Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

smile.gif
QUOTE(angelute @ 2011 08 15, 11:41)
Sveikutes,
As esu buvus pas Olia 2 kartus ir ji man prisnekejo nesamoniu,niekas neissipilde g.gif .

O siaip kartais nueinu pas Natalija, kuri gyvena P. Komunos gatveje,tai man viskas pildosi,aisku kai kurie dalykai issipildo po ilgo laiko ir tik tada atsimenu,kad ji man tai buvo sakiusi. Beje gal kas zinot jos tel nr.,nes turejau laidinio tel.nr.,o sis nebenaudojamas,tai gal kas turit jos mobilu? 4u.gif

Dar buvau Palangoj pas bureja,tai irgi patiko,ji mato galim sakyti visa gyvenima,bet daug ko nepasako,nebent labai konkreciai paklaustum jos. Paskutini karta kai buvau pas ja del vienos itemptos gyvenimo situacijos,tai ji man tycia nesake kaip ji baigsis,nes nenorejoi itakoti mano pasirinkimo,kad kada nors ateity jos nekaltinciau. Siaip man patiko,ji tikrai daug mato. Ir dar tik ji vienintele atsklaide mano priese ir problemu kaltininke-geriausia drauge,jei ne si bureja,tai ta ,,drauge" man butu dar labiau gyvenima apkartinusi. Tai va del sio dalyko labai dekoju tai burejai,nes nei viena sito man to nepasake, o Palangos bureja mane isgelbejo nuo dar didesniu problemu. Aciu jai smile.gif


 
   Gal Palangiškės burėjos telefoną galite duoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretage: 06 spalio 2011 - 13:44
QUOTE(loretage @ 2011 10 06, 14:43)


na zinot mergaites ,visi turim savo nuomuone,tiek apie burejas tiek apie kitus diskutuojamus gyvenime dalykus....tai va,kam nereikia to,kas nejo tai jau tiek to 4u.gif
gal ir teisingai sakot- ir nereikia smile.gif nes kaip as sakau reikia labai stipria psichologija turet-gi gali visko prisakyt -kas eina ne pas zinoma...tai va.
o seip temele kad pasidalintume savo turima patirtim 4u.gif blush2.gif ax.gif smile.gif

cia apie bureja palangoi prakalbot smile.gif gal kazka konkreciau,kur kaip kiek ir uz kiek? g.gif bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 09 18, 18:56)
Kiek maždaug truko susitikimas? Na, aš suprantu, kad smagiau, jei vien gerus dalykus pasako, ir dėl to čia netinka sakyti "nelb patiko"  mirksiukas.gif


Bure gal 10min,na gal tadien ji tiesiog siaip buvo kazkaip negatyviai nusiteikusi,nes vien blogus dalykus kalbejo. Ir nepatiko jos pasakymas: "Pamatysi,tikrai taip bus 100proc". Nemanau,kad galima taip kategoriskai teigti g.gif

Papildyta:
Tos palangiskes tel.nr. kuri zinojau nebeveikia,tai ir man kilo klasusimas kaip gauti jos tel. nr. Nes zinau,kad keli zmones noretu pas ja pabandyti,bet kad neimanoma jai paskambinti g.gif . Kas zinot atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2011 10 07, 11:29)
Ir nepatiko jos pasakymas: "Pamatysi,tikrai taip bus 100proc". Nemanau,kad galima taip kategoriskai teigti g.gif


Man taip sake Vanda is Poilsio g. ir neissipilde nuuu niekas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 09 13, 20:29)
Aš taip pat buvau pas Radą... Na man visai patiko, keletą kartų buvau, tai pasakė beveik visiškai tą patį abu kartus. Ir tiesos tikrai buvo jos žodžiuose. Draugėms irgi patiko, ir pildėsi daug kas, iš to ką ji prišnekėjo. Bet matyt, kaip kam...
O koks vardas tos būrėjos iš Paryžiaus gatvės?

esu bendravusi su Rada nemazai kartu... man tikrai patiko... gavau ir gyvenimisku patarimu, beveik viskas issipilde... moteris ismano savo darba, zino, ka daro, ne tik pasako, kas bus ar ko nebus, bet ir pataria, kaip vienu ar kitu atveju elgtis... jei sugalvociau dar karta eiti pas bureja, eiciau tik pas ja.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 11, 10:46)
Man taip sake Vanda is Poilsio g. ir neissipilde nuuu niekas.  doh.gif


Va va apie vanda ką žinayu jau esu sakiusi... arba gerai labai...arba labai prastai apie ją.... smile.gif Beja ar aš nemašau nieko... bet tu kartais pati nepraktikuoji Taro? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabrieliaus mama @ 2011 10 11, 16:03)
esu bendravusi su Rada nemazai kartu... man tikrai patiko... gavau ir gyvenimisku patarimu, beveik viskas issipilde... moteris ismano savo darba, zino, ka daro, ne tik pasako, kas bus ar ko nebus, bet ir pataria, kaip vienu ar kitu atveju elgtis... jei sugalvociau dar karta eiti pas bureja, eiciau tik pas ja.



Nu oi...pas ją tai tikrai niekam nepatariu eiti smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif Žodžiu arba manęs ji negalėjo burti tuomet ar kas... bet kalbėjo 10 minučių.. Labai nepagrįstai ir ...... pasakė tokių nesąmonių kad net kuoktu darosi,save gerbiantis būrėjas nešnekės jokiais būdais tokių dalykų..... net savo artimiausiems žmonėms...negana to paskui puseh klausiau, kokia aš esu protinga, ir nepagal amžių ir, kad labai gaila, kad ne aš būsiu jo sūnaus būsima žmona verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif vaje vaje.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 10 11, 17:12)
Va va apie vanda ką žinayu jau esu sakiusi... arba gerai labai...arba labai prastai apie ją.... smile.gif  Beja ar aš nemašau nieko... bet tu kartais pati nepraktikuoji Taro? g.gif


As? Tikrai ne.

QUOTE(matrica_2 @ 2011 10 11, 17:12)
kad labai gaila, kad ne aš būsiu jo sūnaus būsima žmona  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  vaje vaje.... doh.gif  lotuliukas.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 11, 16:53)
As? Tikrai ne.
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

mirksiukas.gif Tikrai nemeluoju.... Tiesiog ji dar būrė su leonmard kortomis...o ne taro dar... Sakau Aleksandras dar dar toks protingai šnekantis ir nepasakojantis visiškų marazmų... smile.gif
Atsakyti
Man niekas marazmu nepasakojo, bet Aleksandro burimas nesipildo.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 11, 17:43)
Man niekas marazmu nepasakojo, bet Aleksandro burimas nesipildo.

o kieno pildosi? smile.gif
Atsakyti
Niekieno. sad.gif Tik Alionos pora ne labai reiksmingu dalyku issipilde, kiti dar ne.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 11, 18:56)
Niekieno. sad.gif Tik Alionos pora ne labai reiksmingu dalyku issipilde, kiti dar ne.

Gal reikia laiko?
arba gal užsiprogramavot, kad aj vistiek nesipildo, tai ir nesipildo smile.gif Mūsų mintys galingesnės nei būrėjos smile.gif
Draugė pagyrė kažkokią būrėją iš Paryžiaus komunos gatvės, bandysiu ir aš gal ten smile.gif
Atsakyti