Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

Labas,labai jau trumpai mes vakar uztrukom,tai komentaru beveik nebuvo.Atsisviete ta lapa ir viskas,gal jau tada kai konkreti data bus paskirta kazka ziures rimciau ko reikia ir ko ne.
Pats pokalbis uztruko 10 min,spejom tik pasigirt kiek metu,ka gyvenime veikia,kad nerukom ir gauti formas kraujo tyrimams.Paprastos ligonines "aukstieji proteliai" nusiunte mano lh ir fsh tyrimus darytus 17cd.Tai jei daugiau tokiu "informatyvu" nusiusta,tai baisu,kad vaistu dozes blogas neskirtu.Zodziu dar pakartosiu lh ir fsh,o siaip laukiu poros savaiciu begyje ateinancio laisko su kvietimu susirinkti vaistus is ju,is viskas tada gausiu konkrecia diena,bet sake viskas bus uz dvieju menesiu,maximum uz triju.Tai jei ka,laukiu ivf liepa.
Siaip galetu koki rugpjuti daryti,vasara dar pailsetumem,ir tada su naujom jegom i viska kibti.Bet gal jau nesiplesysiu as cia labai,kada iseis tada lai ir padaro.

Siaip del Rygos,galvoju si karta susilaikyt.Viena,kad jau ir nelabai suspetumem pagal jos siuloma plana,antra,kad man po tu tyrimu neaisku,yra man kas su imunine ar ne.Nes sitas gydytojas,na aisku ne per daugiausiai gal isigilines,bet tyrimus mates,kad nieko nerasta,pasake,kad tavo sansai dideli,nes problemos yra grynai "mechanines"-kiausintakiai.Priezasti ivf irgi ivardino kiausintakiu problemos.Tai siam kartui pabandysiu patiketi,kad tik tiek ir yra.O siaip,mastant apie blogiausiai varianta,sekanciam kartui prijungsim ir ryga.Galvojam i lt metu gale grizinet,tai is lt bus ta daryti lengviau nei is uk.


O tu normaliai parskridai?Pas mus cia skrydziai del vulkano issiverzimo Islandijoje masiskai atsaukiami.Tos dulkes stabdo variklius,rizikuoti matyt niekas nenori...
Tai va,galvojau trumpai parasysiu,o gavosi va kiek...Sorry uz paklode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 04 14, 18:29)
Oi kaip uzsimaniau ir as i akupunktura...  ax.gif  Esu ejusi anksciau, labai gera budavo po jos. Pirm karta gal labiau isitempusi buvau, bet paskui tai labai patikdavo, gerai atsipalaiduodavau.
Man tai durdavo daug vietu. Ir i tarpuaki gaudavau  biggrin.gif  PAskui i smilkinius nuo nervuku, i ausytes nuo skydliaukes, paskui irgi prie koju kelieniu, ten sake yra intymioji zona, tai sako neissigask, kad daugiau  smileysex.gif  noresis  biggrin.gif  Ir paskui dar durdavo kaip ji sakydavo i putyte  o is tiesu truputeli auksciau ,ten budavo pats jautriausias taskas. Sudurstydavo, paskui 30 min paguledavau ir viskas.
Ar jums panasiai daro?


o man isvis TIK 4 adatytes duria blink.gif po 1 i alkunes (isorinej pusej, kur kaulai) ir po 1 i kelienius g.gif ir nam nepasakojo, ka kuri vieta reiskia, nors man visai idomu, gal nesake, nes neklausinejau blush2.gif ir man dar su kazkokiais "dumais-smilkalais" kaitina pilva toj vietoj kur gimda, po to nugaros apacia g.gif
kai vakar atejus "apziurejau" kaimynus, tai ten kitiems tai ojojoj kiek daug pribado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 15, 14:33)
Labas,labai jau trumpai mes vakar uztrukom,tai komentaru beveik nebuvo.Atsisviete ta lapa ir viskas,gal jau tada kai konkreti data bus paskirta kazka ziures rimciau ko reikia ir ko ne.
Pats pokalbis uztruko 10 min,spejom tik pasigirt kiek metu,ka gyvenime veikia,kad nerukom ir gauti formas kraujo tyrimams.Paprastos ligonines "aukstieji proteliai" nusiunte mano lh ir fsh tyrimus darytus 17cd.Tai jei daugiau tokiu "informatyvu" nusiusta,tai baisu,kad vaistu dozes blogas neskirtu.Zodziu dar pakartosiu lh ir fsh,o siaip laukiu poros savaiciu begyje ateinancio laisko su kvietimu susirinkti vaistus is ju,is viskas tada gausiu konkrecia diena,bet sake viskas bus uz dvieju menesiu,maximum uz triju.Tai jei ka,laukiu ivf liepa.
Siaip galetu koki rugpjuti daryti,vasara dar pailsetumem,ir tada su naujom jegom i viska kibti.Bet gal jau nesiplesysiu as cia labai,kada iseis tada lai ir padaro.

