Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(Linsta @ 2010 01 22, 16:07)
Daividija tortas nuostabus thumbup.gif tik norejau paklausti ar slyvas merkti i ta alkoholio lieli kuris parasytas 120 ml ar i kita o ta i krema supulti g.gif

Merkti i kita alkoholi(juk alkoholio niekada nebus per daug) lotuliukas.gif ,jos ten kai kelias paras pamirksta,tai sugeria visa alkoholi,tada buna sausokos,nebent daug uzpilsi,as sunaudojau maziau negu parasyta recepte.As jas uzmerkiau,kad jas apsemtu,po to sublenderiavau,tada pyliau "is akies",kad gautusi toks neskystas kremas.Tas tortas nera saldus ir daug jo neiveiksi,bet gabalelis prie kavos tai tikra palaima rolleyes.gif

zebra,tortas atrodo skaniai,esu ir as ji kepusi,
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 22 sausio 2010 - 18:33
QUOTE(daividija @ 2010 01 22, 18:13)


zebra,tortas atrodo skaniai,esu ir as ji kepusi,
[

Aga bigsmile.gif tavo beveik nepjaustytos kriaušės,kitą kartą reikėsir man "čielas" dėt
Atsakyti
aš su klausimu dėl Juodojo miško....

pagal šitą receptą juodasis miškas
čia rašo: reikia dviejų biskvitų... tai iš šitos masės du kept, ar maišyt du kartus po tokią masę?... (nes čia atrodo mažokai turėtų būt kaip dviem...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 22, 19:47)
aš su klausimu dėl Juodojo miško....

pagal šitą receptą juodasis miškas
čia rašo: reikia dviejų biskvitų... tai iš šitos masės du kept, ar maišyt du kartus po tokią masę?... (nes čia atrodo mažokai turėtų būt kaip dviem...)  4u.gif

Ten parašytas kiekis yra vienam biskvitui. Išsikepį vieną biskvitą iš to viso kiekio, po to antrą kart maišai tešlą ir kepi antrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 22, 20:47)
aš su klausimu dėl Juodojo miško....

pagal šitą receptą juodasis miškas
čia rašo: reikia dviejų biskvitų... tai iš šitos masės du kept, ar maišyt du kartus po tokią masę?... (nes čia atrodo mažokai turėtų būt kaip dviem...)  4u.gif


uztenka pilnai visko ir perpjaut per puse yra ka. be to juk gaunas visi 4 biskvito sluoksniai, tai gana didelis tortas wink.gif
Atsakyti
ačiū, tai kepsiu 28cm formoj dvi normas. dėkui
Atsakyti
grietinėlės irgi dvigubink, cukraus gerokai mažink 4u.gif
Atsakyti
Niam niam Daividijos Gradusinis torciuks ( reikes prasikept , kai nuotaikos nebus. paragausiu- pralinksmesiu lotuliukas.gif )

Zebros torciukas- apetytiskai atrodo wub.gif
Atsakyti
Mergaites,norejau paklausti.Ar galima uzsaldyti iskeptus napoleono paplocius,ar nepakinta ju skonis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 24 sausio 2010 - 15:51
Labas vakaras, merginos
Kepiau ir as si savaitgali ,,Juodaji miska" ir nepasakyciau, kad jis man jau labai patiko, tikejaus kazko daugiau is jo verysad.gif . bet busiu isbandziusi. Boruzele sulipdziau su Olestos fotosesijos pagalba thumbup.gif
Atsakyti
man ir asmeniškai juodas miškas nepatiko. aš labai mėgstu vyšnias, tad įsivaizdavau kad bus nuostabus tortas, bet nelabai ir patiko smile.gif man su karameliniu-aduoniniu pertepimu labiau patiko
Atsakyti
O mūsų šeimynai tas Juodasi miškas superinis tortas ,tik aš cukraus gal per pusę dėjau. Na jis toks prabangus smile.gif Ir ką vaišinau-visi gyrė ax.gif
Atsakyti