Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko?

Apklausa: Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko? (365 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Abi @ 2009 12 24, 10:02)
Ar kas nor esat iš čia pirkusios? Lisik, kuri čia būtų spalva kuria dažei? Nematau čia warm chesnut  g.gif



pas mane visai kitas ipakavimas ir pavadinimas. (ishsaugojau dazu dezute)

ipakavimas baltas su zaliom raidem ir uzrasyta italiskai: Green Light Trattamento Colorante in Crema
Bivalente con protettivo naturale

Diluzione 1+2 smile.gif

ir anglishkai Double Action Colouring Cream with natural protective agents


o cia kazkoks raudonas tonality. manau, tiesiog kitas produktas. Todel ir spalvu palete neatitinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 24 gruodžio 2009 - 10:12
QUOTE(lisik @ 2009 12 24, 10:10)
pas mane visai kitas ipakavimas ir pavadinimas. (ishsaugojau dazu dezute)

ipakavimas baltas su zaliom raidem ir uzrasyta italiskai: Green Light Trattamento Colorante in Crema
Bivalente con protettivo naturale

Diluzione 1+2  smile.gif

ir anglishkai Double Action Colouring Cream with natural protective agents
o cia kazkoks raudonas tonality. manau, tiesiog kitas produktas. Todel ir spalvu palete neatitinka.

ahh, tai tavo šitie tutbūt? Jau radau ir spalvą. O ne per tamsūs gavosi? Ir kokį aktyvatorių naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2009 12 24, 11:17)
ahh, tai tavo šitie tutbūt? Jau radau ir spalvą. O ne per tamsūs gavosi? Ir kokį aktyvatorių naudojai?



jo, sitie smile.gif ne, ne per tamsus. Bent jau as tokiu ir norejau. Ziurint koki rezultata nori pasiekt. Siaip jie nera sviesiai rudi. Daugiau i tamsuma.

o aktyvatoriu parduotuvini, taip pat pirkta Vitrinoje. ten jis pilstomas i indelius. Profesionalus, bet pavadinimo nepamenu, nes ant indelio nebuvo uzrasytas.
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2009 12 24, 10:24)
jo, sitie smile.gif ne, ne per tamsus. Bent jau as tokiu ir norejau. Ziurint koki rezultata nori pasiekt. Siaip jie nera sviesiai rudi. Daugiau i tamsuma.

o aktyvatoriu parduotuvini, taip pat pirkta Vitrinoje. ten jis pilstomas i indelius. Profesionalus, bet pavadinimo nepamenu, nes ant indelio nebuvo uzrasytas.

Ačiux ,Lisik mirksiukas.gif Bndysiu užsisakinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2009 12 24, 12:05)
Ačiux ,Lisik  mirksiukas.gif  Bndysiu užsisakinėt  smile.gif



drinks_cheers.gif linkiu ishsirinkt grazia ir sau patinkancia spalva !
Atsakyti
Keune Tinta Color patys geriausi is bandytuju. Spalva nenusiplauna, ,,nenukepa'' nuo tiesnimo znypliu, galvos oda gerai nusivalo, plaukai blizga thumbup.gif
Atsakyti
Man geriausi dazai yra Keunes. Dazau suTinta Color,nr1517 [blondiniska spalva]Nezinau,bet su jais man plaukuciai nenutriusta,nesausina plauko. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kuri dazo su Alfaparf dazais ? gal zinote kur ju yra pirkt Vilniuje ? Medines sukos jau jais jau nebeprekiauja, o gal koks salonas Vilniuje ju turi , gal kas zino ?
gal kuri daze su jais? kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2009 12 23, 01:02)
as balsavau uz green light smile.gif man labai jie patiko - daziau namuose, spalva gavos grazi ir plaukai nenushiuro biggrin.gif

laikesi visai neblogai, po truputi nusiplaudavo, bet neliko negrazaus ishblukusio atspalvio.

Dabar noreciau isbandyti Goldwell smile.gif  gal zinot kurios kirpyklos su jais dirba arba kurioj vietoj Vilniuj galima nusipirkt dazymuisi namie ?  4u.gif

o goldwell irgi beamoniakiai? smile.gif
idomu po kiek tubeleje ml buna? nes as perku kad butu 100 ml, nes man per brangu po 2 tubeles pirkti doh.gif
Atsakyti
sveikos, o gal Keune dazus pardavineja kas nors Kaune ir nebutinai? as su jais dazausi kirpykloje, bet nusprendziau su jais pati pradeti dazytis namie ir taip sutaupyti neinant i kirpykla g.gif
Atsakyti
Dažausi Keune thumbup.gif
Anksčiau dažydavausi šviesiai ir pigiais dažais (Londa berods) - vargšai plaukai būdavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 28 gruodžio 2009 - 16:19
QUOTE(Gija* @ 2009 12 28, 16:47)
sveikos, o gal Keune dazus pardavineja kas nors Kaune ir nebutinai? as su jais dazausi kirpykloje, bet nusprendziau su jais pati pradeti dazytis namie ir taip sutaupyti neinant i kirpykla  g.gif



Kaune yra Gabijos parduotuveje,Pagoginkite ismes adresiuka.Nes as Klaipedoij perku Gabijoi. 4u.gif
Atsakyti