Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(kerzaka @ 2010 01 06, 19:15)
Aš iš LV tikiuosi kiek platesnio požiurio į persileidimų problemą. Nes LT nelabai žinau, kas galėtų matyti visą spektrą galimų priežasčių ir vėliau gavus atsakymus pakomentuoti.

g.gif BAK persileidimus keik zinau LT tiria.
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2010 01 07, 22:09)
Laba,
o kuris tyrimas siame sarase butu tas? turbut nesuprantu visu terminu ir pavadnimu smile.gif
Aciu  4u.gif



laba,imunologiniuose tyrimuose ziurek-Natūralūs kileriai CD 16+56 4u.gif


Kerzaka,norejau praeita diena parasyt-nemanau,kad per daug tikiesi.Tik,suprantu,po tiek nesekmiu norisi pagalbos ir konkretesniu atsakymu.
LV gerai,kad ir istirs ir pakonsultuos,pacius tyrimus,gal ir ne visus,gali ir LT pasidaryt,tik kas konsultuos?Per tuos planavimo metus,klausiau ne vieno ir ne dvieju mediku del tu kileriu testo,tik vienas gal is kokiu 6-7 pasisake uz.Paaiskinimas paprastas,jei jos yra,tai nieko nepakeisi.Galas vis tiek vienas -slopinantys imuniteta,ar tai bus naturaliam cikle ar ivf,didelio skirtumo nera.Va ir visas paaiskinimas,bent man,del ko kai kurie medikai visai neziuri tos imunologines puses.Cia jau manau asmeninis pasirinkimas,ar paciam ieskot ir zinot kazka,ar uzmerkt i viska akis ir aklai pasitiketi medikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 08 sausio 2010 - 11:38
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 01 08, 11:24)
laba,imunologiniuose tyrimuose ziurek-Natūralūs kileriai CD 16+56  4u.gif
Kerzaka,norejau praeita diena parasyt-nemanau,kad per daug tikiesi.Tik,suprantu,po tiek nesekmiu norisi pagalbos ir konkretesniu atsakymu.
LV gerai,kad ir istirs ir pakonsultuos,pacius tyrimus,gal ir ne visus,gali ir LT pasidaryt,tik kas konsultuos?Per tuos planavimo metus,klausiau ne vieno ir ne dvieju mediku del tu kileriu testo,tik vienas gal is kokiu 6-7 pasisake uz.Paaiskinimas paprastas,jei jos yra,tai nieko nepakeisi.Galas vis tiek vienas -slopinantys imuniteta,ar tai bus naturaliam cikle ar ivf,didelio skirtumo nera.Va ir visas paaiskinimas,bent man,del ko kai kurie medikai visai neziuri tos imunologines puses.Cia jau manau asmeninis pasirinkimas,ar paciam ieskot ir zinot kazka,ar uzmerkt i viska akis ir aklai pasitiketi medikais.

sveikos 4u.gif nu dar isiterpsiu.man 17 nestumo savaite ir vistiek rrc manes nepaleidzia.kai padaro antikuniu tyrimus,siekia max.norma nuo 0-10,pas mane buna 10,o leidzia plazma kas 3savaites.tikrai svarbu imunologija,tik musu gydytojai nelabai apie tai nutuokia.ginekologe tik sako,man cia tamsus miskas,todel klausyk imunologes ir vazinek toliau
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2010 01 08, 18:42)
sveikos  4u.gif  nu dar isiterpsiu.man 17 nestumo savaite ir vistiek rrc manes nepaleidzia.kai padaro antikuniu tyrimus,siekia max.norma nuo 0-10,pas mane buna 10,o leidzia plazma kas 3savaites.tikrai svarbu imunologija,tik musu gydytojai nelabai apie tai nutuokia.ginekologe tik sako,man cia tamsus miskas,todel klausyk imunologes ir vazinek toliau


Zynaida, o kiek kainuoja tau tokia kiekviena kelionė, kai tik suleidžiama plazma?
Atsakyti
QUOTE(Push_Push @ 2010 01 13, 08:33)
Zynaida, o kiek kainuoja tau tokia kiekviena kelionė, kai tik suleidžiama plazma?

sveika.po pastojimo kiekvienas apsilankymas kainuoja mazdaug nuo 110 latu iki 150.suleidimas plazmos visada 85latai,o visa kita tyrimai.tai va kiek ju daro,tiek papildomai ir susimokam.pirmad.buvom,tai 120 latu mokejom
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 15, 15:10)
RositaK,tu lyg LV lankaisi?
Pasiklausk ju ar gali pasidaryt MTHFR mutacijos testa.Cia lasteliu enzimas,kuris metabolizuoja homocysteina.O va sitas iseina is rikiuotes jei yra per mazai b12 ar folines.Tos kurios turi mthhfr geno defekta negali normaliai priimti folines,dideja homocisteinas ir visas sitas turi nemazai reiksme trombozem.
Statistika tokia,kad nuo 14 iki 30 % pasikartojanciu persileidimu(priklausomai ar tas genas homo ar hetero zigotinis) kaltas sitas MTHFR.Pagooglink,info turetu nemazai buti.US skiria Folgard-tai vitaminu rinkinukas apie kuri vakar kalbejau-B12,B6 ir foline.Gal daug kam skiria net netyre ar reikia,tiesiog profilaktiskai prie ivf ar siaip stimuliaciju.

