Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(Olesta @ 2010 01 21, 12:27)
taip ten 200 ml  4u.gif  su 20 nieko nepadarysi  4u.gif nuliuko tiesiog trūksta  4u.gif

Dėkui 4u.gif wub.gif
o aš kolegei tą receptuką daviau , tai ji kepė ir viską dėjo pagal receptą , tai sakė buvo labai skanus tortukas , tik guodės , kad sunkiai gavos ta karamelinė masė , šiandien receptą perskaitau atidžiai , tai tas santykis įtarimą iškart kažko sukėlė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 01 21, 11:37)
Dėkui  4u.gif  wub.gif
o aš kolegei tą receptuką daviau , tai ji kepė ir viską dėjo pagal receptą , tai sakė buvo labai skanus tortukas , tik guodės , kad sunkiai gavos ta karamelinė masė , šiandien receptą perskaitau atidžiai , tai tas santykis įtarimą iškart kažko sukėlė  biggrin.gif

aš tą kremą pakeičiau karameliniu ganašu, bet labai skanus ir originalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 01 21, 12:37)
Dėkui  4u.gif  wub.gif
o aš kolegei tą receptuką daviau , tai ji kepė ir viską dėjo pagal receptą , tai sakė buvo labai skanus tortukas , tik guodės , kad sunkiai gavos ta karamelinė masė , šiandien receptą perskaitau atidžiai , tai tas santykis įtarimą iškart kažko sukėlė  biggrin.gif



tai va aš ir neįsigilinus dariau su 20ml, ir nesupratau ko man taip sunkiai tas kremukas gavos, bet vistiek gavos smile.gif)) tai kitą kart žinosiu smile.gif jau pasitaisiau receptuką
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 01 21, 12:24)
Sveikos merginos  4u.gif
šiandien bandau kept asseni tortuka , tik visai pasimečiau karameliniam aguoniniam sluoksnį pieno tik 20 ml o truputį didesniai normai jau 400 ml ar netutėtų būti 200 ml
dėkui už atsakymą , bijau viską sugadint
Sokoladinis tortas su karameliniu aguoniniu sluoksniu ir vysniomis.

Receptas skirtas 25 cm formai. Produktu kiekis formai 30x30, arba tokio pat dydzio kvadratiniam tortui parasytas skliaustuose
Karamelinis aguoninis sluoksnis:
2 tryniai
1 desertinis saukstas krakmolo (1 v.s. )
1 desertinis saukstas miltu (1 v.s. )
0,5 indelio virto kondensuoto pieno arba Rududu (visas indelis)
60 gr. aguonu (120 gr)
1 v.s. zelatinos (1,5)
pienas 20 ml. (400 ml.)
Zelatina uzpilti vandeniu. Trynius gerai ismaisyti su miltais ir krakmolu, uzvirinti piena, plona srovele plakant mikseriu supilti piena i tryniu mase, pastatyti ant mazos ugnies, kad sutirstetu. I karsta tryniu pieno mase sudeti aguonas ir kondensuota piena. Zelatina istirpinti ant garu voneles, supilti i karameline masae, palikti, kad siek tiek atvestu


Papildyta:
sveikutes,kur galeciau rasti si receptuka.
Atsakyti
QUOTE(leandre @ 2010 01 21, 14:54)
Papildyta:
sveikutes,kur galeciau rasti si receptuka.

šitoj pačioj temoj jei neklystu 21 puslapy 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 01 21, 15:03)
šitoj pačioj temoj jei neklystu 21 puslapy  4u.gif





labai labai dekui. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,reikia man jogurtinio torto receptuko,gal galit ka nors parekomenduoti?

Ir dar klausimas,ar imanoma jogurtini torta apdengti MMG?
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 01 21, 14:09)
Laba diena,reikia man jogurtinio torto receptuko,gal galit ka nors parekomenduoti?

Ir dar klausimas,ar imanoma jogurtini torta apdengti MMG?

ten pat prie Asseni šokoladinio yra ir jogurtinis ir mase apdengtas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.Noriu paklaust,ar esat kas dare torciuka su maskarpones surio kremu(pertepimui)?
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 01 21, 16:09)
Sveikutes.Noriu paklaust,ar esat kas dare torciuka su maskarpones surio kremu(pertepimui)?

aš dariau 4u.gif ir ne vieną.....mascarponės sūrio tortas su bananais, vaisiniai, su braškėmis ir t.t.
Atsakyti
Ir as esiu dariusi thumbup.gif su maskarpone suriu ir vaisiais.

Turiu klausima, toms kurios dare boruzele, ar abu biskvitus kepate vienodo dydzio ar viena didesni, o kita mazesni? g.gif

Atsakyti
Nu,kaip zadejau parasysiu shokoholikams-alkoholikams torto receptuka lotuliukas.gif
user posted image
Originalas cia
Biskvitas
- 6 dideli kiausiniai-tryniai atskirti nuo baltymu
- 150 g smulkaus cukraus
- 50 kakvos milteliu.
Idaras:
- 400 г dziovintu slyvu,uzpiltu nakciai brendziu,
- 120 ml brendzio,
- 1 v.s. grietines(grietineles)
ganasas:
150g kartaus sokolado,
1v.s. grietineles

Ikaitinti orkaite 180C.
dvi 20cm skersmens torto formas istepti riebalais.

kiausiniu baltymus isplakti iki standziu putu.

kiausiniu trynius isplakti su cukrumi,kol mase taps beveik balta,imaisyti kakava.Atsargiai imaisyti baltymus.Sukresti puse teslos i viena forma,kita puse i kita ir iskepti du biskvitus.

Idarui skirtas ismirkintas slyvas sumalti blenderiu,(keleta slyvikiu palikti papuosimui)supilti brendi ir grietine,isplakti.
Ant vieno biskvito sutepti krema,uzvozti kitu biskvitu.Aptepti ganasu.
ganasui skirta sokolada istirpinti(i ji pamerkti atidetas slyvas ir palikti nudziuti ant kepimo popieriaus),sudeti grietinele ir gerai ismaisyti,kai truputi atves,aptepti torta.Puosti slyvikemis ar dar kaip nors rolleyes.gif
user posted image

mano komentaras:
tortas lengvai pagaminamas,labai alkoholinis(kalantis i galva alc.gif ),tikrai ne vaikams,turiu valgyti pasislepus,kad nematytu lotuliukas.gif
Biskvita kepiau viena is 5 kiausiniu ir ji perpjoviau per puse.Buvo kaip tik.I ji tikrai nesideda jokie miltai,uztenka kakavos.I slyvas papuosimams idejau po graikiska riesuta ir jas beveik visas suvalgiau,todel torta teko puosti bele kaip lotuliukas.gif
Slyvas mirkiau 3 paras(laimei uzsimerkiau daug daugiau,nes vis atsidarydavau saldytuva ir jas valgiau blush2.gif )...tiek,man laaabai skanu,ne per saldu,ne per riebu,svaigu rolleyes.gif
Atsakyti