Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(EcceHomo @ 2009 12 13, 16:16)
aš dar su vienu klausimu: kokio dydžio torto forma turi būti Snikckers tortui? Ar 28cm ne per didelė? Ačiū

24 cm 4u.gif į 28, didint porcijas reikėtų 4u.gif
Atsakyti
na va kepiau sampanini tortuka ,gaivus skanus ,o kas nemegsta saldziu tortu tai sis tortas atradimas mirksiukas.gif
aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
savaitgalį kepiau snikersą, kaip antras blynas (pirmasis buvo rafaelo svajonė) gavosi labiau nei vykęs cool.gif chebrytė gyrė ne tik skonį, bet ir papuošimus ax.gif ir prisidirbau sau ant galvos, nes net dveji draugai ant savo gimtadienių užsiprašė šito torto vietoj dovanos doh.gif thumbup.gif
rožytes dariau iš šokolado su medumi, o šokoladinis glajus pagal internete rastą j.oliverio receptą: šokoladas plius sviestas lygiomis dalimis, šaukštas cukraus ir šlakelis brendžio ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(EcceHomo @ 2009 12 12, 11:12)

kol kas "į akis krito" Snickers ir Rafaello svajonė. Mačiau rašėt, kad Snickers po 4-5 dienų skanus, tai galima būtų tartim 20d. iškept ir sutept, o 25d valgyt? ne per vėlu?


kepiau ketvirtadienį, vakar vis dar buvo to paties nerealaus skonio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 12 14, 11:39)
savaitgalį kepiau snikersą, kaip antras blynas (pirmasis buvo rafaelo svajonė) gavosi labiau nei vykęs cool.gif chebrytė gyrė ne tik skonį, bet ir papuošimus ax.gif ir prisidirbau sau ant galvos, nes net dveji draugai ant savo gimtadienių užsiprašė šito torto vietoj dovanos  doh.gif  thumbup.gif
rožytes dariau iš šokolado su medumi, o šokoladinis glajus pagal internete rastą j.oliverio receptą: šokoladas plius sviestas lygiomis dalimis, šaukštas cukraus ir šlakelis brendžio ax.gif

jetau kaip tas gabalelis apetitiskai atrodo essen.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
bandžiau ir aš kept karamelinį biskvitą iš daividijos snikerso (bijojau iškart visą tortą kept , kad nesugadinčiau blush2.gif ) biskvitas gavos tikrai puikus , dėkui daividija 4u.gif smile.gif
tik va su karameliniu ganašu tai jau mistika gaunas doh.gif , pirmą kart karamelė sudegė , atrodo taip gražiai parudo ir nespėjau nė sureguot kai akyse sudegė , pagalvojau , gal ugnis per stipri tai ant visai miniatiūrinės viriau , tai vanduo išvirė o cukrus tai ir liko cukrum blink.gif , nu 3 kartą lyg ir išviriau tik man dabar kyla įtarimas , kad per mažai suvirinau , supyliau grietinėlę biškutį susicukravo , bet truputį pakaitinus ištirpo , atšaldžiau nu ir plakiau , mikseris diddžiausiu greičiu jau lyg ir pradėjo tirštėt tik ėmė viskas krist ir gavos sviestas , gal bandyt kokį grietinėlės standiklį dėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2009 12 14, 17:51)
labas vakaras  4u.gif
bandžiau ir aš kept karamelinį biskvitą iš daividijos snikerso (bijojau iškart visą tortą kept , kad nesugadinčiau blush2.gif ) biskvitas gavos tikrai puikus , dėkui daividija  4u.gif  smile.gif 
tik va su karameliniu ganašu tai jau mistika gaunas  doh.gif , pirmą kart karamelė sudegė , atrodo taip gražiai parudo ir nespėjau nė sureguot kai akyse sudegė , pagalvojau , gal ugnis per stipri tai ant visai miniatiūrinės viriau , tai vanduo išvirė o cukrus tai ir liko cukrum  blink.gif , nu 3 kartą lyg ir išviriau tik man dabar kyla įtarimas , kad per mažai suvirinau , supyliau grietinėlę biškutį susicukravo , bet truputį pakaitinus ištirpo , atšaldžiau nu ir plakiau , mikseris diddžiausiu greičiu jau lyg ir pradėjo tirštėt tik ėmė viskas krist ir gavos sviestas , gal bandyt kokį grietinėlės standiklį dėt  ax.gif

Nu su tuo ganasu tai ne tau vienai nenusiseke(nezinau kaip cia man gavosi g.gif ),idek zelatinos,gausis toks kremas,as tik taip igelbsciu viska,kas neissiplaka.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 12 14, 21:05)
Nu su tuo ganasu tai ne tau vienai nenusiseke(nezinau kaip cia man gavosi g.gif ),idek zelatinos,gausis toks kremas,as tik taip igelbsciu viska,kas neissiplaka.

dėkui , jei dar kada išdrįsiu pabandyt ir vėl nieko nesigaus tai bandysiu žalatiną dėt smile.gif
Atsakyti
sveikos mamkos tikras atradimas sita tema wink.gif
beje labai aciu geroms mamoms taip susiteminusioms receptus ju puosima ir pan
labai lengva viska rasti wink.gif
Taigi pasirodom koki torciuka pavyko nulipdyti vaiku gimtadieniuj
user posted image
vidus cipsiuko medaus tortas smile.gif
virsuje sokaladine mase su "zefyriniais" saldainiukais smile.gif
Atsakyti
lioliuke, tikra šaunuoklė, labai gražus tavo medutis mašinutis thumbup.gif
Atsakyti
O galeciau pvz jau siandien issikepti paplocius dziovintu vaisiu ir riesutu tortui, o man jo reikes tik kaledoms, ir jeigu taip, tai kur tada juos laikyti?
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2009 12 16, 12:11)
O galeciau pvz jau siandien issikepti paplocius dziovintu vaisiu ir riesutu tortui, o man jo reikes tik kaledoms, ir jeigu taip, tai kur tada juos laikyti?

Man irgi labai aktualu ax.gif Norėčiau pasilengvinti dalią ir papločius išsikepti savaitgalį, o pertepti, pvz. trečiadienį blush2.gif Būtent apie šitą tortuką irgi galvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(singaaa @ 2009 12 16, 18:40)
Man irgi labai aktualu ax.gif Norėčiau pasilengvinti dalią ir papločius išsikepti savaitgalį, o pertepti, pvz. trečiadienį blush2.gif Būtent apie šitą tortuką irgi galvoju smile.gif


Nezinau kaip bus taip bus, nes issikepiau siandien, suvyniojau i sviestini popieriu ir paliksiu, manau nieko jiems neatsitiks, bet va kad man jauciasi soda g.gif gal kad silti ir kampeli paragavau, vajej tikiuosi pastoves susiteps nesijaus g.gif nors dar maziau nei tris saukstelius dejau ir actu nugesinau, nu ziuresiu kaip cia man gausis.
Atsakyti