Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai, susiję su gimdymu

QUOTE(hefaiste @ 2009 11 28, 22:36)
Negi daugiau niekam nieko juokingo nenutiko? blush2.gif


nutiko ax.gif
"gimdziau" is viso 3 savaites, kol galiausiai pervargau, ir gydytoja pasiule nuleisti vandenis, (ir neklydo, 2 d pernesiojau, bet jau su spalva jie buvo).... As, pasiskaiciusi SM istoriju, bei SI SKYRELI, nepescia tongue.gif sakau: "dabar atsinesit toki kabli ir bandysit su juo gasdint?" (saremiai matyt aptemde prota, bet paklausiau gan zaismingai ir gan mandagiai). Proceduros metu sukandusi dantis lemenau: "Greiciau, neistversiu". Gydytoja sypsojosi, zinoma.
Toliau seke 12 valandu bevandenis laikotarpis, per kuri niekas ten man neatsidarinejo, bet as is skausmo visokiausius veiksmus darau, kad tik be epiduro. Ieina akusere i gimdykla, sako, nu kaip sekasi? o man uzeina saremis, as isiremiu i lova kaip suniuku stoveciau, ir pirmyn atgal tokiom vos ne nesvankiom pozom ratus suku lotuliukas.gif Akusere sako: "Matau gerai darbuojiesi" blink.gif

Paskui jau stumti teko 2 valandas. Neiskenciau ir sakau, gal mazu cezario prireiks? Gydytoja:
- O tau buna, kad viduriai uzkieteja?
- Daznai...
- Tai ka tada darai, kai taip buna?? stumi. cia juk panasiai..
- Ne velnio. Tokiu atveju atidedu kitai dienai, arba klizma darausi...
- .....

biggrin.gif
na, paskui kirpo, siuvo. Man nebuvo nieko juokingo, nes tris kartus nuskausinamuju leido, plius epidura, o nenusiskausmino... bet subego visas personalas paziureti, kaip ka tik pagimdziusi ir sokinejanti nuo duriu moteriske dainuoja lopsines vaikui, ir dar i tona pataiko ax.gif
tuo metu dar reklamavau si skyreli, pasakojau juokingas istorijas personalui ir sakiau, kad per daug neuzsiutu, nes va tokia ir tokia istorija skaiciau...
po 2 valandu atsistojau ir su akuseres pagalba sekiau paskui vyra su mergyte, teko lipti i antra auksta. einu ir galvoju, kad gimdyt buvo lengviau, dar akuseres paklausiau, ar nemirsiu, nes lyg alpt norisi, o ta busena mane gasdino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 16 sausio 2010 - 19:38
Cia aisku gal ir ne visai i tema bet... 4u.gif
mokykla baigiau dar tarybiniais laikais, o tuo metu baigus 8 klases buvo privaloma pereiti med. komisija-stomotologas, ginekologas ir kt. - logai. Na zodziu, as pirma karta praveriu moteru konsultacijos duris, sedi gydytoja su sesute. As drasiai paaiskinu ko cia atejau. Truputi pasisnekejom ir gyd. liepia sestis ant ginekologines kedes apziurai, o as jos gyvenime nesu maciusi doh.gif , o tuo labiau sedejusi. Pasiziuriu as i ta "aparata" ir niekaip negaliu suprasti kaip gi ten teks isitaisyti g.gif Nusirengusi apziuriu ta kede ir "isitaisau" joje taip kaip man atrode teisinga - atsiklaupiu ant laipteliu, galva (tiksliau kakla) ikisu i ta sedynes ispjovima, o rankas uzkeliu ant laikikliu kojoms... ir laukiu kas gi cia bus... doh.gif doh.gif doh.gif paklupiu kelias minutes ir staiga isgirstu garsu juoka ir gyd. klausima: tai i kur man ziuret reiks? doh.gif As is gedos nezinojau kur akis padeti, bet gerai sesele supratinga pasitaike, pakele ji mane, pamoke kaip toje kedeje isitaisyti... Ko gero visa gyvenima lipdama ant ginekologines kedes prisiminsiu savo pirmaji apsilankyma... blush2.gif
Beje klases drauge taip pat neprastai tuomet pasirode, kai jai buvo liepta nusirengti ir atsisesti ant kedes apziurai, si net nepagalvojo, kad tas "aparatas" ir yra vadinamas kede... doh.gif Tai ji vargse nusirenge ir pliku uzpakaliu prisedo prie gydytojos stalo stovincios paprastos kedes... ir dar sako, spejau pagalvoti tai kaip ji mane apziures jei as sedziu, nu bet gal pati atsiklaups kaip nors? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 19 sausio 2010 - 15:45
Na man tuo metu juokinga visai nebuvo, bet dabar jau pasijuokiame prisimine kaip iš skausmo vyrui už ausies griebiau vos nenuplėšiau, kaip lovas trankiau ir jau vienu metu norėjau vošti seselėi per kojas bet ji tokia gera buvo tai susivaldžiau, bet tiesiog šalimais sedėjo o man taip skaudėjo, ir taip norėjosi kam nors užvošti, pamenu kaip man ant kaktos šaltą kompresą dėjo ir kai poto man pakėlė lovą ir jis pradėjo kristi man ant veido, kaip nervas ėmė kai paimiau tą skudurą kai mečiau į vyra doh.gif ir nuo lovos nulipinėjau sakiau kad nebegimdysiu kad aš per silpna ir pan, šeip tai nelabai ką atsimenu, nes tarp sarėmių miegojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2010 01 20, 17:02)
ACIU uz juoko doze vajetau nu juokiausi iki asaru thumbup.gif  lotuliukas.gif

Visada prasom... 4u.gif mirksiukas.gif
Tarp kitko as sia istorija kazkada papasakojau savo vyrui, tai jau kaip atvykome gimdyti - jis pamates kaip as per saremius draskausi po gimdykla, tyliai sako - tik ant sitos kedes gedos nepridaryk, juk ir man tada sarmata bus doh.gif
P.S. kada prie progos parasysiu ir kelis bajeriukus is savo gimdymo, ir ten neblogu dalykeliu prikreciau... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 20 sausio 2010 - 16:08
QUOTE(joniene @ 2010 01 20, 16:04)

nu jau kaip užsikirto į atminti , tai negaliu nustot vis prisimenu ir žvengiu , gydytoja turbūt irgi ilgai nepamiršo tavęs lotuliukas.gif bliamba man tiek fantazijos neužtektu įsitaisyt šitaip hihihi.gif

o mano anytą pasakojo pirma kart kai nuėjo tai su pėdkelnėm užsilipo doh.gif


o šiaip būtent ta temą forume yra , galima skaniai pasijuokt biggrin.gif

va radau ją smile.gif
Atsakyti
o man tai prakirpo vandenis 7 vakaro iki 1 nakties nieko neatsimenu nes is manes niekaip kaukes atimt negalejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kai atejo apie 1 epiduro daryt kazkoks indusas tai 15min turejo laukt kol is manes isprasys ta dujokauke ir kai neapsikentes sako nu viskas einu as is cia gimdysi be epiduro tai staigiai atidaviau... ir dar kai jau pagimdziau ir padejo vaika negalejau niekaip patiket kad cia mano vaikas galvojau gal prikolina nes atrode kaip dvieju menesiu vaikas smile.gif nors svere nei daug nei mazai 4160 ir 57cm bet tikrai atrode didelis blink.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simute90: 24 sausio 2010 - 22:40
Na o dabar keletas faktu is mano gimdymo… 4u.gif
Jau senesneje temoje rasiau, kad pries einant I gimdykla kaip reikiant pasirupinau AK treciojo auksto koridoriaus svara (isploviau puses koridoriaus grindu, nes eidama is tualeto “pameciau gleiviu kamsti”) ir tik tuomet skambinau daktareliui, o po geros valandos visas veiksmas persikele i gimdykla…
Zodziu guliu gimdykloj – prijunge man visus aparatus, saremiauju kas 10 min, o saremiai nei ilgeja nei trumpeja. Tad daktarelis nusprendzia truputi paskatinti…va cia ir buvo jo klaida…pajungia man lasine pradeda kapseti vaistukai, o mane labia stipriai suriecia saremiai…Is skausmo jau kenteti nebegaliu – todel kazkodel sugalvoju pasvilpauti, bet nieko doro man ten nesigauna tik liezuvis kaip slipsas is burnos iskrenta o garselio jokio. doh.gif Po valandos intensyviu bandymu sulaikyti skausmus svilpavimu i gimdykla suguza gal 5 studenciokai ir keli gydytojai – tarp ju ir maniskis. Vaizdelis toks: as rekiu , gydytojas mane perrekdamas bando jiems mediciniskai paaiskinti ko as cia rekiu…o as, ant visos gimdyklos kad uzbaubsiu - “Tai **** gal darysi ka nors, ar cia paskaitas skaitysi?” . Studentai issizioje, akusere vos ne ant kamuolio is juoko prisedo… doh.gif Nu daktareliui teko suskubti man i “pagalba”…Nuleidzia man vandenis, o jie jau ne kokios spalvos…dar keletas minuciu ir greitu sprendimu nuspresta – CP… Oreratyviai mane ruosia i operacine, o pas mane, kaip velau paaiskejo, po uzpakaliu pakistas “basonas”. As ir vel ant visos gimdyklos, - “jei jau vezat tai nors ta šufeli is po uzpakalio istraukit!” Nu cia ir daktarelis jau neiskentejo – kaip pradejo jis juoktis. Operacineje anestiozeologe klausia mano svorio ir ugio – as praktiskai isrekiau visus savo duomenis, ji ir sakys – Oho kokia mazute ta musu gimdyve, o as jau galutinai pavargusi atsakiau – “Aha, jei nesikciau, tai nors i sekcija statyk”. