Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai, susiję su gimdymu

Tęsiame šaunią temą. thumbup.gif

I dalis
II dalis
Atsakyti
turbut pati sauniausia tema visame supermamos forume thumbup.gif
visa nestuma skaiciau visas istorijas ir tikrai labai optimistiskai nuteike gimdymui nebuvo jokiu baimiu bet ir linksmybiu kazkokiu ipatingu nebuvo - kadangi gimdziau 26 valandas tai daug jau ko ir nepamenu(buvo momentaliu pasamones uztemimu doh.gif )
vienas is tokiu juokingesniu variantu buvo kad kai suleido epidura as mat didvyre oplia nuo lovos tipo aj man cia niekas netirpsta gerai jauciu kojas o tik slumst ir sudribau kaip karve ant ledo lotuliukas.gif paciai juokas jama vyras nenulaiko manes (nes as ne is mazuju biggrin.gif vyras vos ne per pus mazesnis nei as lotuliukas.gif ) as juokiuosi o jis nervuojasi kad as einu ir griuvineju
kadangi ilgai vyko visa veikla pabodo gulinet viduri nakties uzsimaniau pasivaiksciot o gimdykloje jau buvo daug kilometru numintu nes tik taip saremiai budavo lengvesni isejom i koridoriu pasivaiksciot - einam vyras man i paranke isikibes o daktarelis klausia kur ismaunat - o as kas ant liezuvio sakau varau alaus ir kortas parsinest bo baisiai liudna cia pas jus ant to stalo gulet - daktarelis kai dejo kikent sako nu nu eik eik ir dar cipsu su kepta duona nepamirsk prigriebt nes ilgai dar uztruksim kaip pareisit duokit zinot sulosim trinka lotuliukas.gif doh.gif

o siaip tai lengvo ir greito gimdymo besilaukiancioms 4u.gif visas blogis ir skausmas pasimirsta pamacius ir palietus ta maza maza pypliuka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inieska: 23 lapkričio 2009 - 23:40
is vakaro dukryte labai norejo papiesti man ant koju na galvojau tegu piesia.issimaudziau ir atrodo gerai sveiciau bet tusinukas taip greit nenusiplauna.net nezinojau kad jau gimdysiu nes buvo tik 36 savaites, nakti nubegus vandenims nuvaziavau i kinikas galvoju gerai kad tas kojas taip stipriai ploviau tai gal atsiplove. kai jau pradejau stumt leliuka gydytojas laike koja, ir sako bet mataudailininku seimoje yra, tada ir pati pamaciau kad liko toki neryskus bruksniai biggrin.gif buvo ir nesmagu ir juokinga, bet kadani jau vyko pats gimdymas baisiai skaudejo tai pasidare juokinga kai daktaras pamate nes jis ir pats sypsojosi.
Atsakyti
as visus saremius prasijuokiau su vyru lotuliukas.gif pamenu jis sako zinai kad palatoj yra veidrodis sakau aha,seniai pastebejau,sako eik pasiziuresi sakau nereik man aciu,tai jis staigiai atsauna nori greiciau pagimdyt tai pasiziurek i veidrodi lotuliukas.gif o veliau tik suprato ka pasakes lotuliukas.gif arba as stanginuos ir manes vis sesute klause ar vis dar sypsaus o as jei aha ir syyypt aisku i gala jau dingo visos sypsenos,dar pamenu atejo daktare ir pradejo ten ji man krapstinet atrodo visa ranka sukisa as kenciau kenciau kol uzkniso kai griebiau jei uz rankos sakau uzteks blush2.gif cia ir per stangas smile.gif o kai mane siuvo sakau neuzsiukit perdaug sako o labai reikia?sakau aha blush2.gif po to galvoju gal nereikejo taip pasakyt nes dar rimtai uzsiuvo per daug
Atsakyti
Linksma tema. smile.gif
Kadangi gimdziau su CP,tai nelabai kas juokingo ivyko,tik kelios smulkmenos..
Kai jau gime musu mazule,anesteziologe priena ir sako:
-Mergyte. Ar tiks?
Atsakau, o argi gali netikti? Tik vyras labai sunaus norejo..
Anesteziologe:
-Tai kad jis jau sake,kad tinka.. smile.gif