Truputis apie ta folgard is forumu...

http://www.fertileth...gard-mthfr.html

Labai tikiuosi,kad rasi savo sekmes receptuka  4u.gif

Susidomėjau ir aš tuo MTHFR tyrimu. Pagooglinau ir vienam forume radau mergaites šnekant, kad visų pirma reikia išsitirti homocisteiną. Jei jis nukrypęs, tada reikia priežasčių ieškoti. Viena iš galimų priežasčių -MTHFR geno mutacija.
Tačiau, jei homocisteinas yra normos ribose, net ir pakitęs MTHFR negali įtakoti persileidimų.
Lietuvoje homocisteino tyrimą galima pasidaryti grybo g. Vilniuje. O va MTHFR neradau kas tirtų. Gal genetikų reiktų prašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 01 14, 20:36)
Susidomėjau ir aš tuo MTHFR tyrimu. Pagooglinau ir vienam forume radau mergaites šnekant, kad visų pirma reikia išsitirti homocisteiną. Jei jis nukrypęs, tada reikia priežasčių ieškoti. Viena iš galimų priežasčių -MTHFR geno mutacija.
Tačiau, jei homocisteinas yra normos ribose, net ir pakitęs MTHFR negali įtakoti persileidimų.
Lietuvoje homocisteino tyrimą galima pasidaryti grybo g. Vilniuje. O va MTHFR neradau kas tirtų. Gal genetikų reiktų prašyti  g.gif

tikra tiesa del homocisteino.pas mane irgi buvo nenormoj,bet kai driokstelejau visa vasara neurorubino ir siaip dar B grupes vitaminu,pregnacaria norincioms pastot,tai rugseji homocisteino tyrimas buvo superinis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri gali pasakyti per kiek laiko ten padaro visus tyrimus?
Pavasari galvoju apsilankyt ir nezinau kaip daryt,ar vaziuot vienai dienai ir veliau atvaziuot atsakymu,ar atvaziuot keliom dienom ir kazkiek laiko Rygoj prabut?
Ar realu,kad atsakymai pvz sekancia diena butu?Ir kiek $ is pradziu veztis?
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2010 01 20, 19:59)
tikra tiesa del homocisteino.pas mane irgi buvo nenormoj,bet kai driokstelejau visa vasara neurorubino ir siaip dar B grupes vitaminu,pregnacaria norincioms pastot,tai rugseji homocisteino tyrimas buvo superinis  thumbup.gif

asdariausi Embrions homocisteina, tai rezultatai Homocisteīns9.10 ñ4.40 - 8.10µmol/L cia kaip suprantu iseina is ribu maniskiai unsure.gif , nes 9,1 , o norma iki 8,1 unsure.gif
zynaida, o kokie tavo buvo homocisteino rezultatai? dareisi Embrions ar RRC? kazin ta MTHFR daro Embrions? vaziuosiu matyt vasario gale pas Treijsa tai reiks issiaiskinti del to homocisteino, nes akivaizd, kad negerai cia su juo pas mane unsure.gif
T.Keberioks, na, mes kai daremes tyrimus Embriones, ne RRC, tai kai kurie buvo jau po keliu dienu, o tarkim kariotipai buvo tik po 2savaiciu 4u.gif nemanau, kad verta likti irlaukti - visuomet telefonu galima pasikonsultuot 4u.gif
Atsakyti
Na,aisku.Kazkaip ir galvojau,kad neverta bus likti.
Reikia kazkaip tada ismastyti kaip speti visur susisukt.As galvoju jei rastu netycia tu zudikiu reiktu tade leistis ta injekcija.Kadangi LT busiu tik max savaite,tai butu smagu i ta tarpa speti viska.Kiek suprantu,ta reiktu padaryt keliems menesiams pries ivf.Tiksliai dar nezinau kada,bet siais metais kvepia ivf,jau gavau siuntima,sake nuo puses metu iki metu eile.Ligonines psl pasiskaicius,tai nuo siuntimo jie priima per 13 savaiciu,tai kazkaip iseitu cia viskas greiciau turetu ivykti.Tai va ir bandau sudeliot viska i vietas ir tureti bent keleta variantu kaip elgtis.

Zynaida,o tu Trejsui sakei,kad pas Bikova leidies injekcijas?Ar tas turejo kokia itaka ivf protokolui?
Galvoju,jei ka rastu ir daryciausi injekcijas LV,sakyti apie tai UK medikams ar tyleti,kad nepradetu tirti ko nereikia ir taip temptu laika? g.gif

Atsakyti
radau Embrions klinikoje daromu tyrimu labaratorija - cia puikiai matosi visi tyrimai ir kainos thumbup.gif
http://www.egl.lv/in...p?lapa=analizes
homocisteinas irgi cia daromas kaip matot. o tas MTHFR tai nematau jo g.gif
tik va del tu lasteliu zudikiu - man rodos cia nera kiek permeciau akimi. o kaip jos ten vadinasi tiksliau ar angliskai??? cia tas suderinamumas kaip suprantu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 21 sausio 2010 - 14:53
QUOTE(RositaK @ 2010 01 21, 13:50)
radau Embrions klinikoje daromu tyrimu labaratorija - cia puikiai matosi visi tyrimai ir kainos  thumbup.gif
http://www.egl.lv/in...p?lapa=analizes
homocisteinas irgi cia daromas kaip matot. tik va del tu lasteliu zudikiu - man rodos cia nera kiek permeciau akimi. o kaip jos ten vadinasi tiksliau ar angliskai??? cia tas suderinamumas kaip suprantu?  blush2.gif



Lyg tai nera ten,bet neblogai pasilinksminau latviskai skaitydama.
Tuos imuninius daro pas bikova,rygos reprodukcijos ccentre.Naturalus zudikai (natural killer cells) arba naturalus kileriai vadinasi.Ju ten keli markeriai yra,Vilniuj daro CD56+16,bet ju ten,svarbiu nekibimui ar neisnesiojimui,yra daugiau.
Cia organizmo atsakas i taip vadinama "invazija",atpazista kaip pvz negerybini augli ir sunaikina.
Atsakyti