Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(aaasaule @ 2010 02 11, 17:02)
Manau,kad nieko neyzeidziau,dedant nuotraukas ir klausiant patarimo-reikia tiketis,kad bus visokiu nuomoniu. 4u.gif(niekada nesvaigstu oi grazu,sakau ka matau gi...)
Man tas kambarys atrodo pertemptas,jau taip jis vizualiai ilgas,o dar prisikciota siena visame ilgyje g.gif na bet jums grazu,valio.
Kotryna na paziurekite atsimerkusi ir pamatysite,ner ko pykti uz nuomone,o liustra tragizmas-tolete net nedeciau(lauko)apvalus liustras koreguotu istempto vaizdo sindroma kambaryje mirksiukas.gif na pasiziurinekite knygose,interjeru zurnaluose,rasote mokotes-pas destytojus paklauskite g.gif

as asmeniskai sutinku su kiekvienu jusu zodziu (isskyrus vulgarius), bet su tonu - ne schmoll.gif .
Kritika taip pat turi buti taktiska, tada ji bus taktiskai ir priimta 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 02 11, 19:37)
Kritika taip pat turi buti taktiska, tada ji bus taktiskai ir priimta  4u.gif .


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2010 01 24, 22:55)
Biudžetas mažas, net labai, o norisi ko nors panašaus į http://www.paulo-coe...ro-de-tecto-155 tik baltos spalvos.
Jei kas matėte tokio ar bent panašaus tipo šviestuvų, -  stiklinių, tekstilinių, galų gale plastmasinių ar popierinių, tik gerokai pigesnių analogų, būčiau labai laiminga, jei brūkšteltumėt  wub.gif

kazka panasaus esu maciusi senukuose, tik ne baltos spalvos.



QUOTE(kotrynka81 @ 2010 02 09, 14:05)
Mamos, padekit, patarkit apsvietimo klausimu... Dabar kambary turiu sviestuva, kuris nei grozio nei sviesos neduoda...  Galvojau palubiose lentyna padaryt palei visa kambario perimetra (metu projektuka, jei kazkas jame matosi), bet bijau, kad gali suspausti kambari...

user posted image


siame interjere man truksta kazkokio ryskaus akcento. greiciausai tiesciau rysku kilima ir lentynose padeciau kelis tos spalvos akcentus. tada interjeras atrodytu gyvesnis ir nusibodus butu galima lengvai atsinaujinti.
Zodziu ivesk kokia spalvyte mirksiukas.gif

QUOTE(vida777 @ 2010 02 10, 22:27)
1.Manau, kad jie virtuveje bus per sunkus (tiek spalva, tiek vaizdeliai)...

2. Kaip? Jus dar neissiklijavote vienos kambario sienos geletais tapetais? Tada skubekite greiciau, nes visi jau baigia issiklijuoti 
O jei rimtai, tai jeigu norite buti kaip visi, tada klijuokite, jei norite buti originali - ne  ax.gif .

drinks_cheers.gif Beto, su tokiais tapetais reikia elgtis atsargiai. jie labai mazina kambario erdve. beto suvynioti atrodo graziai, o ant sienos vaizdelis labai pasikeicia.

QUOTE(aaasaule @ 2010 02 11, 02:30)

ir dar kate bute schmoll.gif ,bus jusu namams plauku  doh.gif

gal zmonems meile tam katineliui svarbiau nei jo palikti plaukai mirksiukas.gif
Del geles ne vietoje tai pritariu.
Atsakyti
QUOTE(kotrynka81 @ 2010 02 11, 12:15)
Gal po lentyna (sekcijos) LED juotele graziai apsviestu... Zinoma ir bendro reikia, bet va cia ir uzstrigau...

