagailejau pinigu sviestuvui ir pirkau pigesni bei ji "dekupazinau" ax.gif
vat koks rezultatas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 12 08, 05:39)

As tai pagailejau pinigu sviestuvui ir pirkau pigesni bei ji "dekupazinau"  ax.gif
vat koks rezultatas


Na rezultatas tikrai puikus thumbup.gif Baltai pavydziu turincioms auksines rankas blush2.gif
Atsakyti
aga ir pritariu ta lempa super atrodo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nu reikia noro aisku dar sugebejimo tokius stebuklelius daryti ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, help! Išsirinkau sieninius šviestuvėlius, tokius baltus, tarsi tabletėles, stačiu kampu pritvirtintas prie plokštelės.
Na, gal kaip nors įsivaizduosit? smile.gif Bent pasistenkit smile.gif
Ir turiu tokią bėdą dabar. Nerandu prie jų derančių šviestuvų. O reikia tokių didesnių "tablečių" - pakabinamų šviestuvų. Biudžetas mažas, net labai, o norisi ko nors panašaus į http://www.paulo-coe...ro-de-tecto-155 tik baltos spalvos.
Jei kas matėte tokio ar bent panašaus tipo šviestuvų, - stiklinių, tekstilinių, galų gale plastmasinių ar popierinių, tik gerokai pigesnių analogų, būčiau labai laiminga, jei brūkšteltumėt wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Interjero kurime nelabai nusimanau, todel reikia Jusu patarimo blush2.gif
user posted image
Turim platu koridoriu, kurio dalis yra svetaineje (o ji labai nedidele). Koridoriaus siena apstatyta baldais, bet man ji nepatinka, kazko lyg truksta, nzn g.gif Bukit geros, patarkit ka nors 4u.gif gal ka sukeist vietomis, gal dar kazka dastatyt, zodziu, laukiu komentaru, aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mutukas @ 2010 01 25, 16:27)
Sveikos  4u.gif
Interjero kurime nelabai nusimanau, todel reikia Jusu patarimo  blush2.gif
user posted image
Turim platu koridoriu, kurio dalis yra svetaineje (o ji labai nedidele). Koridoriaus siena apstatyta baldais, bet man ji nepatinka, kazko lyg truksta, nzn  g.gif  Bukit geros, patarkit ka nors  4u.gif gal ka sukeist vietomis, gal dar kazka dastatyt, zodziu, laukiu komentaru, aciu  rolleyes.gif

o man cia visko kaip ir perdaug ax.gif, na visko pedaug vienoje vietoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blaxtiena: 25 sausio 2010 - 15:43
QUOTE(blaxtiena @ 2010 01 25, 15:41)
o man cia visko kaip ir perdaug  ax.gif


O ko butent? I sudetus daiktus, tai nekreipkit demesio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mutukas @ 2010 01 25, 15:27)
Sveikos  4u.gif
Turim platu koridoriu, kurio dalis yra svetaineje (o ji labai nedidele). Koridoriaus siena apstatyta baldais, bet man ji nepatinka, kazko lyg truksta, nzn  g.gif  Bukit geros, patarkit ka nors  4u.gif gal ka sukeist vietomis, gal dar kazka dastatyt, zodziu, laukiu komentaru, aciu  rolleyes.gif

mano supratimu nera labai gerai, kad visos baldu detales, tame tarpe ir veidrodis, isdestytos vienoda kryptimi (horizontaliai).

-Pakabinama lentynele galima butu perkelti vietoj veidrodzio i desine, lygiagreciai sulig desiniuoju apatines spinteles kampu. Veidrodi kabinciau vertikaliai tarp aukstesnes spinteles ir lentyneliu (jei tilptu), viename lygyje veidrodzio virsus ir lentyneliu plokste. Siuo atveju isdestymas butu labiau kompaktiskas.
-Jei veidrodis toje vietoje netilptu, galima ji perkelti ant salia kaireje esancios sienos, tada vaizdas butu labiau isplestas.
-Arba veidrodi palikti taip, kaip dabar yra, o lentyneles perkelti ant kairiosios sienos (lentyneles virsus viename lygyje su veidrodzio virsutine krastine).
-Vietoj vazono su gele, salia nuotraukos remelio, manau stilingiau ziuretusi staline lempa arba zvakide.
Reiketu tiesiog paziureti is kambario puses, kur kas labiau tiktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 25 sausio 2010 - 17:02
QUOTE(vida777 @ 2010 01 25, 16:59)
mano supratimu nera labai gerai, kad visos baldu detales, tame tarpe ir veidrodis, isdestytos vienoda kryptimi (horizontaliai).

-Pakabinama lentynele galima butu perkelti vietoj veidrodzio i desine, lygiagreciai sulig desiniuoju apatines spinteles kampu. Veidrodi kabinciau vertikaliai tarp aukstesnes spinteles ir lentyneliu (jei tilptu), viename lygyje veidrodzio virsus ir lentyneliu plokste. Siuo atveju isdestymas butu labiau kompaktiskas.
-Jei veidrodis toje vietoje netilptu, galima ji perkelti ant salia kaireje esancios sienos, tada vaizdas butu labiau isplestas.
-Arba veidrodi palikti taip, kaip dabar yra, o lentyneles perkelti ant kairiosios sienos (lentyneles virsus viename lygyje su veidrodzio virsutine krastine).
-Vietoj vazono su gele, salia nuotraukos remelio, manau stilingiau ziuretusi staline lempa arba zvakide.
Reiketu tiesiog paziureti is kambario puses, kur kas labiau tiktu


Labai aciu uz patarimus notworthy.gif Pabandysim jusu siulomus variantus 4u.gif
Atsakyti
Pritariu vidai777,kad reikėtų toršerų. Dabar ta sienos dalis po veidrodžiu atrodo plika,o jei jį pakabinus vertikaliai ir iš abiejų pusių prie sienos "prisegti" po šviestuvą su gaubtu g.gif
Gal jums mieli tie pliušiniai žaisliukai,bet jų ten per daug ir manau žaislai turi turėti savo vietą.Aišku čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2010 01 25, 17:24)
Pritariu vidai777,kad reikėtų toršerų. Dabar ta sienos dalis po veidrodžiu atrodo plika,o jei jį pakabinus vertikaliai ir iš abiejų pusių prie sienos "prisegti" po šviestuvą su gaubtu  g.gif
Gal jums mieli tie pliušiniai žaisliukai,bet jų ten per daug ir manau žaislai turi turėti savo vietą.Aišku čia tik mano nuomonė  4u.gif

Sakiau, kad nekreipkit demesio i daiktus smile.gif Deja, siuo metu tik vaiku zaislai gali buti sudeti lentynose, nes visa kita gali smarkiai nukenteti nuo mazuju neklauzadu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mutukas @ 2010 01 25, 16:44)
O ko butent? I sudetus daiktus, tai nekreipkit demesio  blush2.gif

vida 777, parase viska labai teisingai 4u.gif
veidrodi galite visai nuimti mirksiukas.gif , jie graziai ziurisi pakabinti virs miegamojo lovos arba virs sofos svetaineje smile.gif
Atsakyti