Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko?

Apklausa: Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko? (365 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
cia biski offtopic, bet man nereali va tokia plauku spalva smile.gif

gal kazkas gali pasakyti kokie prof. dazai ir koks numeris suteikia panasu atspalvi ?

(cia zinoma sviesinta sruogom, o tik po to dazyta sviesiai ruda spalva)

user posted image
Atsakyti
Aha, gražu, labai natūralus vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
o man labai tiko ir patiko z-one dazai. pries tai ir keune ir selective buvau bandzius (kirpykloj dazydavo). ir sumasciau pati dazystis ir pasiule siuos dazus, tai man plaukai labai stipriai atsigavo
Atsakyti
QUOTE(hailiee2 @ 2010 01 01, 20:57)
o man labai tiko ir patiko z-one dazai. pries tai ir keune ir selective buvau bandzius (kirpykloj dazydavo). ir sumasciau pati dazystis ir pasiule siuos dazus, tai man plaukai labai stipriai atsigavo



o kur juos pirkot ir kiek mazdaug kashtuoja ? smile.gif

nesu girdejus apie juos... ax.gif
Atsakyti
z one milk shake dazai smile.gif ta turejo omeny, manau
Atsakyti
Jus kai parasot apie a la geriausius kada naudotus dazus, tai salia kaina ir kur pirkti prirasykit, gal jau rankos nenukris nuo to? smile.gif
Atsakyti
Juk reiktu ne tik nurodyti dazus, o svarbiausia butu ir ivertinti plauku spalva ir bukle pries dazyma; 100 skirtingu moteru nudazytu vienu ir tuo paciu misiniu, atrodys absoliuciai skirtingai... O tam ir yra profesionalai.
Atsakyti
QUOTE(echolialija @ 2010 01 06, 01:16)
Juk reiktu ne tik nurodyti dazus, o svarbiausia butu ir ivertinti plauku spalva ir bukle pries dazyma; 100 skirtingu moteru nudazytu vienu ir tuo paciu misiniu, atrodys absoliuciai skirtingai... O tam ir yra profesionalai.

bet Kaaral geriausi dazai, ania hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 03, 20:24)
z one milk shake dazai smile.gif  ta turejo omeny, manau



NU ne milk shake, tiesiog z-one, oranzine dezute ;]

O perku Kaune mickveiciaus gatvej, kur prekes kirpyklom, kaina ~ 35 lt.
Atsakyti
kiek kirpykloje daze, tiek man ryzavoti gaudavosi plaukai. mano tamsiai pilki naturoj. ir kirpejus keiciau ir vis tiek ryzavoti gaudavosi. smile.gif ai galvoju nieko neprarasiu jei pati nusidazysiu. nusipirkau lorealio dazus ir galiu pasakyt smile.gif pirma kart mano tamsinimas plauku gavosi ne ryzas smile.gif. g.gif bet tik gal pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 17, 02:46)
kiek kirpykloje daze, tiek man ryzavoti gaudavosi plaukai. mano tamsiai pilki naturoj. ir kirpejus keiciau ir vis tiek ryzavoti gaudavosi. smile.gif ai galvoju nieko neprarasiu jei pati nusidazysiu. nusipirkau lorealio dazus ir galiu pasakyt smile.gif pirma kart mano tamsinimas plauku gavosi ne ryzas smile.gifg.gif  bet tik gal pasiseke.


Arba tau gal vis ne ta atspalvi parinkdavo ir islysdavo ryzumas smile.gif
O kokiais lorealio dazei ir kuriuo numeriu?
Atsakyti
As siandien nusipirkau Green Light dazus. Va sedziu issitepus, ziuresim, koks rezultatas bus smile.gif

Tik nepaklausiau konsultantes keliu procentu aktyvatoriaus man ipyle g.gif manau, kad ne pacio stipriausio, nes emiau tamsia spalva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 17 sausio 2010 - 16:25