LED juostelė daugiau dėl grožio, nelabai ji šviesos duoda. Nišoje vaiko kambaryje priklijavome super LED juostelę 1,3m ilgio, tai įmanoma būtų skaityti prie šios šviesos, bet akims kenktų. Mes klijavome nišos dekorui ir vakare, prieš vaikams užmiegant, kad baisu nebūtų, tokia minimali šviesa, netrukdanti. Dar - visa led juostelė šviečianti man nelabai, panašu į parduotuvių vitrinas. Galvoju kaip čia padarius, gal juostelėje po kelias švieseles užklijavus kažkuo neperšviečiamu? g.gif O šiaip pliusas jos toks, kad minimalios elektros sąnaudos. 4u.gif Kadangi pati niša siaurutė, tai negalėjome įmontuoti led lempučių. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aaasaule @ 2010 02 11, 18:02)
Manau,kad nieko neyzeidziau,dedant nuotraukas ir klausiant patarimo-reikia tiketis,kad bus visokiu nuomoniu. 4u.gif(niekada nesvaigstu oi grazu,sakau ka matau gi...)
Man tas kambarys atrodo pertemptas,jau taip jis vizualiai ilgas,o dar prisikciota siena visame ilgyje g.gif na bet jums grazu,valio.
Kotryna na paziurekite atsimerkusi ir pamatysite,ner ko pykti uz nuomone,o liustra tragizmas-tolete net nedeciau(lauko)apvalus liustras koreguotu istempto vaizdo sindroma kambaryje mirksiukas.gif na pasiziurinekite knygose,interjeru zurnaluose,rasote mokotes-pas destytojus paklauskite g.gif

Kultūros truputį bendraujant šiame forume. mirksiukas.gif Tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelle: 11 vasario 2010 - 20:08
QUOTE(Lotari @ 2010 02 10, 20:57)
... iš tikrųjų rinktis tapetus su kažkokiom gelėm, figūrom rizikinga nes vos ne visą kambarį turėsite derinti prie tapetų, pagalvėlę, užklotą, užuolaidas....

Kad teks taikyti viską - visiškai sutinku, ypač jei tapetai juoda-balta-raudona spalvų, bet kad gėlės- tarybinė atgyvena - drįstu paprieštaraut mirksiukas.gif
QUOTE(vida777 @ 2010 02 10, 22:27)
2. Kaip? Jus dar neissiklijavote vienos kambario sienos geletais tapetais? Tada skubekite greiciau, nes visi jau baigia issiklijuoti  lotuliukas.gif .
O jei rimtai, tai jeigu norite buti kaip visi, tada klijuokite, jei norite buti originali - ne  .

Nesuprantu, kodėl kaip visi g.gif Virtuvės vieną sieną jau prieš daugiau kaip 5 metus išklijavom gėlėtais tapetais (tarpkitko virtuvių temoj esu rodžiusi nuotraukas), tai iki šiol esu patenkinta - labai jauku, miela ir nenusibodo.
Dabar ir miegamojo siena gėlėta, ir vaikų kambario bus ...man gražu, nesivaikau jokių madų, gal ir nesu originali, bet ir tarybine iškasena nesijaučiu...taip kad nesupykit, bet tokie pasisakymai (kaip ir aaasaules) schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 02 11, 21:09)
Nesuprantu, kodėl kaip visi  g.gif  Virtuvės vieną sieną jau prieš daugiau kaip  5 metus išklijavom gėlėtais tapetais (tarpkitko virtuvių temoj esu rodžiusi nuotraukas), tai iki šiol esu patenkinta - labai jauku, miela ir nenusibodo.
Dabar ir miegamojo siena gėlėta, ir vaikų kambario bus ...man gražu, nesivaikau jokių madų, gal ir nesu originali, bet ir tarybine iškasena nesijaučiu...taip kad  nesupykit, bet tokie pasisakymai (kaip ir aaasaulesschmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

jei jus issiklijavote pries 5 metus, tai jus ir nebuvote kaip visi, nes jums tiesiog paciai taip norejosi. Bet kai dabar, kas tik nepasirodo, pas visus butinai viena siena, butinai geletas, butinai stambiomis gelemis... o kodel ne puse sienos, kodel ne visas kambarys, kodel ne smulkiomis gelytemis? ogi turbut todel, kad "niekas dabar taip nedaro" arba dar svaresnis argumentas (ypac pardaveju-konsultantu) - tai nemadinga ax.gif . Juo labiau, kai virtuves ir svetaines tapetai neturi jokio bendro rysio tarpusavyje, tai ir kyla mintis, kad daroma tik tam, kad taip daro visi.

