Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai, susiję su gimdymu

Buvo ir man juokinga situacija gimdymo metu, su dainom susijusi. Siaip kadangi gimdziau antra karta, tai viskas vyko gana greitai. O ir skausmu kazi kokiu nezmonisku nejauciau. Zodziu, guliu ant stalo ir saremiauju, jau link pilno atsidarymo artejam ir staiga saremiu metu man sauna i galva padainuot. Nu nezinau kodel man taip susisviete, bet saremio metu pro sukastus dantis skandavau "Zuikiai broliai, sen visi saunuoliai blink.gif " lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man juokinga nebuvo, bet va diedui mano kazkodel juokinga pasirode, nes jis nabagas mano ranka laike ir daineles klausesi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justau @ 2010 02 10, 23:56)
Buvo ir man juokinga situacija gimdymo metu, su dainom susijusi. Siaip kadangi gimdziau antra karta, tai viskas vyko gana greitai. O ir skausmu kazi kokiu nezmonisku nejauciau. Zodziu, guliu ant stalo ir saremiauju, jau link pilno atsidarymo artejam ir staiga saremiu metu man sauna i galva padainuot. Nu nezinau kodel man taip susisviete, bet saremio metu pro sukastus dantis skandavau "Zuikiai broliai, sen visi saunuoliai  blink.giflotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Man juokinga nebuvo, bet va diedui mano kazkodel juokinga pasirode, nes jis nabagas mano ranka laike ir daineles klausesi... biggrin.gif

jetau, taip ir stovi akyse... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip medikai reagavo? lotuliukas.gif
Atsakyti
papasakosiu ir as nuotyki. patekau i gimdymo palata ir akusere sako kadangi kaklelis visai nepesiruoses tai vaiksciot, pagulek, viskas dar greit nebus. nu ir vaikstau po ta palata - i lova ne negaliu ziuret. uzeina saremis sustoju ir vel einu. paskui galvoju velnias labai skauda, gal epidiuro si karta prasyt ir taip ant tu minciu jauciu jog vaiko galvute tarp koju, greit prie duru ir rekiu - vaika pamesiu. sulekia kruva mediku ir pasimete nebezino ka daryti doh.gif , stalas neparuostas, irankiu neatsinese ir laksto nieks nesitikejo jog per 10 min pagimdyt galiu lotuliukas.gif blink.gif thumbup.gif

p.s.vidurnakti atvaziavau su pilnai uzsidariusiu kakleliu, kamsciu ir vandenim, bet kadangi is toli, tai pagulde del viso pikto i patalogini, nes jau ir laikas buvo, ir netikrus pasak ju saremius jauciau. gerai, kad vyras ikalbino pasitikrint, o taip pasak akuseres buciau namie pagimdzius jei kaip norejau ryto laukus doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Žalioji @ 2010 02 12, 17:34)
papasakosiu ir as nuotyki. patekau i gimdymo palata ir akusere sako kadangi kaklelis visai nepesiruoses tai vaiksciot, pagulek, viskas dar greit nebus. nu ir vaikstau po ta palata - i lova ne negaliu ziuret. uzeina saremis sustoju ir vel einu. paskui galvoju velnias labai skauda, gal epidiuro si karta prasyt ir taip ant tu minciu jauciu jog vaiko galvute tarp koju, greit prie duru ir rekiu - vaika pamesiu. sulekia kruva mediku ir pasimete nebezino ka daryti doh.gif , stalas neparuostas, irankiu neatsinese ir laksto nieks nesitikejo jog per 10 min pagimdyt galiu lotuliukas.gif  blink.gif  thumbup.gif

p.s.vidurnakti atvaziavau su pilnai uzsidariusiu kakleliu, kamsciu ir vandenim, bet kadangi is toli, tai pagulde  del viso pikto i patalogini, nes jau ir laikas buvo, ir netikrus pasak ju saremius jauciau. gerai, kad vyras ikalbino pasitikrint, o taip pasak akuseres buciau namie pagimdzius jei kaip norejau ryto laukus doh.gif  blink.gif

lotuliukas.gif geras cia...
Kaip ta galvute pajutai, kad islindusi jau??? blink.gif lotuliukas.gif
Sakyciau, lengvas gimdymas. Turbut cia nepirmas vaikas, kad taip lengvai islindo.
Rimtai, idomu, daznai dabar buna tokiu atveju, kad netyciom namie pagimdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(joniene @ 2010 01 25, 07:32)
Na o dabar keletas faktu is mano gimdymo…  4u.gif

Nežinau, bet kai kurie išsireiškimai ir keiksmažodžiai - kultūros trūkumas.. g.gif
Atsakyti
tiesiog su ranka palieciau ir pajutau virsugalvi su plaukuciais blush2.gif . pirma labai ilgai gimdziau su skatinamaisiais, tad visiskai nesitikejau tokios situacijos blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2010 02 13, 13:09)
Nežinau, bet kai kurie išsireiškimai ir keiksmažodžiai - kultūros trūkumas..  g.gif

Manau tema yra apie juokingiausius nutikimus gimdimo metu g.gif
Ir kultūra čia ne į tema Jei atrodo esa nekultūringa geriau neskaityti O kiekvienas turi savą kultūrą lotuliukas.gif Ir jūs jos neišmokinsit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tai tokie pasisakymai man visada atrodo kaip isišokimas ax.gif Visokios kultūros žmones turi kompiuterius ir dalyvaula temose lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 14 vasario 2010 - 09:32
QUOTE(KYM @ 2010 02 13, 13:09)
Nežinau, bet kai kurie išsireiškimai ir keiksmažodžiai - kultūros trūkumas..  g.gif

As dziaugiuosi, kad jus gimdydama dar galejote pagalvoti ir apie kultura bei save speti kontroliuoti... 4u.gif Kadangi man taip neisejo, o nuo skausmo as be kopeciu galejau ir lubomis pavaikscioti ... tai gavosi taip kaip gavosi mirksiukas.gif . Beje jau po gimdymo (tiksliau po CP) as mediku atsiprasiau uz savo "zygdarbius", o kartu su gydytoju ir anesteziologe, kurie atejo manes apziureti po visu komplikaciju, skaniai pasijuokem is mano nusikalbejimu. Taip kad nemanau, kad juos izeidziau... ax.gif Na nebent tai labai izeide Jus... blush2.gif 4u.gif
P.S. Mane pati anesteziologe nuramino, kad jai ne karta teko isklausyti daugybe "graziu issireiskimu" jos atzvilgiu, bet kad gimdyve pati is saves pasisaipytu - sake buna retai... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūta Žalioji @ 2010 02 12, 18:34)
papasakosiu ir as nuotyki. patekau i gimdymo palata ir akusere sako kadangi kaklelis visai nepesiruoses tai vaiksciot, pagulek, viskas dar greit nebus. nu ir vaikstau po ta palata - i lova ne negaliu ziuret. uzeina saremis sustoju ir vel einu. paskui galvoju velnias labai skauda, gal epidiuro si karta prasyt ir taip ant tu minciu jauciu jog vaiko galvute tarp koju, greit prie duru ir rekiu - vaika pamesiu. sulekia kruva mediku ir pasimete nebezino ka daryti doh.gif , stalas neparuostas, irankiu neatsinese ir laksto nieks nesitikejo jog per 10 min pagimdyt galiu lotuliukas.gif  blink.gif  thumbup.gif

p.s.vidurnakti atvaziavau su pilnai uzsidariusiu kakleliu, kamsciu ir vandenim, bet kadangi is toli, tai pagulde  del viso pikto i patalogini, nes jau ir laikas buvo, ir netikrus pasak ju saremius jauciau. gerai, kad vyras ikalbino pasitikrint, o taip pasak akuseres buciau namie pagimdzius jei kaip norejau ryto laukus doh.gif  blink.gif

Va sitaip ir as noreciau gimdyti.. thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Saunuole... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 14 vasario 2010 - 11:22
QUOTE(Rūta Žalioji @ 2010 02 13, 15:20)
tiesiog su ranka palieciau ir pajutau virsugalvi su plaukuciais blush2.gif . pirma labai ilgai gimdziau su skatinamaisiais, tad visiskai nesitikejau tokios situacijos  blink.gif .

Niu as tau pavydziu 4u.gif
Ir nepajutai stangu, tik saremio skausma g.gif Nei kaip ta galvute taip staigiai islindo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 14, 12:15)
Niu as tau pavydziu  4u.gif
Ir nepajutai stangu, tik saremio skausma  g.gif Nei kaip ta galvute taip staigiai islindo  g.gif

Kiek as supratau, tai ji neislindo, o tik pradejo listi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 02 14, 12:24)
Kiek as supratau, tai ji neislindo, o tik pradejo listi. ax.gif

na kai pradeda lysti jau buna prasideje stangos. g.gif idomu, kaip galima nepajausti kaip galva pralenda pro gimdos kakleli ir atsiduria ties isejimu 4u.gif taip galima ir namie pagimdyti.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 14, 12:34)
na kai pradeda lysti jau buna prasideje stangos. g.gif  idomu, kaip galima nepajausti kaip galva pralenda pro gimdos kakleli ir atsiduria ties isejimu 4u.gif taip galima ir namie pagimdyti.

taip būna , kad ir be dideliu stangu ta galvute išlenda ,kartais per sąrėmius moteris nejaučia stanginasi , vnž taip kartais nutinka ..
Atsakyti