Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Siguliukas @ 2010 09 30, 16:30)
aš gal kaltinčiau kiek "prabangą" per mmm t.y. tamponų naudojimą g.gif

Nu žinok ne visada, nes aš asmeniškai tų gėrių esu naudojus gal kokius 20 per visą gyvenimą- tik kai į baseiną išpuldavo eiti ax.gif
O pagrindinis endo "šaltinis" yra gyvenimo būdas verysad.gif - maistas, nervai ir pan. visa, kas slopina imunitetą verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes.Gal galima man prie jusu prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2010 09 30, 21:33)
mano atveju rasto endometriozines saaugos


O kaip suprast endometriozines saaugos blink.gif blink.gif blink.gif Cia medikai taip pakomentavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke79 @ 2010 10 01, 10:25)
Sveikutes.Gal galima man prie jusu prisijungti ax.gif

Nelabai tu čia laukiama (ta prasme, kad niekam nelinkėčiau tokio "džiaugsmo"), bet PRIIMSIM group.gif Visada smagiau pasibėdavoti tarp likimo draugių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2010 10 01, 10:53)
O kaip suprast endometriozines saaugos blink.gif  blink.gif  blink.gif

na sąaugos atsiradusios nuo endometriozės
Atsakyti
Tai va, kad to dziaugsmo niekas nenori verysad.gif , bet kad isvecius ateina nesiklaususi ir gyvena verysad.gif .Na nieko tikiuosi ji man aprimo nors truputeli g.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2010 09 30, 22:33)


mano drauge komentavo viena ivyki kai moteriskei dare LP ir prapjovus rado galybe saaugu...bet del ju nieko toliau nedare...kodel as apie tai rasau ogi todel kad drauge sake(baigus medicina)kad kiekvienas isikisimas, turiu galvoj LP, i organizma padidina saaugu atsiradima...galbut ir pagreitina endo augima tuomet? g.gif apie saaugas rasau todel kad mano atveju rasto endometriozines saaugos
Dieve kokia slyksti liga visgi doh.gif

Kartais tu saaugu nejudina del dideles rizikos kitus organus pazeisti. Per daug viskas suauge buna schmoll.gif Kad slyksti liga, tai jau tikrai.... Nezinau, man po LP tai pagerejimo nesijaucia, kaip skaudejo taip ir toliau sekmingai skauda.
Papildyta:
QUOTE(linuke79 @ 2010 10 01, 15:09)
Tai va, kad to dziaugsmo niekas nenori verysad.gif , bet kad isvecius ateina nesiklaususi ir gyvena verysad.gif .Na nieko tikiuosi ji man aprimo nors truputeli g.gif

Sveikute. O tai LP dareisi, kad tikiesi jog endo aprimo? rolleyes.gif
Atsakyti
Na, po LP daktare israse KT tris pakuotes.Tai va kai geri KT ar laukiesi tai endo uzmiega, taip man pasake mirksiukas.gif O baigi gerti tai iskart ji auga verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes.Geros savaites 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, mmazuliuke- jau sūpuoja dukrytę ir sūnutį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke79 @ 2010 10 01, 10:25)
Sveikutes.Gal galima man prie jusu prisijungti ax.gif

sveika ir nesveika prisijungusi mirksiukas.gif likimo drauge mirksiukas.gif

QUOTE(avvka @ 2010 10 01, 10:53)
O kaip suprast endometriozines saaugos blink.gif  blink.gif  blink.gif Cia medikai taip pakomentavo?  g.gif

siguliukas lb gerai paaiskino mirksiukas.gif tos saaugos sulipdziusios man kiausintakius buvo ir dar nebetkokios sustros jos pa mane ax.gif voratinklines...o kas cia per grozis nezinau...bet skamba ispudingai ax.gif kaip suprantu paparsto saaugos atsiranda nuo uzdegimu ir visokiu zarazu chlamidiju ten ir pan o manosios atsirado nuo endo...kitaip tariant endo uzgule man kiausintakius
Atsakyti