Po visko vyas pasakoja savo ispudzius. Sako,kad ji kazkokia moteriske vis siuntinejo,tai i vaistine tai dar kur,atnesti tai to,tai ano. Tai jis sako,galejo ir anksciau pradeti siuntineti,o tai belaukdamas uz duru ir taka pramyniau ir taip rukyt uzsinorejau!!!! Juokinga tai,kad ji niekada nerukes ir neruko. ax.gif
Atsakyti
pasipasakosiu ir as,o buvo net keliatas tokiu smagiu epizodu tongue.gif
penktadieni uzsakiau bilietus i filmo apie banglentininkus bilietus,ir... prasidejo saremiai,nutarem rizikuoti ax.gif man tai buvo visai faina,bet merginai kuri sedejo salia manes nelabai,nes ji ne filma ziurejo o mano saremiu intervalus skaiciavo jau galvojau,kad ir kvepuoti tuoj prades uz mane lotuliukas.gif bet tai buvo paruosiamieji saremiai tad jie baigesi sulig sviesos uzsidegimu smile.gif sekmadieni nuvariau nuo koju dvi savo drauges,o pati dar ir peskom namo grizau blush2.gif
o va jau pirmadieni tai jau prasidejo-diena pajutau kad lasa vandenys,puse dienos namuos viena prabuvau,jau kai atsibodo but vienai,skambinu MB i darba sakau grisk namo,vandenys nubego,tai po 20min jis jau buvo namie,nors siaip reik valandos parsirast namo,ir dar sugebejo uzsokti i mcdonalds blink.gif pavalgem,prikonstravom muzikine karusele prie lovytes,na zinoma as diena netik nuobodziavau,bet ir po parduotuves aplinkines blaskiaus blush2.gif o tada jau ligonine,prie registaturos mindzikavo ir kazka marijampolietiska tarme vaikinukas bande suregzti (veiksmas vyksta Airijoj) apie nora kad ji gydytojas apziuretu blink.gif registratores jam visaip aikina kad cia gimdymo namai,o jis niekaip nesupranta,o man saremis as tada jau ir prabilau grazia lietuviu kalba,na su pora rusisku zodeliu,bet man skaudejo... blush2.gif po apziuros griztam namo,nes veiksmo jokio o nakvoti as nenoriu ligoninej,ryta paskirti skatinamieji tad nematau prasmes cia kankintis tongue.gif
naktis.namai.kaimynai is aplinkiniu namu suzino kokios spalvos turiu pizama ir tapkes,nes man vaikscioti geriau,netaip skauda biggrin.gif
naktis.ligonine (visgi griztu) nieko idomaus.
antradienis.gydytoju apziura,salia busimas tetis,man saremis MB isikabinu i jo ranka,po tokio isikabinimo dar dvi savaites sviete melyne,vos MB bande pasiskusti kad jam skaudejo is mano veido suprato kad gali but ir blogiau lotuliukas.gif gimdykla.skatinamieji ir epidiuras.veiksmo jokio tad miegam,na as dar akuseres paprasiau kad MB pagalve atnestu,nes nepatogu jam buvo miegoti,kietos tos palanges.... rolleyes.gif po kokiu 8 val pilnas atsidarymas gimdom wub.gif salia brangusis (saugiu atstumu nuo manes) akusere ir dvi gydytojos (gimdymas buvo komplikuotas) ir jau matosi galvute dar pora stumimu ir bus pabaiga ir as sumastau kad nestumsiu doh.gif visi man rekia stumk,o as svelniu balseliu o galima sita saremi praleisti? atsakymas NE,o as o kodel? man juk skauda... visgi teko stumti... rolleyes.gif
kadangi kirpo tad kai gydytoja siuvo as i Lietuva seimynai skambinau lotuliukas.gif

oho na ir prikurpiau doh.gif
Atsakyti
Per mano antraji gimdyma juoku dideliu nebuvo, viskas vyko greitai, be dideliu problemu. Bet juoku buvo jau israsant is ligonines biggrin.gif

Pirmasis: ruosiuosi namo, vyrui duodu nurodymus ka atvest. viska atveza isskyrus batus smile.gif, o lauke tiesiog ne balos, o ezerai, nes kelias dienas ziauriai lijo doh.gif. tai einu is ligonines su juodai violetine tunika ir ryyskiomis rozinemis slepetemis. grazi nuotrauka prie ligonines duru wub.gif