Jau buvo sienos oranzines, buvo balta-juoda, buvo bambukai... Tikrai yra zmoniu, kuriems butent ta "bangos" spalva visada patiko, patinka ir patiks gal visa gyvenima, jis gerai jausis, ir turbut issidaze net ne tada, kai ji buvo ant bangos, o kitas - pasirinkes ja mados paakintas, jau ziurek ir skundziasi, kad igriso, nes tai neatitinka jo dvasios.
Atsakyti
Aciu, mamytes, uz patarimus...
Del isizeidimo, tai nesakyciau, kad isizeidziau... Bet nemalonu... Klausiau patarimo del sviestuvo, o tas, kas labiausiai mano kambari kritikavo, taip nieko del apsvietimo ir nepatare... Jei jau teigi, kad kazkas blogai, tai ir patark, kaip padaryti, kad butu geriau... mirksiukas.gif
Visokiu yra, visokiu reikia... Visvien man cia smagu, nes dauguma vis delto yra mandagios, malonios ir supratingos... wub.gif
Gelyte ne vietoj, sutinku, bet i ta spinta retai lendam.... smile.gif
Del detaliu, tai keiciu jas karts nuo karto... Tik nenoriu misraines padaryti. Jau ta juodai balta spalva, pasteline ir ruda, truputi raudono turiu. Turetu buti trys spalvos, o ju jau va kiek turiu... blush2.gif
Bet jau sviestuvas tai mane juodai erzina doh.gif Ir visu pirma noreciau pakeisti butent JI. Tad jei kartais kiltu kokiu ideju, buciau labai dekinga... bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mane hole yra didele balta siena. nezinau kaip ja dekoruoti. Daugkas siule tuos geletus tapetus, bet tai labai sumazintu erdve. ka manote apie tokius foto tapetus?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dita555: 12 vasario 2010 - 09:59
QUOTE(topaco @ 2010 02 12, 11:07)
geriau taip kambari isirengti o ne siena  biggrin.gif  o jei ten tapetai tai jie tiesiog ispudigi... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aha cia tapetai, ir pas mane tas holas visas baltas. noriu tiesiog ivesti kazkokios gaivos ir zalumos. arba mastau statyti ryskius baldus ir rinktis toki tapeta
user posted image
Atsakyti
noredamas patart bijau nusikalbet blush2.gif seip manau darot viska sau o ne draugams ar kaskam tai tiesiog kokia stovi vizija akyse ja reiketu ir igyvendinti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(topaco @ 2010 02 12, 11:50)
noredamas patart bijau nusikalbet blush2.gif  seip manau darot viska sau o ne draugams ar kaskam tai tiesiog kokia stovi vizija akyse ja reiketu ir igyvendinti biggrin.gif

tiesiog neesu visiskai apsisprendusi kaip ta hola irengti. pirma idega buvo ka nors piesti kaip cia
http://www.dezignwit...llondujapon.png

bet pamaniau, kad labai jau saltai atrodys. Siaip kartais gerai isgisrti kitu zmoniu nuomones, nes apie kai kuriuos dalykus gal paskendes savo idejose net nepagalvotum ax.gif
Atsakyti
na ir diskusija cia uzvire doh.gif lotuliukas.gif
jei ne i tema, tai kiekviena kalba turi daugiau nei 20 zodziu tam, kad galetume tinkamai reiksti savo mintis, parinkti savo sakiniui atitinkama intonacija, nuotaika ir stipruma. o kalbos stiliaus vartojimas priklauso nuo zmogaus vidines kulturos. juk galima pasakyt: atsiprasau, noreciau praeiti ir galima pasakyt: a girdi, pasitrauk, man cia praeiti reikia. turinys tas pats, bet emocinis svoris visai kitas mirksiukas.gif
o jei i tema, tai ruda spalva man labai patinka, galeciau gyventi kavos puodelyje thumbup.gif . o pats interjeras kazkuo prasosi papildomas. man noreusi kokios nors modernios liustros vidury, kad nebutu priplota prie lubu ir turetu ne kvadratine geometrine forma, nes visas kambarys perdem taisyklingas. bet as ne dizainere, cia mano asmenine nuomone. ax.gif
Atsakyti