Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Amade , supratau.. viskas. Nebekamantinėju.

furija , paaiškink man, nes dar neskaičiau to. Kad iki 2sav būna žirniukas neprisitvirtina. O kaip NT tada ryškėja?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2009 11 28, 13:30)
* Amade , supratau.. viskas. Nebekamantinėju.

** furija , paaiškink man, nes dar neskaičiau to. Kad iki 2sav būna žirniukas neprisitvirtina. O kaip NT tada ryškėja?..  g.gif


mirksiukas.gif klausinek neklausnejus biggrin.gif man jau nebera poreikio atviraut, tiesiog uzsuku paskaitinet, kaip jum visom sekasi mirksiukas.gif

paskaityk apie tai, kas vyksta, po to, kai susitnka spermatozoidas su kiausialaste mirksiukas.gif jie susitinka kiausintakyje (per Ovuliacija ar diena kita po jos), ten susijungia ir pradeda daugintis lasteles, kurios besidauginancios keleta dienu keliauja iki gimdos. Mazdaug savaite po ovuliacijos, tu jau kaip ir teoriskai nescia, nors tas lasteliu "kamuolys" dar nestabilus... Taigi, tik po geros savates (7-10 d) po ovuliacijos tas busimasis embionas "isirausia" i gimdos gleivine ir pradeda savo augima ir tavo dziaugsma. O jei neisirausia (neprisitvirtina) i gimdos gleivine, tada dar po keliu dienu ateina mmm mirksiukas.gif Tai va, NT gali sekmingai rysketi, o juo labiau HCG gal rodyt nestuma, nors po to daugmaz laiku ateina mmm. Kaip kazkada seniau tau sakiau, tai vadinama "biochemniu nestumu". Kuomet apsivaisina, bet neprisitvirtina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai taip. Apie tai seniai žinau, tik Furija užrašė taip, lyg iš kitos pusės. lotuliukas.gif Tikrai nesupratau. O apie apvaisinimą dar kiaušintakyje (kai kiaušinėlis išeinai iš folikulo ir sutinka spermiuką, tai įvyksta apvaisinimas..) seniai keliasdešimt kartų esu skaičius, nes viskas labai įdomu. biggrin.gif Tada viską žinau, vadinas...

Geros nuotaikos tau, Amade! Ir visoms čia mergytėms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip laikotes?

As va turiu puikia naujiena, mb siulo mums keliauti i Egipta pasisildyti, nuo rudens darganu pailseti vacation4.gif As, zinoma, IS KARTO sutikau yahoo.gif

Tik va toks rupestelis, jei jau planuojam nestuke.gif ar nepakenks skraidymai lektuvu? Juk vistiek stresas, slegio kaita, kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2009 11 30, 17:19)
Sveikutes, kaip laikotes?

As va turiu puikia naujiena, mb siulo mums keliauti i Egipta pasisildyti, nuo rudens darganu pailseti  vacation4.gif As, zinoma, IS KARTO sutikau yahoo.gif

Tik va toks rupestelis, jei jau planuojam  nestuke.gif ar nepakenks skraidymai lektuvu? Juk vistiek stresas, slegio kaita, kaip jus manot?


manau, kad maziau galvok, nes tada niekada niekur neisvazuosi galvodama mirksiukas.gif kol planuoji ir nezinai nieko apie nestuke.gif , tol gyvenk kaip "normalus" zmogus 4u.gif ir lek iSiltus krastus vacation4.gif thumbup.gif
Atsakyti