antrasis: sakau vyrui: nupirk personalui sakoti, juk reikia atsidekoti uz gera prieziura. wub.gif taigi, mano vyrelis pakeliui ligoninen sustojo mazoj parduotuveleje ir nupirko sakoti ax.gif , bet sviezumo toooookio blush2.gif tinkancio nebent daktaram per saremius galvas trankyt biggrin.gif. tai teko dar karteli vaziuot brangiausiajam i padoru prekybos centra ieskot sakocio. o ano, net pats nevalge lotuliukas.gif
Atsakyti
As prisimenu irgi viena bajeri, dabar juokingai skamba, o tada akuserei ispirti norejosi doh.gif Zodziu guliu ant gimdymo stalo, mato kad kirpt reikes, pasiruose zirkles ir jau kerpa.. Ir dar kerpa, ir dar karta g.gif Ir girdziu sako "Kazko nelabai tos zirkles kerpa" doh.gif Zodziu, pakarpe mane, nors jau tu skausmu nieko nejutau palygint kaip per saremius skaudejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zurzuli @ 2009 12 29, 17:58)
Pirmasis: ruosiuosi namo, vyrui duodu nurodymus ka atvest. viska atveza isskyrus batus smile.gif, o lauke tiesiog ne balos, o ezerai, nes kelias dienas ziauriai lijo doh.gif. tai einu is ligonines su juodai violetine tunika ir ryyskiomis rozinemis slepetemis.

Juokas juokais, bet pas mus lygiai tokia pati situacija su batais buvo, lauke slapias sniegutis, tiksliau patirpes ledas, o aš su ryškiai salotinėm šlepetėm lotuliukas.gif
O šiaip pats gimdymas ganėtinai greitas tai jokių juokų nespėjo nutikti, tik jau išrašymo dieną vyras nuo pat ryto visų ižengusiųjų klausinėjo "Ar jau galima namo?Galima išeiti?", o tų įėjusių buvo ne 1 ir ne 2, tai kuo greičiau artėjo 13val (tuo laiku jau galėjome eiti namučio) tuo stipriau juokiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 08, 20:09)
Juokas juokais, bet pas mus lygiai tokia pati situacija su batais buvo, lauke slapias sniegutis, tiksliau patirpes ledas, o aš su ryškiai salotinėm šlepetėm lotuliukas.gif
O šiaip pats gimdymas ganėtinai greitas tai jokių juokų nespėjo nutikti, tik jau išrašymo dieną vyras nuo pat ryto visų ižengusiųjų klausinėjo "Ar jau galima namo?Galima išeiti?", o tų įėjusių buvo ne 1 ir ne 2, tai kuo greičiau artėjo 13val (tuo laiku jau galėjome eiti namučio) tuo stipriau juokiausi biggrin.gif


o tai kaip jus i gimdymo namus atvaziavot? be batu? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 01 09, 13:49)
o tai kaip jus i gimdymo namus atvaziavot? be batu? smile.gif  g.gif

ti gi virsutiniu rubu ner kur palikt tai dazniausiai vyrai isveza i namus wink.gif
Atsakyti
man juokinga buvo kai pradejo epidurini lasinti ir pakviete akusere pas gydytoja ant "lektuvo" sako nueik i toleta ir ateik apziurai. o man viena koja uztirpusi. tai einu as akuserei ir vyrui po paranke, ta koja taip kutenanciai dilksi o as juokiuosi klupdama smile.gif paskui kai gydytoja nutare nuleisti vandenis buvau prisiskaiciusi kad ziauriai skauda. tai pradejau protestuoti, abiem rankom akuserei i chalata kibau biggrin.gif sako gi neskauda, as is tos baimes aiskinu kad jos tik meluoja biggrin.gif nuleido vandenis, aisku, nieko nejutau. akusere sako: tai gal jau paleisk mane lotuliukas.gif ir taip lyg ir prabudau biggrin.gif tiek buvau jai i atlapus ikibusi (negalvokit, kad mustis norejau, tik pabegti norejau).
o geriausiai buvo tai, kad padare CP ir nakti, praejus kokioms 5gal valandoms, uzsimaniau didelio i toleta biggrin.gif pasisaukiau akusere, sakau: man atjunkit biski laselines, labai didelio i toleta noriu. Ta sako tai kad negalima eiti, o as taip gerai guledama jauciausi... lotuliukas.gif atnese sanitare basona. Nejaukiai jauciausi, bet labai jau reikalas uzspaude lotuliukas.gif atlikau, ir tada suguzejo i gimdykla dvi akuseres ir sanitare ziuret ar tikrai padariau (kaip suprantu, tokie norai retai uzklumpa po CP lotuliukas.gif ) o kai po mazdaug paros vyras padejo islipti (tiksliau - iskele) is lovos, tai akyse uztemo, galva ir kojos kaip is cemento pasidare... o as jau po keliu valandu norejau is lovos islipti lotuliukas.gif
Atsakyti