Įkraunama...
Įkraunama...

Antspeniai (antkrūčiai)

Pirmas savaites sūnų maitinau su antspeniu, jam lengviau valgyt buvo, paskui pabandėm be jo kai sustiprėjo thumbup.gif .
Antspenis tikrai nieko blogo, jis pagalba.
Atsakyti
Aš pati naudojau antspenius, bet nekuriom gydytojom tai nepatiko, bet normalaus paaiškinimo, taip ir nesulaukdavau. Taigi tokie pareiškimai, be paaiškinimų - kodėl- man lygus 0. Jei būtų pasakę nors vieną neigiamą faktorių, tai būčiau susimąsčius , o dabar.....
Atsakyti
turiu du anspeniu komplektus, Avent ir lenkiskus, po viena karta panaudojau ir viskas... dabar nebereikalingi, galiu padovanoti! Kas nori, rasykite, susitarsim.
Atsakyti
maitinau ir aš pirmą mėnesį su antspeniais, bet skausmas vis tiek buvo didelis. bet su avent antspeniais visai krūties neėmė. man ir ligoninėje seselė patarė, kad nepirkčiau avent. vyras kitokių tada nerado,bet seselės žodžiai pasitvirtino.
Atsakyti
As maitinau antspeniais 1 men.Pradejau juos naudoti nes labai skaudejo spenelius,jau norejau mesti del to zindyti.Bet panaudojus man praejo skasmas,speneliai sugijo. thumbup.gif
Bet kazkur skaiciau kad jie mazina pieno gamyba.Nors man nesumazejo thumbup.gif
Atsakyti
schmoll.gif mums nepavyko su jais pasinaudoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(medasta @ 2006 02 19, 20:24)
schmoll.gif mums nepavyko su jais pasinaudoti schmoll.gif

Mes dar tebenaudojam - jau greit puse metų thumbup.gif . Kitaip net nebemoka doh.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2006 02 17, 14:18)
man ir ligoninėje seselė patarė, kad nepirkčiau avent. vyras kitokių tada nerado,bet seselės žodžiai pasitvirtino.


O man avent buvo patys geriausi. Keletą kitų pabandžiau nepalyginsi - nepriglunda, vaikas oro prisiryja.
Be antspenių ir aš nebūčiau savo vaikų ilgi išmaitinus, nes skausmas buvo nesvietiškas be jų. Ir tegu niekas nedrįsta man aiškinti, kad negalima naudoti jų, nes pieno mažėja, vaikas atpranta ir tt... šnipštas. Jei ne jie būčiau dėl skausmo nutraukus pirmojo maitimą jau po mėnesio. O kai pagimdžiau antrąjį užsidėjau juos dar ligoninėje. Viena gydytoja sakė niu-niu-niu, negalima, nerekomenduojama, o kita, blaivaus proto, sako, jei tau gerai, maitink kaip tau geriau, juk svarbiausia, kad maitintum.
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 18, 14:14)
Bet kazkur skaiciau kad jie mazina pieno gamyba.Nors man nesumazejo  thumbup.gif

Aš irgi šitą skaičiau, ir man atrodo kad šitoj temos kažkuri mama teigė, kad nuo antspenių mažėja pieno. Nelabai suprantu antspenių ir pieno gamybos ryšio.
QUOTE(blondine @ 2006 02 20, 00:57)
O man avent buvo patys geriausi. Keletą kitų pabandžiau nepalyginsi - nepriglunda, vaikas oro prisiryja.
Be antspenių ir aš nebūčiau savo vaikų ilgi išmaitinus, nes skausmas buvo nesvietiškas be jų. Ir tegu niekas nedrįsta man aiškinti, kad negalima naudoti jų, nes pieno mažėja, vaikas atpranta ir tt... šnipštas. Jei ne jie būčiau dėl skausmo nutraukus pirmojo maitimą jau po mėnesio. O kai pagimdžiau antrąjį užsidėjau juos dar ligoninėje. Viena gydytoja sakė niu-niu-niu, negalima, nerekomenduojama, o kita, blaivaus proto, sako, jei tau gerai, maitink kaip tau geriau, juk svarbiausia, kad maitintum.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi maitinau su antspeniu nuo 2 sav. iki kokių 4 mėn. o ką reikėjo daryti, kai noras maitinti yra, o tik davus be antspenio pasipila kraujai?
o vaiks būdamas 4 mėn pats vieną kartą išspjovė antspenį ir dabar mums jau 7 mėn. ir valgome sėkmingai be jo...
aš negaliu pasakyti, kad tai gerai ar blogai, bet kai neturi kito pasirinkimo, tai tada ir renkies kas Tau geriau blush2.gif

O DĖL TO KAD MAŽIAU GAMINASI PIENOS, TAI YRA NE TAIP... mirksiukas.gif
O paprasčiausiai mažas vaikutis jo mažiau ištraukia kol ipranta ir dėl to kartais pieno būna mažiau, nes juk pieno gamyba priklauso nuo suvalgyto kiekio bigsmile.gif
Atsakyti
smagu,kad jums iseina taip...man antspeniai visiskai nepasiteisino,bet gerai,kad ju reikejo tik nugrauztu speneliu atveju,nes siap ju kaip ir nereikia.bet pasakykit kokius naudojot,nes tie kur man nupirko,nors sesele sake,kad geri,vsiskai buvo nepraktiski... g.gif
Atsakyti
Aš naudojau AVENT mažiausią dydį...
Atsakyti