Įkraunama...
Įkraunama...

1 m. gimtadienis

QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 11, 13:08)
bigsmile.gif o cia mandarinai taip graziai nulupti ir i vidu po vynuoge ideta? sauni ideja, panaudosiu ir as  rolleyes.gif

GRazu. Saunuole, saunus gimtadienis

dėkui 4u.gif mandarinai padaryti taip kaip ir parašei mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai smagiu ideju galima cia rasti smile.gif
pasidalinsiu ir as savosiomis. Po savaites svenciame seses mergytes 1-aji gimtadieni. Su sese sukome galvas, ka cia tokio idomaus padaryti. Bus beveik vien suaugusieji, musu kleckai dar mazi, tik pusseseres kiek didesnes. Ir sugalvojome, kad trumpam atidarysime jubiliates greito maisto restorana. T.y. kambaryje kazkokioje vietoje pasidesime stala, uzsirisime prijuostes, ir pardavinesime kiekvienam desrainius, kuriuos cia pat ir darysime, ir butent pardavinesime (galvojam prasyti po sakykime po 3 lt, arba kiek negaila), "suprekiautus" pinigelius desime i kokia taupykle ir gimtadienio eigoje atiduosime mamytei,kad butu pradinis inasas ir taupytu kazkam... nzn antram gimtadieniui ar kam, dar nesugalvojau smile.gif mano anyta turi toki elektrini griliu, ant jo pacirskinsim desreles, o specialiu bandeliu yra pirkti maximoje.
na, zodziu, kazkas tokio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2012 01 15, 23:05)
Labai smagiu ideju galima cia rasti smile.gif
pasidalinsiu ir as savosiomis. Po savaites svenciame seses mergytes 1-aji gimtadieni. Su sese sukome galvas, ka cia tokio idomaus padaryti. Bus beveik vien suaugusieji, musu kleckai dar mazi, tik pusseseres kiek didesnes. Ir sugalvojome, kad trumpam atidarysime jubiliates greito maisto restorana. T.y. kambaryje kazkokioje vietoje pasidesime stala, uzsirisime prijuostes, ir pardavinesime kiekvienam desrainius, kuriuos cia pat ir darysime, ir butent pardavinesime (galvojam prasyti po sakykime po 3 lt, arba kiek negaila), "suprekiautus" pinigelius desime i kokia taupykle ir gimtadienio eigoje atiduosime mamytei,kad butu pradinis inasas ir taupytu kazkam... nzn antram gimtadieniui ar kam, dar nesugalvojau smile.gif mano anyta turi toki elektrini griliu, ant jo pacirskinsim desreles, o specialiu bandeliu yra pirkti maximoje.
na, zodziu, kazkas tokio...  ax.gif

labai smagi idėja thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasiūlyti kas nors kokių nors paprastų žaidimukų idėjų ,,drugelių " tema?

pradedu pamažu regzti mintis mažosios pirmam tortadieniui 4u.gif

turiu vieną mintį, kad duoti vyresniems vaikučiams patiems dekoruoti su konditerinėmis tūtelėmis keksiukus- drugelius (turiu tokias formeles)

dar gal kokį eilėraštuką- įrašyti praleistus žodžius...

gaudyt lauke drugelius- juk jau bus gegužės mėn pabaiga biggrin.gif

ką dar?
nenoriu apkrauti labai kokiais lipdymais, klijavimais...
Atsakyti
Negi niekas nebesiruosia pirmajam didziajam gimtadieniui?smile.gif
Atsakyti
mum didzioji svente nusimato geguzes viduryje, kadangi dukra ir dar pirma, tai noriu sventes smile.gif idejos tiesiog kunkulioja galvoje smile.gif kai atsvesim butinai pasirodysiu smile.gif o va cia radau nuostabiai siltu ideju gimtadieniui pirmam ir ne tik

