Įkraunama...
Įkraunama...

1 m. gimtadienis

Kadangi pas mus mergyte tai as irgi buvau masciusi kirmeliuka daryti smile.gif O ideju irgi galvojau ieskosiu internete wink.gif Radai graziu kirmelyciu wink.gif
Atsakyti
sveikos,


nors šiame forume esu prisijungusi jau nuo vyresnėlės pirmojo gimtadienio, kuriia šiuo metu jau 1,9 m, bet vis dar užsuku... ns auga ir sesutė, o galų gale panašias idėjas galima panaudoti ir kitiems gimtadieniams...

mes darėme pasiekimų rugiagėles- kiekviena gėlytė atskira - ant lapelių surašiau to mėnesio pasiekimus- berods esu įmetusi foto keli psl atgalios... mažajai darau jau kas mėn, kad nereikėtų prieš gimtadienį daug vargti- drugelius wub.gif

o va dbr čia kažkuri parašėt apie tortą, tik nelabai supratau ar tikrą ar ,,dirbtinį", kad ir su seilinukais, su balionais, nors dabar kaip tik neišgalvoja papuošti ir tuos keptus tortus... žodžiu iš karto gimė idėja, kad tais nuotraukėles galima suklijuoti ir ant popierinių seilinukų virtinės padarius skalbinukų imitaciją ir ant ant popierinių balionų girliandos ... jau vaizudojuos, kaip ta būtų gražu.... ir tinkama tiek mergytei, tiek berniukui thumbup.gif wub.gif
na, įgyvendikit kas nors ir įmeskit foto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 27 rugsėjo 2011 - 08:01
QUOTE(sidrulka @ 2011 09 27, 08:59)
sveikos,
nors šiame forume esu prisijungusi jau nuo vyresnėlės pirmojo gimtadienio, kuriia šiuo metu jau 1,9 m, bet vis dar užsuku... ns auga ir sesutė, o galų gale panašias idėjas galima panaudoti ir kitiems gimtadieniams...

mes darėme pasiekimų rugiagėles- kiekviena gėlytė atskira - ant  lapelių surašiau to mėnesio pasiekimus- berods esu įmetusi foto keli psl atgalios... mažajai darau jau kas mėn, kad nereikėtų prieš gimtadienį daug vargti- drugelius wub.gif

o va dbr čia kažkuri parašėt apie tortą, tik nelabai supratau ar tikrą ar ,,dirbtinį", kad ir su seilinukais, su balionais, nors dabar kaip tik neišgalvoja papuošti ir tuos keptus tortus... žodžiu iš karto gimė idėja, kad tais nuotraukėles galima suklijuoti ir ant popierinių seilinukų virtinės padarius skalbinukų imitaciją ir ant ant popierinių balionų girliandos ... jau vaizudojuos, kaip ta būtų gražu.... ir tinkama tiek mergytei, tiek berniukui  thumbup.gif  wub.gif
na, įgyvendikit kas nors ir įmeskit  foto thumbup.gif



labai grazi ideja, o musu gimtadienis si savaitgalis, tai jauciu teks jamtis man tuos seilinukus i rankas ir pagaminti..kadangi laiko daug neturiu, tai sumasciau, kad tiesiog iskirpsiu is spalvoto popieriaus skirtingu spalvu 12 seilinuku ir bus ciki thumbup.gif thumbup.gif
Dekui uz ideja:)
Atsakyti
O kuo tvirtinate prie sienu visokius papuosimus,kad paskui nuemus neliktu demiu ir puosiant graziai atrodytu?
Atsakyti
Manau bandysiu su dvipusia lipnia juosta, nors pas mus sienos dazytos, bet tikiuosi neliks plemu..stengsiuosi klijuoti kuo mazesnius gabalelius...nes kitaip neisivaizduoju kaip butu galima prikabinti. ant tapetu tai smeigtukais, bet ant dazytu sienu?
Atsakyti
taigi va kad pas mus irgi dazytos sienos g.gif
Atsakyti
aš kabinau koridoriuj ant plastikinių lentelių su lipnia guma, bet manau ant dažytos sienos ar tapeto, tai ta guma netinka... o paksui palikau tame koridoriuje dar pusę metų thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tiesiog istempkit virvute per kambari ir kokiais dekoratyviniais skalbiniu segtukais prisekit, nes ant dazytu sienu nuo juostos lipnios tikrai liks plemai...
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2011 09 27, 22:16)
Tiesiog istempkit virvute per kambari ir kokiais dekoratyviniais skalbiniu segtukais prisekit, nes ant dazytu sienu nuo juostos lipnios tikrai liks plemai...
as irgi taip galvojau su segtukais ant sniurelio nuotraikytes prisekti ar kitka, liux thumbup.gif 4u.gif nes ir pas mane tapetai dazyti tai negaliu klijuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neila444 @ 2011 09 27, 23:56)
as irgi taip galvojau su segtukais ant sniurelio nuotraikytes prisekti ar kitka, liux thumbup.gif  4u.gif  nes ir pas mane tapetai dazyti tai negaliu klijuoti blush2.gif



gerai jegu yra kur tuos sniurelius prikabinti, o jeigu nera kur..tuscia sienos galuose? g.gif
Atsakyti
va va kad ir pas mane nera kur juos prikabint g.gif o vyras sako, kad lipnios juostos tai jau tikrai neklijuosim
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2011 09 28, 12:37)
gerai jegu yra kur tuos sniurelius prikabinti, o jeigu nera kur..tuscia sienos galuose? g.gif
na tada nezinau mamyt blush2.gif pati suku galva kur cia reikes prikabinti, bet manau kaip nors su vyru ismastysim ax.gif 4u.gif
Atsakyti