Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(Olesta @ 2009 12 29, 20:14)
tai Rafaelas Tau garantuotas  4u.gif sėkmės ir skanaus  4u.gif  aš irgi išradinėju šį vakarą dviratį, rytoj užbaigsiu, o suskanausim penktadienį, jei bus valgomas, atnešiu čia  blush2.gif

oi tikiuosi,nes dievinu rafaelo saldainius biggrin.gif intriguojanciai skamba... idomu bus... neragavau,bet svarsciau ar ant vieno biskvito pertepant uzbarscius tarkuoto sokolado nesugadintu skonio g.gif bet darysiu aisku originala rolleyes.gif
Atsakyti
nesugadinsi ne, ir riešutų ten įberti gali ax.gif migdolų kepintų ax.gif šitas tortas, o ypač jo biskvitas atviras įvairioms variacijoms thumbup.gif aš va šį vakar skėliau tešlą per pusę, į vieną dalį įbėriau aguonų, į kitą kakavos, rytoj pertepsiu dviem skirtingais karameliniais kremais su karamelizuotais riešutais ax.gif
Atsakyti
noriu pasitikslint...kazkada esu skaicius,kad bananu griezineliai nepajuoduotu torte,reikia juos apslakstyti citrinu sultimis g.gif is abieju pusiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 12 29, 22:40)
noriu pasitikslint...kazkada esu skaicius,kad bananu griezineliai nepajuoduotu torte,reikia juos apslakstyti citrinu sultimis g.gif is abieju pusiu g.gif

supjaustai bananą griežinėliais ir apipili citrinos sultimis, šaukštu atsargiai pavartai tose sultyse ir dedi į tortą 4u.gif
Atsakyti
paneles, noriu padekoti uz pasiulyta recepta JUODAS MISKAS wub.gif Gavosi nerealus torciukas thumbup.gif , visiem patiko ir kas svarbiausia, man paciai nerealiai patiko. Jau ner geresnio skonio kaip sokoladas su vysiom wub.gif
Atsakyti
Olesta,skamba tikrai skaniai rolleyes.gif
mano biskvitai jau gatavi.tik kepiau per du kartus po 14min kiekviena...pabijojau,kad pjaustydama sugadinsiu,nes nesu labai patyrusi tortu kepinke blush2.gif
dar iskilo klausimelis del kremo ruosimo- o sviestas nesusigumuluos jei maisyti kambario temp su kond pienu g.gif negalima istirpinti?
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 12 30, 02:49)

dar iskilo klausimelis del kremo ruosimo- o sviestas nesusigumuluos jei maisyti kambario temp su kond pienu g.gif negalima istirpinti?

netirpink nieko schmoll.gif tiesiog sviestas turi buti minkstas, palaikytas kambario temperaturoj, nesusigumuluos niekas smile.gif
Atsakyti
sviestas ir kondensuotas turi būti kambarios temperatūros, išplaksi sviestą iki purumo, tada srovele plakdama supilsi kondensuotą, gaunasi purus kremas 4u.gif
Atsakyti
user posted image
mano snikersas
Atsakyti
liuksinis thumbup.gif šonai irgi matau kažkuom gražiai padaryti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
ruošiuosi kepti torta Napoleona smile.gif Kažkada senai teko daryti kapota tešlą, bet jau pasimiršo smile.gif Gal žinote kokią nuorodą technologijos, su kokiom aminėtom plonybėm?
pvz ar gaunasi tas pats, jei sviesta tarkuoji ir jei tik kapoji?
Atsakyti
Sveikos, aš irgi noriu paklausti apie Napoleoną. Tiksliau - apie kremą šiam tortui. Gal kas žinote kremo receptuką, kur nenaudojami žali (nevirti) kiaušinių tryniai? Kai kas deda trynius į karštą kremą, bet bijau, kad juos sutrauks
Atsakyti