Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Sveikos, merginos, norėjau paklausti ar echoskopijos metu gali ką nors įtarti, pastebėti dėl endometriozės? Ar gali kilti nors mažiausias įtarimas kad ji yra?
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2010 09 30, 14:05)
Sveikos, merginos, norėjau paklausti ar echoskopijos metu gali ką nors įtarti, pastebėti dėl endometriozės? Ar gali kilti nors mažiausias įtarimas kad ji yra?

Gali, jei endo išplitusi gimdoje rolleyes.gif Bet dažniau jinai išplitusi į pilvo ertmę, o tai su echo NIEKO nematysi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2010 09 30, 15:05)
Sveikos, merginos, norėjau paklausti ar echoskopijos metu gali ką nors įtarti, pastebėti dėl endometriozės? Ar gali kilti nors mažiausias įtarimas kad ji yra?

Mano atveju taip ir buvo. Kreipiausi į gydytoją dėl skausmingų mėnesinių, tad echoskopiškai apžiūrint ir buvo įtariama, kad yra ta nelaboji. O vėliau tik patvirtino tai LP.
Atsakyti
Šiandien kaip tik darė echo, sakė, viskas labai gražu, o prieš mėnesines tai pateplioja rudai, tai ir galvoju ar ką nors būtų matę ar ne. Ačiū. smile.gif
Atsakyti
Sakykit, merginos, o kaip šiais laikais gydoma endometriozė. Prieš daug daug metų pati esu su ja susidūrusi. Dėl visai kitko darė laparaskopiją ir .... atsibudus po narkozės išgirdau diagnozę (4 st. lygtai). Teko pirktis ir į pilvą 6 mėn. leido vaistus (kas mėn. po 1 ampulę). Tada 1 ampulė kainavo 800Lt (o minimalus atlyginimas buvo 330Lt) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 09 30, 14:31)
Sakykit, merginos, o kaip šiais laikais gydoma endometriozė. Prieš daug daug metų pati esu su ja susidūrusi. Dėl visai kitko darė laparaskopiją ir .... atsibudus po narkozės išgirdau diagnozę (4 st. lygtai). Teko pirktis ir į pilvą 6 mėn. leido vaistus (kas mėn. po 1 ampulę). Tada 1 ampulė kainavo 800Lt (o minimalus atlyginimas buvo 330Lt) doh.gif

Gydymas tas pats verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 30, 14:37)
Gydymas tas pats  verysad.gif


Jooooo... keista kad per šitiek metų niekas nepatobulėjo...
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 09 30, 15:55)
Jooooo... keista kad per šitiek metų niekas nepatobulėjo...

Vaistai gal kiti, bet principas tas pats verysad.gif
Pasikeitė verysad.gif ..... padaugėjo endo atvejų sad.gif Mane operavęs gydytojas sakė, "kad jei prieš 10 metų iš 1000 LP pacienčių rasdavo vienai endo, tai dabar kas antra, trečia su endo" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 30, 16:21)
Pasikeitė  verysad.gif ..... padaugėjo endo atvejų sad.gif Mane operavęs gydytojas sakė, "kad jei prieš 10 metų iš 1000 LP pacienčių rasdavo vienai endo, tai dabar kas antra, trečia su endo"  verysad.gif

aš gal kaltinčiau kiek "prabangą" per mmm t.y. tamponų naudojimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2010 09 30, 14:24)
Šiandien kaip tik darė echo, sakė, viskas labai gražu, o prieš mėnesines tai pateplioja rudai, tai ir galvoju ar ką nors būtų matę ar ne. Ačiū. smile.gif

Man kiek echo beziuredavo, visada sakydavo, kad viskas labai grazu ir pan. O pasirodo endo tupi.... Ir mmm negausios nors turetu buti atvirksciai. Turbut tik labai retais atvejais kazka su echo galima iziureti ir vistiek diagnozes patvirtinimui reikes LP.
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2010 09 30, 14:24)
Šiandien kaip tik darė echo, sakė, viskas labai gražu, o prieš mėnesines tai pateplioja rudai, tai ir galvoju ar ką nors būtų matę ar ne. Ačiū. smile.gif


man visada sakydavo, kad per echo viskas nuostabiai atrodo, net kai ciklo pabaigoj ziurejo, o endo per LP rado.

QUOTE(Siguliukas @ 2010 09 30, 16:30)
aš gal kaltinčiau kiek "prabangą" per mmm t.y. tamponų naudojimą g.gif


nemanau schmoll.gif as tamponu net bandzius nesu, netraukia jie manes kazkaip ax.gif
Man tepliot eme naudojant KT, kuriuos skyre po cistos operacijos, kad cistos nesikartotu, o paskiau tas tepliojimas nesiliove ir be KT. Nors esu skaicius, kad endo gali issivystyt po chirurginiu isikisimu, bet kazkodel man atrodo, kad kazkaip paveike ir KT... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2010 09 27, 13:17)
Sveikos merginos,
Turiu klausimeli,
siandien apziurint gydytojai kilo itarimas,kad pas mane gali buti endometrioze
Sakykit,norint tiksliai nustatyti sia liga visais atvejais yra daroma laparoskopija?

QUOTE(Werkona @ 2010 09 30, 14:05)
Sveikos, merginos, norėjau paklausti ar echoskopijos metu gali ką nors įtarti, pastebėti dėl endometriozės? Ar gali kilti nors mažiausias įtarimas kad ji yra?

siaip jau man gydytoja po LP sake kad endo nematoma jokiais echo....ja mato tik LP metu todel kad ji pamatoma plika akimi ir jokie aparatai ar tyrimai jos nefiksuoja o del jos buvimo itarimas kyla del sios ligos pozymiu ax.gif
QUOTE(liepsnele @ 2010 09 30, 19:27)
Nors esu skaicius, kad endo gali issivystyt po chirurginiu isikisimu, bet kazkodel man atrodo, kad kazkaip paveike ir KT...  g.gif

mano drauge komentavo viena ivyki kai moteriskei dare LP ir prapjovus rado galybe saaugu...bet del ju nieko toliau nedare...kodel as apie tai rasau ogi todel kad drauge sake(baigus medicina)kad kiekvienas isikisimas, turiu galvoj LP, i organizma padidina saaugu atsiradima...galbut ir pagreitina endo augima tuomet? g.gif apie saaugas rasau todel kad mano atveju rasto endometriozines saaugos
Dieve kokia slyksti liga visgi doh.gif
Atsakyti