Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(Taj @ 2010 11 30, 13:31)
vanda_zydi, jus galite uzsakyti 2-ju spalvu langus: is lauko puses rudos, o is vidaus baltos spalvos.
Stai ir problemos sprendimas.  bigsmile.gif



superine ideja! thumbup.gif tik dabar tikiuosi kad kaina nuo to kosmiskai nepakils:) planuojam vasara pakeisti mamos bute langus, tai investicija nemaza; reik jau dabar atskira saskaitele langu pinigeliams uzveisti:)
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2010 11 30, 13:50)
Sveiki,

ir man klausimas iskilo del langu keitimo ir to fasado pakeitimo.... jei visame name (daugiabutis) yra sudeti rudi langai, o mes norime tuos langus pakeisti ir sustatyti baltus, ar tai jau bus fasado pakeitimas? klausimas toks, nes esu girdejus, kad jei pasidarai kokius nors pakeitimus, tai gali prisistatyti kazkokie tai miesto planavimo architektai ir motyvuodami tuo kad pakeitei pirmini projekta, konstrukcija ar ka ten dar liepti pasitvarkyti - siuo atveju butu rudu langu sustatymas.


Ir gerai padarytų, jei tie architektai prisistatytų ir baudą uždėtų. Kas čia per "lietuviškas" mąstymas - jei visur rudi, tai pas mane bus balti doh.gif Pažiūrėkit ir atsitokėkit, kaip atrodo mūsų daugiabučiai - viename name ir rudi, ir balti langai, ir su vienokiu suskirstymu, ir su kitokiu, ir iki žemės sudėti, ir t.t. Ar Jums tai atrodo gražu, estetiška? Pasižiūrėkit, kaip kitose šalyse tokie namai atrodo - pavydas ima žiūrint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 11 30, 13:42)
Ir gerai padarytų, jei tie architektai prisistatytų ir baudą uždėtų. Kas čia per "lietuviškas" mąstymas - jei visur rudi, tai pas mane bus balti  doh.gif Pažiūrėkit ir atsitokėkit, kaip atrodo mūsų daugiabučiai - viename name ir rudi, ir balti langai, ir su vienokiu suskirstymu, ir su kitokiu, ir iki žemės sudėti, ir t.t. Ar Jums tai atrodo gražu, estetiška? Pasižiūrėkit, kaip kitose šalyse tokie namai atrodo - pavydas ima žiūrint  verysad.gif


nereikia taip uzsipulti zmogaus, zinoma sutinku su jumis, kad daugiabuciai musu kaip vaiduokliai atrodo.
Vanda-zydi, jus padarykit is lauko rudus, o is vidaus baltus ir bus jums gerai ir is lauko graziai atrodys thumbup.gif
Atsakyti
Nepuoliau, tik be užuolankų išreiškiau savo poziciją.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 11 30, 14:42)
Ir gerai padarytų, jei tie architektai prisistatytų ir baudą uždėtų. Kas čia per "lietuviškas" mąstymas - jei visur rudi, tai pas mane bus balti  doh.gif Pažiūrėkit ir atsitokėkit, kaip atrodo mūsų daugiabučiai - viename name ir rudi, ir balti langai, ir su vienokiu suskirstymu, ir su kitokiu, ir iki žemės sudėti, ir t.t. Ar Jums tai atrodo gražu, estetiška? Pasižiūrėkit, kaip kitose šalyse tokie namai atrodo - pavydas ima žiūrint  verysad.gif


Aha, man irgi baisu, kai įstatomi balti plastikiniai langai galvojant, kad tai baisiai modernu (ir, aišku, šiuo metu madinga). Tarybiniuose blokiniuose namuose tai taip, jie žiūrisi gerai, bet senamiestyje schmoll.gif
O kaina spalvotų langų padidėja gal 10% - gana nemažai...
Atsakyti
gal ne i tema bet tiesiog norejau pasidalinti su patikusia nuoroda kaip graziai galima suderinti moderna su klasika...(puslapis sukinejasi ekrane matomu rodykliu pagalba arba pelyte)
http://www.peredelka...tour/room2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ihmantas: 04 gruodžio 2010 - 18:13
Sveikos, irenginejama nama. Reiktu pagalbos. Niekaip nepasisprendziu kokia grindu danga rinktis virtuveje + svetaineje. Plotas nemazas. Grindu gaunas kiek daugiau nei 50 kvadratu. Sirdis linksta prie plyteliu, nes turim suni, kuris megsta karts nuo karto sysia padaryti ne vietoje, plius iejimas is terasos tiesiai i svetaine. Bet galvoju, kad ziema bus labai saltos grindys jei bus plyteles, nes grindys nesildomos... Rinktumemes lamina, nes butu maloniau vaikscioti, bet ji graziai isdeti vel problemos... Detumemes patys, tai visu kampuciu, apdailos apie zidini super duper graziai nepadarytumem, nes laminatas vaiksto.