na taip, mb irgi taip sako, bet as gi va kokia, vis trepsiu smile.gif

Jauciu leksiu, kol dar kviecia biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Amade, kad tu paaiskinai Garbanylai taisyklingiau negu as. Esu is tu, kurie supranta ka nori pasakyti, bet ne visada atranda tinkamus zodzius smile.gif Neskaitau jokiu literaturu apie tuos malonumus, tiesiog bendrauju su jumis ir dar keliom merginom, gal todel nelabai moku paaiskinti moksliskiau smile.gif
Beje Garbanyla, kaip laikaisi?
Papildyta:
Tiesa, Ederi-LEK kol gali, nes maiukui reikia pailsejusios mamytes mirksiukas.gif Be to, pamatysi kaip atsigausi ir sviesesnens mintys bus po atsostogu
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2009 11 30, 19:40)
Aciu Amade, kad tu paaiskinai Garbanylai taisyklingiau negu as. Esu is tu, kurie supranta ka nori pasakyti, bet ne visada atranda tinkamus zodzius smile.gif Neskaitau jokiu literaturu apie tuos malonumus, tiesiog bendrauju su jumis ir dar keliom merginom, gal todel nelabai moku paaiskinti moksliskiau smile.gif
Beje Garbanyla, kaip laikaisi?
Papildyta:
Tiesa, Ederi-LEK kol gali, nes maiukui reikia pailsejusios mamytes mirksiukas.gif  Be to, pamatysi kaip atsigausi ir sviesesnens mintys bus po atsostogu


irnesakyk.gif kad as irgi nemoku askint biggrin.gif bet daug skaitau tongue.gif tai paskui matyt ir trumpai paaiskint siek tiek lengviau rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,

kazkaip nurimot visos smile.gif

As vis dar nelaukiu savuju mmm gruodzio 7, bet tas laikas taip ilgai slenka. O taip norisis greiciau suzinot ar JAU blush2.gif

Kazkokius jauciu keistus, neiprastus pojucius, vakar darbe uzsimaniau popcornu, paskui avieciu tongue.gif

Grizdama namo nusipirkau 2 stiklainius marinuotu burokeliu, kai juos suvalgiau uzsinorejau pieno!!! (ji geriu tik per nestuke.gif !!!) Kadangi saldytuve jo, zinoma, nebuvo, tiko ir kefyras.

Na zodziu nebesuprantu kas cia darosi, o mb pakomentavo - zinau, kad jau laukiesi, lovyte statysim stai cia, kad abiems butu patogu prieiti lotuliukas.gif

Duok Dieve, kad jis butu teisus wub.gif
Atsakyti
Labas merginos,

ku ku ar yra dar cia gyvu???

Man liudna, visos dingot, nebera su kuo bepasikalbet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2009 12 07, 21:04)
Labas merginos,

ku ku ar yra dar cia gyvu???

Man liudna, visos dingot, nebera su kuo bepasikalbet  verysad.gif



kazkodel su nauja temuke uzsibaige ir musu plepesiai... g.gif Beje,ar jau sulaukei savo dienu,ar jau galima pasveikinti su nestuke.gif ?

Garbanyla,pats laikas tau ipusti nauju veju,kad kalba vel lietusi laisvai,tau puikiai tai sekasi. thumbup.gif

Sveikinimai Furijai04! nestuke.gif thumbup.gif

O as tai jau storuliuke,jau pilvelis kaip reikiant nestuke.gif ,ir mazylio judesiai tokie aiskus,ir vyras jais dziaugiasi. wub.gif Mazylis ypac daznai ir stipriai juda kai tevelis ant pilvuko ranka uzdeda,tai vis i delna teciui spiria,jau dabar tarp ju toks ypatingas risys. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte.Linute: 07 gruodžio 2009 - 20:44
O! Prašau!!! Furija laukias??? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Vau!!! Sveikinimai!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir klausykit, nepasidžiaugė slapukė!!! Kaip džiaugiuos!!! wub.gif thumbup.gif

O aš nieko..Esu be vėjų ir saulės. Nenoriu gilintis, bet man vėlei prasidėjo į mm panašus kraujavimas 30CD ir jau po visų vaikų. "Linksma" situacija, į kurią nenoriu čia gilintis ir tuščiai laiko švaistyti... Pradedu rimtus tyrimus tiesiog ir viskas.

Laikau kumščius už Ederi... 4u.gif
Atsakyti