Įkraunama...
Įkraunama...

Antspeniai (antkrūčiai)

Man dukryte buvo nugrauzus viena kruti, jau kaip reikiant zaizda buvo, tai uzsigydziau su antspeniu per 1.5 savaites. Tikrai begalo padejo ir nieko blogo juose nematau. jei butu reikeje, vel buciau naudojus.
Atsakyti
nežinau, gal čia nuo atspenių priklauso, bet taip ir neužsidedu. speneliai nei įdubę, nieko g.gif
užsidedu, vaikas pradeda traukti, tai jam ant veiduko užsuverčia kraštai biggrin.gif tai gaunasi ne atspeniai, o antveidis biggrin.gif
Atsakyti
Tuomet viena ranka šiek tiek prilaikyk tuos kraštelius.
Aš naudojau juos apie savaitę. Na, gal porą. Paskui speneliai priprato ir viskas puikiai sekėsi be nieko.
Atsakyti
mum irgi užvirsta ant veiduko. Ką padarysi, svarbu kad lialia pavalgo. Taip jau ketvirtas mėnuo vargstam, nors gal ir nevargstam.... doh.gif
Atsakyti
man antspeniai labai padėjo, nes mergytė buvo nugraužus vieną krūtį ir niekaip negalėjau pirmą mėnesį maitint iš vienos pusės. iš pradžių nusitraukinėjau iš vienos pusės ir maitinau iš buteliuko, bet kadangi mažoji labai dažnai valgė, o pienelis pakankamai sunkiai nusitraukinėjo, gydytoja pasiūlė pabandyt antspenius. tai va su jais sėkmingai išsigydžiau ir galėjau maitint normaliai. kad kažkas būtų blogai buvę nepastebėjau, tik kažkaip mažylei sunkiau traukti per antspenį buvo.
Atsakyti
Man irgi teko isbantyti antspenius(Avent), nes be ju maitinti jau buvo neimanoma, taip buvo nugrauzes spenelius, kad net prisiminus silpna darosi... Zodziu antspeniai buvo iseitis. Speneliai sugijo ir dabar valgom be ju. O mano sesei buvo ta pati situacija, tik dabar vaikas kruties nebeima be antspenio(naudoja Canpol Baby-ju forma skiriasi nuo Avent). Tai taip jau vargsta visa menesi, bet atpratinti nebegali.
Atsakyti
bandziau ir as avent antspenius, gal ir geri, bet as su jais nemokejau elgtis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes vis dar valgom po šiai dienai, jau greit 4 mėn bus smile.gif . Kol kas viskas lyg ir gerai....
Atsakyti
As naudojau anspenius pirma savaite, nes krutys buvo perpildytos, ir vaikas negalejo paimti speneli, bet paskui, kai pieno sumazejo, maitinau be ju, nors is pradziu skaudejo, bet paskui pripratau. Svarbiausia, kad vaikas teisingai paimtu kruti, tada viskas bus gerai. O del to ,kad antspeniai yra blogai, tai siuolaikinis gydytoju nusistatymas. Jie savo seminare nusprense, kad antspienis - tai gumos gabalas, kad vaikui geriau mamos odos prisilietimas, ir paskui visas mamytes mokina. As is savo patirties zinau, kad nereikia visko klausyti gydytoju, tu mama, pati turi zinoti kas tau ir tavo vaiku geriau. Tu tikriausiai pripratai prie, ju , manau dar ne velu atprasti, nes kai vaikui jau bus 6 menesiai, jis daugiau supranta ir pakeisti jo yprocius bus sunkiau

As tai kankinausi su vyru. leliukas pradeda verkti, tada vyras atsikelia bega virinti vandens, uzpyla anspenius 5 min, paskui as juos isemu , biski palaikau, kad nebutu pernelyg karsta ir stipriai prispaudziu, taip, kad visas spenelis atsirastu toj soskytej ir paspaudziu, kad isteketu pienuko, ir kai vaikas paims reiketu prilaikyti, zinoma ne visada gaudovasi
Atsakyti
man jie labai padejo,nes mano mazyle iki kraujo nugrauze spenelius. bijojau,kad paskui nebeims kruties, bet viskas susitvarke kuo puikiausiai ir dabar maitinimas tik malonumas wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat maitinu nuo pat pirmos dienos su anspeniu AVENT, ir dabar mazei 2 mėnesei. Ji pripratusi ir kai nuimu anspeni tai jieško ir nevalgo.Bet tikiuosi kada nors atpras smile.gif O be jo niekaip negalejau maitinti, nes idube speneliai ir neistraukdavo verysad.gif
Atsakyti
Gal tris savaites maitinau be antkrūčio, laaaabai skaudėjo ir įsivaizdavau, kad nusipirkus antkr. išsigelbėsiu nuo skausmo. Speneliai užgijo thumbup.gif , bet su antkr. maitinu iki šiol. Įpratau ir be jų man laabai nemalonu kažkaip. Beja, iš pradžių naudojau Canpol, paskui pabandžiau Avent... ir prie Canpol negrįžau biggrin.gif . Avento lyg kietesni ar tai storesni truputį pasirodė, man patogiau. Minusų šitiems gumos (latekso) gabalams aš nematau smile.gif .
Atsakyti