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
eina sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif perskaicius tokius kuriozus po truputi pradejau nebebijot biggrin.gif biggrin.gif nors kazin per skausmus ar bebus laiko baimems lotuliukas.gif as zioplas daiktas nuo pat mazu dienu, tad garantija, kad neliksiu be nuotykiu biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes dar karteli 4u.gif
Noriu papasakoti dar viena istorija, kuri nutiko mano draugei... blush2.gif
Zodziu nuvaziuoja mergina gimdyti, kadangi dar saremiu nera, o terminas jau "praziopsiotas" paguldo ja dienai i palata, o gyd. po apziuros nusprendzia paskatinti. Po vaistuku jau nesaldu - jos zodziais "laksto po palata ir dusauja. Isikimba i lovagali ir linguoja, o per saremiu pika tiek susilenke ir netycia galva ikiso tarp tu metaliniu virbu. Ir ka - galva tarp virbu uzstrigo, uzpakalis i paradine duru puse atkistas doh.gif . Sako, kad pradejau bliaut ant visos palatos, bet ne del to, kad labai skauda, bet su ta mintimi, kaip jai dabar galva istraukti. Stengesi ji matyt labai, nes nuo lovos braskejimo garso i palata suguzejo vos ne visas skyriaus personalas. Visi sypsosi, bet stengiasi jai padeti issilaisvinti is "lovos gniauztu". Po keliolikos minuciu rimtu patsngu atsikratyti lovos, ji issigadusi aplinkiniu klausia - Tai ka dabar daryti?... akuseres atsakymas - Nu ka, kitaip nebus, taip gimdysi .... doh.gif biggrin.gif " O pasirodo tereikejo tik galva tiesiai laikyti i ji lengviausiai islindo is po virbu... doh.gif blush2.gif
P.S. drauge leido sia istorija perpasakoti SM... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 06 vasario 2010 - 20:30
QUOTE(joniene @ 2010 02 06, 20:27)
Sveikutes dar karteli  4u.gif

o man čia atrodo jau gerokai perspausta ir net nejuokinga...Labiau panašu į sukurtą istoriją, o ne realybę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2010 02 09, 18:43)
o man čia atrodo jau gerokai perspausta ir net nejuokinga...Labiau panašu į sukurtą istoriją, o ne realybę ax.gif

As tik perpasakojau drauges istorija - tai jei ji man perspaude tai busiu perspaudusi ir as... mirksiukas.gif Uz savo istorijas galiu garantuoti, o svetima tai tik perpasakoti... Tai tiek... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2010 02 09, 19:43)
o man čia atrodo jau gerokai perspausta ir net nejuokinga...Labiau panašu į sukurtą istoriją, o ne realybę ax.gif

kodel nepanasu i realybe g.gif mano grupiokei taip barake buvo (tik aisku ne nescia buvo),ojoj kiek juoko buvo,ta pyksta ,kad mes zvengiam o nepadedam jai issilaisvinti smile.gif
Atsakyti