Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

Merginos, nepergyvenkit, kepkit kada tik laiko turit. Iki menesio mazdaug jie gali stovet, pridenkit kuom nors, kad nedulketu ir viskas. Ir sutepkite minimum para iki valgymo, antra trecia para siaip skaniau, is tikro kuo ilgiau mirksta tuo geriau mirksiukas.gif O del sodos - sutepus neturetu jaustis 4u.gif
Atsakyti
help.gif Turiu iskept torta, kad tiktu ir vaikam ir suaugusiems, kad nebutu kietas ir sausas, be riesutu doh.gif Kas tai galetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulenka @ 2009 12 17, 12:56)
help.gif Turiu iskept torta, kad tiktu ir vaikam ir suaugusiems, kad nebutu kietas ir sausas, be riesutu  doh.gif Kas tai galetu buti?  g.gif

Gal but medaus tortas tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulenka @ 2009 12 17, 11:56)
help.gif Turiu iskept torta, kad tiktu ir vaikam ir suaugusiems, kad nebutu kietas ir sausas, be riesutu  doh.gif Kas tai galetu buti?  g.gif

na,tai priklauso kokio skonio nori rinktis-ar rudi biskvitai su sviestiniu kremu ar patinka sviesus biskvitai su vaisiu grietineles pertepimu ir kad butu minkstas ir purus tai tokio skonio man labai patiko Cipciuko aguoninis -citrininis(dar Sroves,, mandarininis,, irgi kazkas panasaus tik iseiga brangesne)galiu pjuvi parodyti,meduciai ,sakyciau,gal kiek ,,stangresni,, sausesni,tagi sunku nurodyti
,,aguoninis-apelsininis,, pjuvis,tik foto neryski labai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pintikė: 17 gruodžio 2009 - 12:43
QUOTE(mazuliux @ 2009 12 17, 12:52)
Merginos, nepergyvenkit, kepkit kada tik laiko turit. Iki menesio mazdaug jie gali stovet, pridenkit kuom nors, kad nedulketu ir viskas. Ir sutepkite minimum para iki valgymo, antra trecia para siaip skaniau, is tikro kuo ilgiau mirksta tuo geriau  mirksiukas.gif O del sodos - sutepus neturetu jaustis  4u.gif


O ar tikrai nereikia lakstu pries tepant sulaistyti, siaip tepsiu 22 diena, o valgysim per kaledas rolleyes.gif tikiuosi bus pats tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arriele: 17 gruodžio 2009 - 13:49
Kokios jus cia saunuoles 4u.gif
O man sestadieniui reukia torciuko kazkur 3 kg,gak kas ka patars nes as taip nemoku blush2.gif
Atsakyti
S-O-S smile.gif per klaida nusipirkau nesaldinto kondensuoto pieno... doh.gif Kaip man ji padaryt saldu ir bent kiek tirsta???
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2009 12 17, 12:49)
O ar tikrai nereikia lakstu pries tepant sulaistyti, siaip tepsiu 22 diena, o valgysim per kaledas  rolleyes.gif  tikiuosi bus pats tas smile.gif

Tikrai nereikia, tik svarbu nepamazinti grietineles mirksiukas.gif Jis labai puikiai sudreksta. Gali tik sutepus pora valandu palaikyti kambaryje, lakstai greiciau isigers ax.gif O Kaledoms pats tas tada turetu buti, jezzau, kaip skanu bus, jau isivaizduoju rolleyes.gif

QUOTE(laurechka @ 2009 12 17, 13:34)
S-O-S smile.gif per klaida nusipirkau nesaldinto kondensuoto pieno... doh.gif  Kaip man ji padaryt saldu ir bent kiek tirsta???

hm... net nelabai zinau ka patarti. Gal bandyk cukraus ideti ir ant mazos ugnies pavirink truputi, turetu kazkiek sutirsteti. tik ant mazos, kad cukrus istirptu, nesikristalizuotu, kai istirps, gali truputi padidinti. Pavirti kokias 15 min tirkai manau teks, bet reikia zinoma viska stebeti, pamaistyti kartais mirksiukas.gif Bet ar tikrai sitas budas tinka, nezinau, tik pamastymai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(D-i-a-n-a @ 2009 12 17, 13:16)
Kokios jus cia saunuoles 4u.gif
O man sestadieniui reukia torciuko kazkur 3 kg,gak kas ka patars nes as taip nemoku blush2.gif

O ka patarti? Skoni, gamyba, vaizda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2009 12 17, 11:23)
Gal but medaus tortas tiktų g.gif

Netinka - nemegsta doh.gif

QUOTE(Pintikė @ 2009 12 17, 11:42)
na,tai priklauso kokio skonio nori rinktis-ar rudi biskvitai su sviestiniu kremu ar patinka sviesus biskvitai su vaisiu grietineles pertepimu ir kad butu minkstas ir purus tai tokio skonio man labai patiko Cipciuko aguoninis -citrininis(dar Sroves,,  mandarininis,, irgi kazkas panasaus tik iseiga brangesne)galiu pjuvi parodyti,meduciai ,sakyciau,gal kiek ,,stangresni,, sausesni,tagi sunku nurodyti
,,aguoninis-apelsininis,, pjuvis,tik foto neryski labai doh.gif

Aciu labai, bandysiu kazka kurpt
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2009 12 17, 16:22)

O ka patarti? Skoni, gamyba, vaizda  unsure.gif

Gal kas toki bizniuka daro???Kepa pardavimui blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes

As uosvio gimtadieniui turiu padaryti 2 aukstu torciuka, kadangi tokio dar nedariau tai turiu pora klausimu ax.gif Jeigu dengti saldainiu mase, tai dengiamas jau surinktas tortas ar dengti atskirus aukstus, o poto juos sujungti? g.gif
Ir dar ar kaip nors sutvirtinat pirma auksta? Man sove tokia kvaila mintis gal ant pirmo auksto uzdeti vafli? Bet nenoriu, kad jis labai jaustusi unsure.gif
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
Visgi nusprendziau kepti Migles79 ''Pasaka''. Tik va i biskvita reik '' razinos arba vysnios''. Kokias cia vysnias det, konservuotos ar tiks?
Olga25, as irgi dviaukscio dar nedariau, bet kita savaite darysiu. As dengciau abu aukstus atskirai ir tada deciau viena ant kito. Sutvirtinti aukstus kiek girdejau galima sokoladu. Tu youtube'j paziurek, daug ten filmuku visokiu, tikrai bus aiskiau 4u.gif
Migle79 matau prisijungus thumbup.gif Kokias vysnias i ''Pasaka'' det? Aciu aciu aciu ( nes su aguonom jau kepa thumbup.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astulenka: 17 gruodžio 2009 - 21:28