Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(euromergele @ 2010 04 16, 07:40)
nu jau beveik susiruosiau skambint, ir vel...  doh.gif  kas ten ka dar degina?  bigsmile.gif

nu tai nesibaidyk, niekas ten ant lauzo nedegina lotuliukas.gif
tiesiog tam tikruose taskuose - kuno vietose tokia ale vaskine zvakute pakaitina arciau kuno ir viskas smile.gif paprastai tai malonus silumos kutenimas, nors kartais jei zemiau biskutuka palenkia kuno ta zvakute, tai ir gali padeginti - ale greit ten sureaguoja. as visad kenciu kiek ilgiau - kad kuo labiau suaktyvintu taskus, man kaitina pilvo srity ir nugaros srity. Cia jau po adateliu vyksta kaitinimas 4u.gif
kas del gilumo - man yra kelissyk pataike taip giliai, kad net per visa ranka nuo delno nuejo, aptirpo, bet Grecija sake labai gerai, tegu teka gera energija laisvai - pataike kur reikia thumbup.gif lotuliukas.gif
greiciau registruokis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
o tu zinoma ir patikejai lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(RositaK @ 2010 04 16, 07:56)
... man yra kelissyk pataike taip giliai, kad net per visa ranka nuo delno nuejo, aptirpo, bet Grecija sake labai gerai, tegu teka gera energija laisvai - pataike kur reikia  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 16, 08:18)
o tu zinoma ir patikejai  lotuliukas.gif  thumbup.gif

na, to ten ir einu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 16, 06:40)
nu jau beveik susiruosiau skambint, ir vel...  doh.gif  kas ten ka dar degina?  bigsmile.gif


irnesakyk.gif man tai patinka tas deginiomas net labiau nei adatos biggrin.gif nu tik tas kvapas mane erzina - net rubus vedinu arba skalbiu, bo jausmas kaip is kokio prirukyto baro isejus doh.gif
ir man kai istraukia tas adatas, tai kelias minutes toki perstejima jauciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 16 balandžio 2010 - 09:26
nu taip..nekoks tas degintos odos kvapas cool.gif biggrin.gif

QUOTE(Amade @ 2010 04 16, 10:17)
... nu tik tas kvapas ...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 16, 10:34)
nu taip..nekoks tas degintos odos kvapas  cool.gif  biggrin.gif

ne, ten nepasakyciau kad degintos odos, o toks labaiu toks sausas smilkalo beskonio kvapas, nu kaip is kokios Indijos smoke.gif man tai tas kvapas kaip tik patinka ax.gif
Amade, as ir erstejima jauciu, kartais net laselis kraujo pasilieka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 04 16, 14:09)
ne, ten nepasakyciau kad degintos odos, o toks labaiu toks sausas smilkalo beskonio kvapas, nu kaip is kokios Indijos  smoke.gif man tai tas kvapas kaip tik patinka  ax.gif
Amade, as ir erstejima jauciu, kartais net laselis kraujo pasilieka  rolleyes.gif


mane tai erzina tas kvapas, nes man primena daug daug cigareciu vienoj vietoj biggrin.gif net kvapa uzgniauzia... ir norisi ten langa atidaryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 16, 10:34)
nu taip..nekoks tas degintos odos kvapas  cool.gif  biggrin.gif


blink.gif blink.gif eikit sau, panos..... net negera skaityt.. unsure.gif tongue.gif
jau nezinau ar.... g.gif
Atsakyti
Nu jau prigasdinot viena kitą hihihi.gif Kas dar nebuvęs, tai bijos eiti biggrin.gif
Toks vaizdas, kad odos šildymas suplaktas į vieną krūvą su žvakų ar smilkalų smilkymu ir atsiradus istorija apie svilinimą laugh.gif
Atsakyti
Amade,tave sapnavau....vis tempei parukyt mane uz kampo biggrin.gif Abi tipo rukancios.
Va prisiskaiciau vakar apie tavo "meile" rukalams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 15, 14:33)
Labas,labai jau trumpai mes vakar uztrukom,tai komentaru beveik nebuvo.Atsisviete ta lapa ir viskas,gal jau tada kai konkreti data bus paskirta kazka ziures rimciau ko reikia ir ko ne.
Pats pokalbis uztruko 10 min,spejom tik pasigirt kiek metu,ka gyvenime veikia,kad nerukom ir gauti formas kraujo tyrimams.Paprastos ligonines "aukstieji proteliai" nusiunte mano lh ir fsh tyrimus darytus 17cd.Tai jei daugiau tokiu "informatyvu" nusiusta,tai baisu,kad vaistu dozes blogas neskirtu.Zodziu dar pakartosiu lh ir fsh,o siaip laukiu poros savaiciu begyje ateinancio laisko su kvietimu susirinkti vaistus is ju,is viskas tada gausiu konkrecia diena,bet sake viskas bus uz dvieju menesiu,maximum uz triju.Tai jei ka,laukiu ivf liepa.
Siaip galetu koki rugpjuti daryti,vasara dar pailsetumem,ir tada su naujom jegom i viska kibti.Bet gal jau nesiplesysiu as cia labai,kada iseis tada lai ir padaro.

Siaip del Rygos,galvoju si karta susilaikyt.Viena,kad jau ir nelabai suspetumem pagal jos siuloma plana,antra,kad man po tu tyrimu neaisku,yra man kas su imunine ar ne.Nes sitas gydytojas,na aisku ne per daugiausiai gal isigilines,bet tyrimus mates,kad nieko nerasta,pasake,kad tavo sansai dideli,nes problemos yra grynai "mechanines"-kiausintakiai.Priezasti ivf irgi ivardino kiausintakiu problemos.Tai siam kartui pabandysiu patiketi,kad tik tiek ir yra.O siaip,mastant apie blogiausiai varianta,sekanciam kartui prijungsim ir ryga.Galvojam i lt metu gale grizinet,tai is lt bus ta daryti lengviau nei is uk.
O tu normaliai parskridai?Pas mus cia skrydziai del vulkano issiverzimo Islandijoje masiskai atsaukiami.Tos dulkes stabdo variklius,rizikuoti matyt niekas nenori...
Tai va,galvojau trumpai parasysiu,o gavosi va kiek...Sorry uz paklode smile.gif


sveikutes.negali net but minciu,kad nepavyks ir tada jau su Ryga bandysiu schmoll.gif
sis kartas bus paskutinis,uzteks cia jau vargt.mintys tik geros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2010 04 17, 09:04)
sveikutes.negali net but minciu,kad nepavyks ir tada jau su Ryga bandysiu  schmoll.gif
sis kartas bus paskutinis,uzteks cia jau vargt.mintys tik geros  4u.gif



Kad tavo zodziai tam dedulei,kuris aukstai,tiesiai i ausi ax.gif
Atsakyti