Siaip del Rygos,galvoju si karta susilaikyt.Viena,kad jau ir nelabai suspetumem pagal jos siuloma plana,antra,kad man po tu tyrimu neaisku,yra man kas su imunine ar ne.Nes sitas gydytojas,na aisku ne per daugiausiai gal isigilines,bet tyrimus mates,kad nieko nerasta,pasake,kad tavo sansai dideli,nes problemos yra grynai "mechanines"-kiausintakiai.Priezasti ivf irgi ivardino kiausintakiu problemos.Tai siam kartui pabandysiu patiketi,kad tik tiek ir yra.O siaip,mastant apie blogiausiai varianta,sekanciam kartui prijungsim ir ryga.Galvojam i lt metu gale grizinet,tai is lt bus ta daryti lengviau nei is uk.
O tu normaliai parskridai?Pas mus cia skrydziai del vulkano issiverzimo Islandijoje masiskai atsaukiami.Tos dulkes stabdo variklius,rizikuoti matyt niekas nenori...
Tai va,galvojau trumpai parasysiu,o gavosi va kiek...Sorry uz paklode smile.gif

Aš labai palaikau tavo sprendimą thumbup.gif Jau turbūt supratai iš ansktesių mano postų, kad, mano nuomone, tau nereikia Bykovos ir IVF turėtų apeiti kiaušintakių bėdą. Liepa jau visai neužilgo thumbup.gif Smagu, kad nereikia ilgai laukti. O pasimėgauti vasara spėsite tarp procedūrų. Svarbu noro atostogoms turėtumėt!
Paskaičiau tavo optimistines gaidas ir galvoju, gal mums vėl IUI bandyti blush2.gif Šį kartą pajungus steroidus, aspiriną, imunoglobuliną g.gif Reiks man į Vilnių pas Karpenko užsirašyti. Gal kokiam birželio -liepos mėn ir mes sustartuosim su IUI g.gif Bykovą greičiausiai atidėsiu dar sekančiam kartui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 04 15, 15:27)
Aš po procedūros tokia rami rami patampu -be jokios skubėjimo, atsipalaidavus. Žodžiu, geras jausmas  thumbup.gif

as irgi identiskai drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Amade, musu kiekvieno istorija ir organizmas unikalus, todel pagal juos ir duria adatytes 4u.gif
man tai duria po dvi i kojas ir po viena i delnu 'pagalveles' is sono, dar viena paskui i virsugalvi rolleyes.gif ir pakaitina paskui rolleyes.gif

Na, as gavau savo lupus antikoagulantis-silpnai teigiamas (rugseji buvo teigiamas).
dar idomiai - homocisteinas dabar jau ribose (buvo pakiles) - gal kad geriu Bkomplex ir folio 800mcg, taciau dar atskirai tyriausi B12-norma ir Folio r.-zymiai virsija norma g.gif sakau gal perdozavau? ar jos perteklius issiskiria is organizmo? g.gif
beje, egl.lv dariausi, tai atsakyma jau vakare gavau blink.gif
Keberioks, smagu kad pajudejo ledai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 15, 14:45)
o man isvis TIK 4 adatytes duria  blink.gif  po 1 i alkunes (isorinej pusej, kur kaulai) ir po 1 i kelienius  g.gif  ir nam nepasakojo, ka kuri vieta reiskia, nors man visai idomu, gal nesake, nes neklausinejau  blush2.gif ir man dar su kazkokiais "dumais-smilkalais" kaitina pilva toj vietoj kur gimda, po to nugaros apacia  g.gif
kai vakar atejus "apziurejau" kaimynus, tai ten kitiems tai ojojoj kiek daug pribado  doh.gif

