Įkraunama...
Įkraunama...

Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume

O mane šita tema labai labai paskatino išmėginti arklių šampūną. Ir ką jūs manot.. nejučiom ir užsisakiau jį internetu iš čia jau paskelbto tinklalapio biggrin.gif

http://www.manentail.com/products/personal/home.asp

Žiūrėsim kas bus kai gavus išsiplausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau seniai perskaiciau rusikame cosmopolitano forume, kad merginos plauna galva su arkliu (butent arkliu, ne kaciu, ne sunu ir ne ziurkiu smile.gif)) ) Jos yra begalo patenkintos, net jau nusprende kurie is visu geriausi.
Kai perskaiciau ta tema, pati buvau susidomejusi, bet tokiu pas mus nemaciau smile.gif
Bet merginos raso, kad plauka blizga labai, greitai auga. Ir kai kurios jau daugiau ei metus naudoja tokius sampunus
Atsakyti
Na aš tikiuosi irgi tokių rezultatų sulaukti bigsmile.gif Tik užsakyt iš ten kažkaip problematiška g.gif Gal kuri esat tai darius ir galit instrukcijas duot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2010 02 01, 04:55)
Jei norite atsiliepimų, nueikite i Jorkšyrų temą ir pasiklauskite, ten dauguma tikrai yra bandžiusios šuniškus šampūnus, o ne viena naudoja ir pastoviai.  biggrin.gif

Be to visos sako, kad poveikis labai geras  mirksiukas.gif



QUOTE(tik drugelis @ 2010 02 01, 16:25)
Nu,  lotuliukas.gif  mano augintiniui (snauceriui) skirtas sampunas pagal ideja siurkstina kaili, tad jei  doh.gif  isplauciau su juo savo plaukus - greiciausiai likciau su kupeta  unsure.gif



QUOTE(*MiLi* @ 2010 09 24, 16:22)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Skaičiau tenais ir aš, bet savo jorko šampūnu dar nedrįsau plauti .... kol kas  lotuliukas.gif   pagunda, paskaičius atsiliepimus, tikrai kilo.  Šampūnai brangesni nei pačios sau perkam, gal ir žmonių plaukams stebuklus padarytų  lotuliukas.gif  Nesusikaupiu pabandyt, vis ranką ištiesiu prie savo šampūno. Dabar vėl noras kyla... jei net tema užvesta  lotuliukas.gif

biggrin.gif tikrai taip, mano šuns šampūnai brangesni nei aš pati sau perkuos ax.gif aišku, nereikia klaidingai suprasti, jie koncentruoti kitaip ir ilgam užtenka. ir... tiesą sakant keletą kartų ploviausi dėl įdomumo su saviškio šampūnu ir kondiku, nu tai ką, plaukai puručiai, minkštučiai paliko, labai geras efektas thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 28 rugsėjo 2010 - 22:27
QUOTE(selme @ 2010 09 28, 01:54)
O mane šita tema labai labai paskatino išmėginti arklių šampūną. Ir ką jūs manot.. nejučiom ir užsisakiau jį internetu iš čia jau paskelbto tinklalapio    biggrin.gif

http://www.manentail.com/products/personal/home.asp

Žiūrėsim kas bus kai gavus išsiplausiu  lotuliukas.gif


Jus pati uzsisaket ar per tarpininkes ?
Reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2010 09 29, 14:22)
Jus pati uzsisaket ar per tarpininkes ?
Reikia  biggrin.gif



Aš pati užsisakiau, na bent manau, kad užsisakiau. Užsiregistravau lyg ir gavau pranešimą, kad sąskaitą man bus atsiųsta, bet vis dar jos negaunu g.gif Reiks pamėgint vėl rolleyes.gif
O jūs irgi mėgint norit? biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pameginti smile.gif Ten raso,kad naudojamas tas sampunas ir zmonems,kondicionierius taippat smile.gif Abu paimciau biggrin.gif
Pati nenoriu sukti galvos uzsisakinejant ( nesu to darius) Tai tarpininke butu gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2010 09 29, 15:46)
Noriu pameginti smile.gif Ten raso,kad naudojamas tas sampunas ir zmonems,kondicionierius taippat smile.gif Abu paimciau  biggrin.gif
Pati nenoriu sukti galvos uzsisakinejant ( nesu to darius) Tai tarpininke butu gerai smile.gif



O vat aš ką tik ten pasiskaitinėjau plačiau, tai pasirodo neužsisakiau aš ten nieko, nors pildžiau kažkokią formą lyg užsakymo, nurodyt prašė visus duomenis. Tad pasišniukštinėjus radau ten, kad į Lietuvą užsisakyti negalima schmoll.gif Reiks dabar vat ieškot kitur kokios nors parduotuvės int. kur užsisakyti doh.gif
Atsakyti
Aisku, gal temoje "internetines parduotuves " reikia pasidometi ar kokia tarpininke neuzsakytu is ten uz procentukus. Arba ieskoti Europoje kur nors.
Atsakyti
Citata iš balsas.lt : " Serialo "Seksas ir miestas" žvaigždė Sara Džesika Parker naudoja arkliams skirtą šampūną. Jos kirpėjas Antonis Dikis sakė, kad žvaigždė naudoja šampūną "Karčiai ir uodega", kuris kainuoja tik tris dolerius. Pasak kirpėjo, daugybė įžymybių naudoja šį šampūną, tačiau nė viena neprisipažįsta. "

Kaip tik tą šampūną naudoja, kurį ir aš norėjau užsisakyti bigsmile.gif

Tai va, radau kur galima įsigyti. Bet reiktų tarpininkės jau, nes aš pvz neturiu paypalo, o čia pagrinde su juo vyksta apmokėjimai. Štai svetainės :

http://www.walmart.com/ip/Mane-n-Tail-Shampoo-Body-32-fl-oz/10293243#rr

http://www.americanlivestock.com/pm-803-15152-mane-n-tail-shampoo.aspx

http://www.thefind.com/pets/browse-mane-n-tail-shampoo

Tai gi, jei kuri nors mamytė atsirastų galinti pagelbėti, būtinai praneškit 4u.gif
Atsakyti
Baisiai reikia thumbup.gif
Aciu uz info kur dar galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2010 09 30, 01:07)
Baisiai reikia  thumbup.gif
Aciu uz info kur dar galima rasti  mirksiukas.gif


Nėra už ką mirksiukas.gif Jei rasi kas užsakyt galėtų, tai būtinai pranešk, aš paskelbiau internetinėse parduotuvėse, bet tam mano skelbimukui ten visiškas ignoras biggrin.gif
Atsakyti