http://www.cakeevent...t-birthday.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leguska69: 18 kovo 2012 - 11:57
Sveikos mamytes. Mano krikštaduktės gimtadienis jau cia pat. Noriu svecius uzimti kažkokiais tai zaidimukais. Gal turite ka pasiuliti?
Esu sugalvojusi:
1. Prie balionu priristi kiekvieno svecio palinkejima ir paleisti i oda.
2. Kiekvienas atsistojes svecias pasakytu savo pasizadejima.
3. Teveliu Sutinku-nesutinku. (pvz, leisti namus apversti aukstyn kojomis ir jo nebarti).
Ka dar??? blush2.gif
Atsakyti
kadangi ir mums artėja pirmasis tortadienis beieškodama šį bei tą radau ir dalinuosi gal kam pravers 4u.gif
Idėjos drambliukų mylėtojams
čia
vasarai wub.gif
čia
Atsakyti
man iskilo toks klausimas, gal kas zino kokia internetine parduotuve ( gali but ir uzsienietiska, bet kad siustu i LT), is kur galima butu parsisiust graziu teminiu vienkartiniu indu, bet ne is disney temos, noriu subtilesniu, pvz taskuotu ar dryzuotu... ot problema radau
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 03 22, 12:33)
man iskilo toks klausimas, gal kas zino kokia internetine parduotuve ( gali but ir uzsienietiska, bet kad siustu i LT), is kur galima butu parsisiust graziu teminiu vienkartiniu indu, bet ne is disney temos, noriu subtilesniu, pvz taskuotu ar dryzuotu... ot problema radau


As sau sventines dekoracijas siunciausi is ebay smile.gif
Atsakyti
labukas jungiuos ir as mano dukryte gimtadienis uz 2men thumbup.gif bet kazkaip dar nelabai ka sugalvojau tik tiek kad siusiu visiem pakvietimus,darysiu gimtadienio laikrastuka ,po lekstem padesiu korteles kad uzrasytu visi palinkejimus . poto korteles su laikrastuku kaipnors grazei kazkur idesiu ar dar kazka kad vaikas kaip uzauks galetu paziureti .siaip galvojau ant spalvoto poieriaus tuos palinkejimus suklijuot ir sale linkejusiu foto poto grazei susukt ir surist g.gif dar noreciau jusu patarimo jus cia visos tokios talentyngos bigsmile.gif galvoju pvz kaip pora puslapiu atgal radau ta kirmelyte ant sienos su foto tai daryt kazka panasaus na kirmelyte ant sienos ir tortas toks pats kirmelyte ,bet galvoju daryt su disney herojais tik idomu ar yra 12 heroju? blush2.gif ir torta tada disney deciau ant stalo ax.gif ir papuosima disney daryciau 4u.gif daugiau nieko nesugalvoju gal dar kas ka grazaus patars? butu berniukas tai daryciau trauklinuka biggrin.gif
Atsakyti
as galvoju daryt rausvai zalsva taskuciu tema gimtadieniui. bus geguzes vidurys, tai planuoju sode svente rengti. pagrinde bus suaugusieji, jokiu vaikisku zaidimu kaip ir neverta organizut manau, tai planuoju pirkti vejo gaudykles burbulams pusti, pakabinsiu ant sakos pinjata su dovanelem sveciam, stalo dekorui rausvos lekstes zalsvi irankiai ir t.t vietoj nuotrauku traukinuko ant stalo desiu plokscius akmenukus padekorutus ir uzrasysiu ka koki menesi mano mazoji pradejo daryt, bus kaip serveteliu prispaudejai lekstese tie akmenukai. dar galvoju kiema puost vejo maluneliais ir balionais. uzkandziams patieksiu mini picu, kreveciu su avokado ir astriu padazu, vaisiu asorti, zalsvus ir rausvus pieno kokteilius stikliniuose buteliukuose, saslykai, darzoviu verinukai, salotom idaryti krepseliai, suriu asorti, vynas ir mochito kokteliai. kolkas tiek esu sumascius smile.gif
Atsakyti