biggrin.gif aš irgi kaimynus apžiūriu biggrin.gif
visiems vis kitoj vietoj. O ką kur reiškia nesakė, bet ir neklausinėjau. Nors ir rūpi mirksiukas.gif
Dūmais man irgi kaitina nugaros apačią.
O pirmą kartą kai nuėjau, sakė, kad taikys mm atstatymo programą (nes po persileidimo mm buvo dingę porai mėnesių). Tai kadangi nieko nuo to karto nekeitė, tai turbūt vis dar ir taiko. Kitą savaitę, jei viskas gerai, turėtų vėl mm pasirodyti. Tikiuosi, šį kartą bus laiku.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 04 15, 14:50)
Aš labai palaikau tavo sprendimą  thumbup.gif Jau turbūt supratai iš ansktesių mano postų, kad, mano nuomone, tau nereikia Bykovos ir IVF turėtų apeiti kiaušintakių bėdą. Liepa jau visai neužilgo  thumbup.gif Smagu, kad nereikia ilgai laukti. O pasimėgauti vasara spėsite tarp procedūrų. Svarbu noro atostogoms turėtumėt!
Paskaičiau tavo optimistines gaidas ir galvoju, gal mums vėl IUI bandyti  blush2.gif Šį kartą pajungus steroidus, aspiriną, imunoglobuliną  g.gif Reiks man į Vilnių pas Karpenko užsirašyti. Gal kokiam birželio -liepos mėn ir mes sustartuosim su IUI g.gif Bykovą greičiausiai atidėsiu dar sekančiam kartui  blush2.gif


na, as irgi manau, kad pirmiausia reik isbandyt "paprasta" ginekologija. Nes bent jau man paciai tas imunitetas vis tiek toks tankus miskas doh.gif ir as iki jo priejau tik dabar, kai jau nebeturiu logiskai paaiskinamu priezasciu... blush2.gif
Jei pades, didelem raidem rasysiu savo istorija cool.gif

QUOTE(kerzaka @ 2010 04 15, 14:55)
biggrin.gif aš irgi kaimynus apžiūriu  biggrin.gif
visiems vis kitoj vietoj. O ką kur reiškia nesakė, bet ir neklausinėjau. Nors ir rūpi  mirksiukas.gif
Dūmais man irgi kaitina nugaros apačią.
O pirmą kartą kai nuėjau, sakė, kad taikys mm atstatymo programą (nes po persileidimo mm buvo dingę porai mėnesių). Tai kadangi nieko nuo to karto nekeitė, tai turbūt vis dar ir taiko. Kitą savaitę, jei viskas gerai, turėtų vėl mm pasirodyti. Tikiuosi, šį kartą bus laiku.


man dar ten tikrai patiko, nes jos labai puikios psichologes thumbup.gif nors as pries psichologus nusiteikus, nes manau, kad tik as viena zinau save ir galiu susitvarkyt, bet, pasirodo, man reikia irgi padrasinimu blush2.gif ir ta "pagrindine" daktare kolumbiete man sake "mes tave ismokysim laukti, nes matau, kad tu nori visko cia ir dabar" biggrin.gif dar ji papasakojo, kad jos mama susilauke sekmingai pirmo vaiko, po to 7 metus seke visokie persileidimai arba nepavykdavo pastoti, tada atsirado JI, o po jos greitai ir lengvai dar 4 vaikai doh.gif sako "matai, viskam yra savas laikas" ... na... kartais ir as apie tai pagalvoju, nors ir skeptiskai ziuriu i tuos posakius "ateis laikas, bus ir vaikas" doh.gif
Atsakyti
a giliai ten duria? ir as skauda? viena kart per teliak maciau kaip istrauke puse adatos is sando...apsiciupinejau kur ten tiek imanoma net doh.gif

QUOTE(kerzaka @ 2010 04 15, 15:27)
Žodžiu, geras jausmas  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 15, 15:25)
a giliai ten duria? ir as skauda? viena kart per teliak maciau kaip istrauke puse adatos is sando...apsiciupinejau kur ten tiek imanoma net  doh.gif


