Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 37 tema

Laba vakara
As cia su tokiu klausimu pas jus (gal ir kvailoku) AR TINKA PLASTIKINIS DAIKTAS DEKUPAZUI??? Turiu deze plastikine nuo ledu tokia didele 5l. gal galeciau ja dekupazinti?
Aciu uz pagalba?
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 11 22, 23:05)
Laba vakara
As cia su tokiu klausimu pas jus (gal ir kvailoku) AR TINKA PLASTIKINIS DAIKTAS DEKUPAZUI??? Turiu deze plastikine nuo ledu tokia didele 5l. gal galeciau ja dekupazinti?
Aciu uz pagalba?

Tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 22, 22:11)

aciuks.gif dekui 4u.gif

O darymui eina tokios pacios medziagos?kaip ir stiklui, medziui ir t.t.? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vestya: 22 lapkričio 2009 - 22:25
Sveikos, mergaitės, kaip seniai lankiausi SM, dabar vėl norėčiau atnaujinti ryšius su SM šioje temoje...Ar priimsit į būrį.., patarsit, ir pamokysit..? 4u.gif Mane užkerėjo dekupažas ir visos jo subtilybės. Na žinoma man iki jų dar toli gražu, bet aš tik pradedu susipažinti su dekupažo technika.
Įdedu pirmuosius savo bandymus: ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 11 22, 23:14)
aciuks.gif dekui  4u.gif

O darymui eina tokios pacios medziagos?kaip ir stiklui, medziui ir t.t.? g.gif



viskas tas pats


QUOTE(jbaniukaityte @ 2009 11 23, 00:33)
Sveikos, mergaitės, kaip seniai lankiausi SM, dabar vėl norėčiau atnaujinti ryšius su SM šioje temoje...Ar priimsit į būrį.., patarsit, ir pamokysit..? 4u.gif Mane užkerėjo dekupažas ir visos jo subtilybės. Na žinoma man iki jų dar toli gražu, bet aš tik pradedu susipažinti su dekupažo technika.
Įdedu pirmuosius savo bandymus: ax.gif


Sveika sugrizus i SM 4u.gif
Nuostabus darbeliai wub.gif ypac Kalediniai burbulai thumbup.gif , siulau ideti juos i tema, kur rodomi dekupazo darbeliai, kad daugiau zmoniu galetu parasyti savo atsiliepimus. Sitoje temukeje aptariame kalusimus ir problemas iskilusias dirbant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biriusa: 22 lapkričio 2009 - 23:53
Oi atsiprašau, jei ne čia pasirodžiau.... blush2.gif Žodžiu, čia reikia kalbėtis apie iškilusias problemas dekupažuojant? Viską supratau... 4u.gif blush2.gif Iki greito 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbaniukaityte: 23 lapkričio 2009 - 00:02
sveikos, aš su tokiu klausimėliu: gal kas turite atliekamų medinių daiktų dekoravimui (na būna kaad kartais prisisakom per daug nei iš tikro reikia), tai mielai perrpirkčiau 4u.gif
nežinojau į kurią temą raštyti, jei čia poster_offtopic.gif labai atsiprašau
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 11 22, 23:05)
Laba vakara
As cia su tokiu klausimu pas jus (gal ir kvailoku) AR TINKA PLASTIKINIS DAIKTAS DEKUPAZUI??? Turiu deze plastikine nuo ledu tokia didele 5l. gal galeciau ja dekupazinti?
Aciu uz pagalba?

Sveika,
Aš taipogi neseniai puošiau ledų dėžę tik prieš dažant lengvai patryniau su smulkiu švitriniu popieriu tada dažai geriau kimba mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar per tuos dekupazus uzmigt negalejau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Kaune gauti plastikinių sudedamų burbulų pigiau nei "Silver City"?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2009 11 23, 12:14)
Vakar per tuos dekupazus uzmigt negalejau  doh.gif  lotuliukas.gif


Tai as jau antra savaite sapnuose dekupuoju, dazau, trinu, plusu doh.gif .
O vat iki pilnos laimes ir dezutes pabaigimo truksta tik vienu dazu. Kadangi sedziu su maziuku-tai laukiu progos istrukti iki pardes ir....kaip jau pabaigsiu as ta dezute....tai gal ramiai miegosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2009 11 23, 11:24)
Tai as jau antra savaite sapnuose dekupuoju, dazau, trinu, plusu  doh.gif .
O vat iki pilnos laimes ir dezutes pabaigimo truksta tik vienu dazu. Kadangi sedziu su maziuku-tai laukiu progos istrukti iki pardes ir....kaip jau pabaigsiu as ta dezute....tai gal ramiai miegosiu  g.gif


jei ne pirkimas internetų, turbūt sėdėčiau nieko neturėdama blush2.gif
Atsakyti