Ikeliu keleta nuotraukeliu ir gal kas ka gales patarti...

http://www.part.lt/i...22ddfa36436.jpg

http://www.part.lt/i...11a4fac1236.jpg

http://www.part.lt/i...9dd20be8618.jpg

Sienos bus baltos, o namo interjera bandysim paversti i provanco stiliaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 18 gruodžio 2010 - 14:24
Jei grindys bus nesildomos, tai jokiu budu nedekit plyteliu , salta bus ziema ir nemalonu. As deciau medines grindis smile.gif O ties iejimu is lauko, koridoriuj, plyteles. del virtuves tai net nezinau ar plyteles ar irgi medines grindis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcela*: 18 gruodžio 2010 - 14:43
QUOTE(Deme @ 2010 12 18, 16:23)

Sienos bus baltos, o namo interjera bandysim paversti i provanco stiliaus.

O ten kazkokios grindys lyg ir sudetos?
Provansas ir laminatas schmoll.gif nesuderinami dalykai. Jau geriau paprastos medines lentos, kurios nors ir suskils ar dar kaip nors apsideves, bet prie provanso labai tiks. Nors man asmeniskai provansas yra labai, labai grazu ir jauku, bet moderniame name as jo nedaryciau. Nedera kazkaip namo isore su vidumi...
Atsakyti
QUOTE(KungFuPandaSuper @ 2010 12 18, 15:47)
O ten kazkokios grindys lyg ir sudetos?
Provansas ir laminatas  schmoll.gif nesuderinami dalykai. Jau geriau paprastos medines lentos, kurios nors ir suskils ar dar kaip nors apsideves, bet prie provanso labai tiks. Nors man asmeniskai provansas yra labai, labai grazu ir jauku, bet moderniame name as jo nedaryciau. Nedera kazkaip namo isore su vidumi...

Yra grindys, nes anksteni seiminkai jas buvo sudeje. O mes norim pasikeisti pagal save. Laminatas renkamasis del kainos .... As irgi nieko pries pries parketa, bet kai ner pinigu renkiesi is to ka gali sau leisti... Baisingo provanco as namie nepadarysiu, bet tam tikrais provanco bruozais pasinaudosiu wink.gif Provanciska virtuve, baltos sienos, lubu apvadai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2010 12 18, 17:09)
Yra grindys, nes anksteni seiminkai jas buvo sudeje. O mes norim pasikeisti pagal save. Laminatas renkamasis del kainos .... As irgi nieko pries pries parketa, bet kai ner pinigu renkiesi is to ka gali sau leisti... Baisingo provanco as namie nepadarysiu, bet tam tikrais provanco bruozais pasinaudosiu wink.gif Provanciska virtuve, baltos sienos, lubu apvadai smile.gif

O kam tas parketas, man tai net negrazu parketas blush2.gif dekit paprastas lentas medines, smile.gif nubeicuosit, nulakuosit ir psio
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2010 12 18, 18:09)
Yra grindys, nes anksteni seiminkai jas buvo sudeje. O mes norim pasikeisti pagal save. Laminatas renkamasis del kainos .... As irgi nieko pries pries parketa, bet kai ner pinigu renkiesi is to ka gali sau leisti... Baisingo provanco as namie nepadarysiu, bet tam tikrais provanco bruozais pasinaudosiu wink.gif Provanciska virtuve, baltos sienos, lubu apvadai smile.gif

Kvailas klausimas blush2.gif , o jus basi vaikstote namuose? Nes jeigu su slepetemis, tai dekite plyteles ir nesukite galvos del grindu saltumo.
Atsakyti