g.gif zinok nezinau, ar giliai, nors manau, kad neturetu giliai durt, tik i oda unsure.gif as labai neziuriu i gyli, nes man ir taip silpnoka vien nuo mintie, kad man ismeigta adatu mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 15 balandžio 2010 - 15:54
Tikrai ne tik i oda biggrin.gif Patikekit.Kazkada man suskaudo beduriant,o dure i koja is sono,raumenukas vietos kaip ir nemazai uzima-sako,gal netycia kaula uzkliude blink.gif Tai beveik visa adatele ir suvaryta buvo.
Na aisku,i toki tarpuaki,tiek ir sudursi-tik i oda,giliau nelabai ir eis.
Siaip jei profesionalas,tai nelabai turetu ir jaustis tie durimai.Man pagrinde tik vienoj kojoj skaudedavo,kitoj,net ir tos pacios vietos,buvo beskausmes.
Atsakyti
Aš klausiau, kodėl taip yra -vyras visai nejaučia kai adatėles duria bei ištraukia, o aš net susiraukiu iš skausmo. Sakė-visi mes skirtingai reaguojam, vieni jautresni, kiti ne tokie jautrūs. Aš iš tų, kur labai labai jautrūs. Pradžioje vaikams skirtas adatėles naudojo, tai ne taip skaudėjo. O dabar jau gal ir priprast baigiu, ar jausmai aprimo, tai kaskart mažiau skauda.
Man jei prieš 10 m kas būtų pasakęs, kad į akupunktūrą vaikščiosiu, būčiau nuginčijus. Aš taip adatų bijau, kad ne tas žodis. Nei kraujo iš venos imt neduodavau, nei vaistus suleist leisdavau. O per paskutinius du metus tiek visko išbandžiau doh.gif Ir kraujo tyrimus dažnai darau, ir stimuliacijos leidžiamais vaistais buvo, ir akupunktūrą pradėjau vaikščioti. Ir nieko -gyva thumbup.gif O paskutiniu metu, net džiaugiuosi adarėlėmis thumbup.gif t.y. akupunktūra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 15, 16:35)
Tikrai ne tik i oda  biggrin.gif Patikekit.Kazkada man suskaudo beduriant,o dure i koja is sono,raumenukas vietos kaip ir nemazai uzima-sako,gal netycia kaula uzkliude blink.gif Tai beveik visa adatele ir suvaryta buvo.
Na aisku,i toki tarpuaki,tiek ir sudursi-tik i oda,giliau nelabai ir eis.
Siaip jei profesionalas,tai nelabai turetu ir jaustis tie durimai.Man pagrinde tik vienoj kojoj skaudedavo,kitoj,net ir tos pacios vietos,buvo beskausmes.


man irgi jautresnes vietos kairej pusej, kie istyriau g.gif

QUOTE(kerzaka @ 2010 04 15, 19:32)
Aš klausiau, kodėl taip yra -vyras visai nejaučia kai adatėles duria bei ištraukia, o aš net susiraukiu iš skausmo. Sakė-visi mes skirtingai reaguojam, vieni jautresni, kiti ne tokie jautrūs. Aš iš tų, kur labai labai jautrūs. Pradžioje vaikams skirtas adatėles naudojo, tai ne taip skaudėjo. O dabar jau gal ir priprast baigiu, ar jausmai aprimo, tai kaskart mažiau skauda.
Man jei prieš 10 m kas būtų pasakęs, kad į akupunktūrą vaikščiosiu, būčiau nuginčijus. Aš taip adatų bijau, kad ne tas žodis. Nei kraujo iš venos imt neduodavau, nei vaistus suleist leisdavau. O per paskutinius du metus tiek visko išbandžiau  doh.gif Ir kraujo tyrimus dažnai darau, ir stimuliacijos leidžiamais vaistais buvo, ir akupunktūrą pradėjau vaikščioti. Ir nieko -gyva  thumbup.gif O paskutiniu metu, net džiaugiuosi adarėlėmis thumbup.gif  t.y. akupunktūra thumbup.gif


drinks_cheers.gif man irgi suskausta tiek iduriant, tiek istraukiant doh.gif irgi visada sureaguoju, tai mane vis paglosto, kad nestresuociau rolleyes.gif
O va pvz kai degina, tai man labai patinka, o kiti zmones girdziu, kad reaguoja i ta karsti g.gif
dar siandien man sake, kad mano pulsas normaleja thumbup.gif ir sake, kad tikrai pagerejes miegas tai akupunkturos rezultatas thumbup.gif vadinasi, po biski veikia thumbup.gif tik man tas kvapas ten tai doh.gif Kerzaka - taves neerzina tas "prirukytas" kvapas?
Atsakyti
nu jau beveik susiruosiau skambint, ir vel... doh.gif kas ten ka dar degina? bigsmile.gif

QUOTE(Amade @ 2010 04 15, 21:50)
O va pvz kai degina.......

Atsakyti