Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 37 tema

QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 15:14)

stai mano pirmas butelaitis


wub.gif Labai grazutis, ech, gaila, kad as dar nieko nezinojau apie dekupaza, kai buvo mano vaiku krikstynos (pries metus) ot sukau galva, puosiau, dabinau, buvau pakibusi ant fotoshopo, bet cia butu man nuostabiausias butelys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 19:01)
o su porporina itrinti neiseina? o kaip itrinimus darai? sukamais judesiais? tai pabandyk sviesesne spalva parinkt, gal vis del to matysies? jei matai kad jie yra tai tikrai turetu matytis ir tinkamai itrinus  g.gif O kas rasoma apie Dala, su kokia priemone reikia daryti itrinimus?



na zinoma, kad rasoma su parforina ta, turiu aukso spalvos, bet ir dezute aukso spalvos, eisiu meginti, su aliejine tamsia sukau, bet iskart ir nuvaliau su dregnu skuduriuku , kad nepridziutu tai nieko neliko biggrin.gif
Atsakyti
esme tame, kad perplonai tepei sluoksnius, itrukimai gaunasi, bet jie labai negilus , todel ir neisitrina.uztepk riebesni sluoksni pirmojo ir antro labai jau nepagailek.aisku vsika proto ribose.svarbu atrasti aukso viduriuka, pirma gali isbandyti nedideliais ploteliais ant kazkokio meginuko.ir nebutina pirmojo tepti du sluoksnius , pilbai zutenka viena karta, bet normalaus, o ne vos iziurimo.
ir jei galima su porporina, tai ri su aliejiniais drasiai itrinti.porporina duos itrukimus labai sviesius, pastelinius, aliejiniai - ryskesnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 22 lapkričio 2009 - 18:08
QUOTE(Gabii__ @ 2009 11 22, 19:07)
esme tame, kad perplonai tepei sluoksnius, itrukimai gaunasi, bet jie labai negilus , todel ir neisitrina.uztepk riebesni sluoksni pirmojo ir antro labai jau nepagailek.aisku vsika proto ribose.svarbu atrasti aukso viduriuka, pirma gali isbandyti nedideliais ploteliais ant kazkokio meginuko.ir nebutina pirmojo tepti du sluoksnius , pilbai zutenka viena karta, bet normalaus, o ne vos iziurimo.
ir jei galima su porporina, tai ri su aliejiniais drasiai itrinti.porporina duos itrukimus labai sviesius, pastelinius, aliejiniai - ryskesnius.



as kai padariau dezute viena vos iziurima tai supratau, kad tepiau plonai, tai vakar jau gerai pritepiau ir net 1 stepa dviem sluoksniais ir nieko gero is to, gal man nelemta as jau nezinau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 14:14)
As asmeniskai pirmam pabandymui (dekoravau krikstynu buteli) pirkau Hobby line Art potch laka-klijus, baltus akrilinius dazus senukuose 1L uz 6Lt ir ryzine servetele. Veliau jau Artmanijoje nupirkau vienkomponenti ir dvikomponenti lakus ir kitus priedus, kai supratau, kad sis uzsiemimas mane veaza biggrin.gif
stai mano pirmas butelaitis


labai grazus butelaitis thumbup.gif ,kad mano pirmas darbelis toks butu blush2.gif

Turiu zurnala rankdarbiu kraitele,kuri paruose SENAS NAUJAS,tai ziuriu ten visos priemones ir Hobby line,reikes bandyti sitas.O DALA priemoniu IKI parduotuvei yra,bet kiek skaiciau tai nekokie atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2009 11 22, 19:12)
as kai padariau dezute viena vos iziurima tai supratau, kad tepiau plonai, tai vakar jau gerai pritepiau ir net 1 stepa dviem sluoksniais ir nieko gero is to, gal man nelemta as jau nezinau sad.gif



O antra sluoksni tikriausiai tada per plona padarei, nes (bent jau su mano Antika) nuo antro sluoksnio prikaluso itrukimu gylis
o is kokio miesto esi? jei is Vilniaus siulau uzsukt pas mane, bandysim pasiaiskint del tu dvikomponenciu mirksiukas.gif gyvai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biriusa: 22 lapkričio 2009 - 18:20
QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 19:19)
O antra sluoksni tikriausiai tada per plona padarei, nes (bent jau su mano Antika) nuo antro sluoksnio prikaluso itrukimu gylis
o is kokio miesto esi? jei is Vilniaus siulau uzsukt pas mane, bandysim pasiaiskint del tu dvikomponenciu  mirksiukas.gif gyvai



Vilniete, bet pas mane mazas lelius ax.gif o tu is kokio rajono?
Atsakyti
labas vakaras.
paguoskit mane blush2.gif lotuliukas.gif
tik parsinešus namo akrilinius dažus pamačiau užrašą "для ткани"

ar jie tiks dekupažui (nors yra skystesni, negu turimi kiti)?
ar jau stipriai susinervint? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 11 22, 20:15)
labas vakaras.
paguoskit mane  blush2.gif  lotuliukas.gif
tik parsinešus namo akrilinius dažus pamačiau užrašą "для ткани"

ar jie tiks dekupažui (nors yra skystesni, negu turimi kiti)?
ar jau stipriai susinervint?  blush2.gif




o ceki turi? parduotuveje turetu pakeisti jei jie nepradeti...
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 19:55)
o ceki turi? parduotuveje turetu pakeisti jei jie nepradeti...


nedavė čekio unsure.gif doh.gif
o aš ir nepaprašiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 11 22, 22:13)
nedavė čekio  unsure.gif   doh.gif 
o aš ir nepaprašiau sad.gif



O kas per parduotuve? Jei nedidele, tai gali nueit ir pasakyti kad pas jus pirkau pakeiskit. Galu gale mazos parduotuves zino kokiom prekem prekiauja ir kartais buna kad kitos parduotuves tokiu neturi.
Jei nepavyks, gali uzklaust astunkes (888888) nepamenu kiek ten tu astunkiu rolleyes.gif arba uzsuk i tema apie dekupaza ant tekstiles ir uzklausk ar tinka paprastam dekupazui, nes ji uzsiema ir tuom ir tuom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 22, 21:39)
O kas per parduotuve? Jei nedidele, tai gali nueit ir pasakyti kad pas jus pirkau pakeiskit. Galu gale mazos parduotuves zino kokiom prekem prekiauja ir kartais buna kad kitos parduotuves tokiu neturi.
Jei nepavyks, gali uzklaust astunkes (888888) nepamenu kiek ten tu astunkiu  rolleyes.gif  arba uzsuk i tema apie dekupaza ant tekstiles ir uzklausk ar tinka paprastam dekupazui, nes ji uzsiema ir tuom ir tuom  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti