Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

na stai, atejo mano mm sad.gif

Gaila, na ka bandysime dar karteli smile.gif
Atsakyti
console.gif Nepergyvenk
Svarbiausia, kad NT nemelavo ir nenuteike taves kitaip
Atsakyti
Sveikos mergaitės!!!

Visiems linkėjimai! Ir po balionėlį! 4u.gif

Ederi, nenusimink. Tu turi absčiai laiko tam. smile.gif Nes nenuskubėsi niekur čia.. Žinai... Užtat dabar galėsi sau ramiai keliauti, būti, gulėti saulėje ir mėgautis bemiegėmis naktimis!!! wub.gif Išsemk viską ir grįžk pasikrovusi naujai! Tą aš ir planuoju padaryt... thumbup.gif friends.gif vacation1.gif vacation4.gif Egipte lankysiuos trečią kartą lotuliukas.gif , tad žinau, kaip saulė žiemą pakrauna teigiamų minčių, jėgų, nuotaikos ir tada viskas ima suktis šiek tiek linksmiau, kai grįžti... sunglasses2.gif heart.gif heart.gif heart.gif

Raja!!! Sveikinu su gražiomis Tavo mintimis! thumbup.gif Gal banaliai pasikartosiu , bet viskas bus gerai! 4u.gif

O aš skrendu tolyn! Taip gera, laisva, paprasta ir jauku dūšioje! Kaip to trūko visus tuos mėnesius... heart.gif. Jokio spaudimo, persistengimo, o kas svarbiausia, supratau, kad turiu kantrybės! biggrin.gif Jokių bt, ot, nt ir t.t. ir pan. lotuliukas.gif Sužinojau savy, iš kur gauti kantrybės! O gi, kai jauties išsekintas paties savęs, tada susigėsti ir imi rimti rimti rimti... Taip ir aš! thumbup.gif Jaučiuos rami ir šėlstu veiklos sūkuriuose! Pagalvoju, žinoma, kad GALBŪT, bet taip natūraliai, kad tuoj pat vėl mintis užimu kitais dalykais. Rodos, paprasta, bet kiekviena turime atrasti SAVO paslaptį. Aš savąją jau radau - ugdau kantrybę ir tobulinu ją!

O kol kas šeštadienis nusimato puikus! Susirenka mano draugės, išsibarsčiusios po Lietuvą! Susibursim Kalėdų laukimui ir už tą patį gimtadienį vienos paminėsim... Ech, bus jauku ir gera... wub.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2009 12 10, 16:07)
na stai, atejo mano mm sad.gif




laba,

na neliudek labai, pasidziauk dabar atostogu smagumais, o poto su naujom jegom ir pailsejus val galesi gandrus gaudyt 4u.gif mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(GARBANYLA @ 2009 12 12, 11:16)
[color=darkviolet]Sveikos mergaitės!!!



Raja!!! Sveikinu su gražiomis Tavo mintimis!  thumbup.gif  Gal banaliai pasikartosiu , bet viskas bus gerai!  4u.gif 





Dekui 4u.gif Na dabar belieka tik susitvarkyt reikaliukus pilnai, gruodzio gale eisiu pas gine ziuresiu ka sakys, nes cikliukas vis dar bludija, bet svarbu emociskai jau viskas tvarkosi taii gal ir fiziskai viskas iki pavasario atsistatys ax.gif


Linksmai pasibuk su draugemis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos visos visos!!!


Artėjančių švenčių proga noriu labai labai pasveikinti jus su šiuo stebuklingų metu... Kadangi valandos iki skrydžio į Kalėdinę vasarą kapsi, tad sveikinu jus dabar. 4u.gif

Palinkėsiu nedaug, bet čia tilps viskas: tikėjimo, žinojimo, vilties ir Meilės visame kame, kas jums svarbu ir miela...

Susitiksime kitais metais! Su kitokiomis nuotaikomis, naujomis žiniomis ir pasikrovusios jėgų! Valio!!! 4u.gif


user posted image
Atsakyti
VISOMS MERGYTEMS LINKIU SILTU SVENCIU IR RAMYBES LAUKIANT SAVO STEBUKLIUKU!!!!! BEJA, TURTINGO KALEDU SENELIO mirksiukas.gif
Atsakyti
su sventem visas! wub.gif
daug daug meiles,tarpusavio supratimo,silumos ir vaikuciu pabiruciu! wub.gif newyear.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte.Linute: 26 gruodžio 2009 - 00:14
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2009 12 26, 00:11)
su sventem visas!  wub.gif
daug daug meiles,tarpusavio supratimo,silumos ir vaikuciu pabiruciu! wub.gif newyear.gif  nestuke.gif



Aciu Aciu !!!

As taip pat visas sveikinu su nuostabiosiomis sventemis!!!!

Mamyte Linute, ziuriu tavo pilvelis jau kaip amt mieliu auga mirksiukas.gif

Smagu. O kaip tu jauties perkopusi viduri nestumo ?
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2009 12 28, 13:23)
Aciu Aciu !!!

As taip pat visas sveikinu su nuostabiosiomis sventemis!!!!

Mamyte Linute, ziuriu tavo pilvelis jau kaip amt mieliu auga  mirksiukas.gif

Smagu. O kaip tu jauties perkopusi viduri nestumo ?


Aciu. 4u.gif
Jauciuosi puikiai,pilna jegu,apetitas geras,svorio priaugau nedaug,kaip priklauso po kilograma per menesi,leliukas spurda kruta,su miego pertraukelem,aiskiai jau suprantu kokiom valandom miega. wub.gif labai laukiu kada praeis dar trys menesiukai,kai jau galesiu paimti ant ranku savo kudikeli. wub.gif jau kraitelis beveik supirktas,nebedaug kas liko nupirkti. wub.gif tuos mazus drabuziukus galiu kiekviena diena ziurineti... wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu biggrin.gif
Ir nedaug beliko smile.gif
O kur musu temeles siela? Kur Garbanyla? Kaip jai ten einasi?
Papildyta:
Tiesa Ederi, kaip tavo atostogos? Ar gerai pailsejot?
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2009 12 28, 15:52)
Kaip smagu biggrin.gif
Ir nedaug beliko smile.gif
O kur musu temeles siela? Kur Garbanyla? Kaip jai ten einasi?
Papildyta:
Tiesa Ederi, kaip tavo atostogos? Ar gerai pailsejot?


Garbanyla vis dar sildosi Egipte mirksiukas.gif Sake, kad gris tik po Naujuju.

O mano atostogos praejo puikiai, mes su MB kaip mazi vaikai nutruke nuo grandines tiek linksminomes, keliavom ir siaip laika puikiai leidom, kad net nepastebejom, kaip ta musu savaitele istirpo thumbup.gif

Gerai, kad dabar ir Lietuvoj sventines nuotaikos, tai ne taip liudna sugrist i realybe buvo...

Taigi sausio men ziuresim, gal vis gi kas nors is musu atostogu gausis ax.gif Jau "dirbom" tikrai saziningai, kaip kokie jaunikliai blush2.gif

Furija, o kaip tu laikaisi, kaip jautiesi?
Atsakyti
Sveikos gyvos!!! Garbanyla niekur nedingo! thumbup.gif Grįžau anksčiau (šiąnakt), nei planavau, nes paskutinę akimirką pasirinkom trumpesnę kelionę dėl darbų. Ir gerai, nes būčiau numirus ten! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Esu lietaus žmogus - kai išgirdau, kad Lietuvoje lyja, užsimaniau lietaus... wub.gif O šiaip, Egipte viskas buvo labai gerai! vacation4.gif vacation1.gif Kalėdų dieną turėjo būti mm, bet dar iki šiol nėra (4dienos). Ai, tegu ir nebūna. Laikausi savo: kantrybė yra ir nedarysiu nt tol, kol bent savaitėlė nepraeis. O tada bus matyt! thumbup.gif mirksiukas.gif

Lauksim žinių ir naujienų iš Ederi!!! drinks_cheers.gif 4u.gif Ir Furijai linkiu geros kloties!!! Linutei - lengvo nešiojimo ypatingai, kai pilvelis augs ir dar labiau didės...! nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti