Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Geri muzikantai,man patiko. www.metronomas.lt
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 04 20, 18:54)
LolitukasJ, ir kokia kaina to nuostabaus "Kokteilio"? smile.gif


smile.gif Musu uz viena vakara paprase 2500 litu, bet nemazai pavyko nusidereti mirksiukas.gif nes tikrai leidzias i kalbas ax.gif Siaip kiek ieskojau ir nagrinejaus, tai tie, kurie ne tik dainuoja, bet ir veda vakara, maziau nepraso niekas g.gif vien dainuojanciu tikrai yra pigesniu. Beje, metronomas taip pat man patiko, gerokai ir jais domejaus, ir koncerte buvau, bet jau buvo musu datai uzsakyti buvo.
Atsakyti
Gal galima "kokteilio" kontaktus i az, nes senose temose radau tik modesto nr - kazin, ar vis dar tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2010 03 31, 14:22)
Labas merginos, Gal kas gali paskyti ka apie grupe Retro? Kur ju muzikos butu galima pasiklausyti nes internete nieko nerandu. aciukas

Sveikos, mergaitės! Atsiprasau visu, kurioms neatsakiau i asmenines zinutes - tiesiog ilgokai nebuvau cia. Apie "Retro". Kiek zinau, internete jie nesiskelbia. Vienas per kita pagal rekomendacijas zmones susizino. Mes juos matem "gyvai", bet, kai taremes, tai pakviete i namus istrauku is kitu vestuviu, kur jie grojo, pasiziureti. Gal jie ir teisus - sake, kad kompe gali ideti ir ne savo irasus....nzn.
Dalyvavau vestuvese svecio teisemis, tad galiu vertinti kritiskai. Pusseseres vestuvese dalyvavom, tikrai labai visiems patiko, buvo linksma, daug juoko, smagu, gera muzika... Patiko tai, kad nieko "nelazdavojo", viskas kulturingai. Kaip puske sake "nebuvo geda pries svecius". Nebuvo pauziu, prie stalo vede pilnai ir idomiai o sokom tai nerealiai...bet, gal tai ir nuo kompanijos priklauso.
Musu sventei geguzes 15d. uzsisakeme taip pat juos. Deja...uosviene mire. Tad svente atidedama maziausiai pusmeciui...Dar neaisku, viskas neseniai. Galiu dar pasakyti, kad kai atsaukem vestuves, muzikantai patys pasiule ir atidave uzstata.
Tad visoms, kurios rase i az. rasau vieno is muzikantu tel. nr.862085107 Vytautas.
Supraskit ir nepykit, kad neatsakiau asmeniskai, tiesiog ne tas galvoj ir nuotaika tokia......
Visoms graziu svenciu!!!!!!
Atsakyti
Galiu rekomenduoti labai šaunų muzikantą, vedėją tiek vestuvėms, tiek ir kitoms šventėms ax.gif -> Rolandas Noreika, Vilnius, Tel. 8 677 11629, e-mail. noreikarolandas@gmail.com

Kokybė ir gera nuotaika - garantuota! Buvau trijose draugų vestuvėse kur jis grojo - SUPER! Labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2010 01 14, 00:25)
Draugės vestuvėse grojo grupė "Dreams", žiauriai patiko, pagrojo viską, pradedant lietuvišku popsu, tęsiant anglišku popsu ir baigiant B. Adamsu, Metallica ir t.t. Spėju ir kainavo nemažai, bet savosioms irgi norečiau jų.. smile.gif



sveikutes gal kas zinot DREAM'S kontaktus, tel.nr.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 04 21, 20:22)
Gal galima "kokteilio" kontaktus i az, nes senose temose radau tik modesto nr - kazin, ar vis dar tas pats 4u.gif



Galiu ir cia, gal dar kam reikes. Man rodos, Modesto numeriukas nesikeite 4u.gif 861205860 thumbup.gif
Atsakyti
Subiai reikia geru muzikantu vestuvems, kurie pravestu vakara Klaipedos raj. Laukiu jusu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
sveikos, pas mus vestuvese gros "Belkanto" vyrukai. Tikiuosi neprasovem juos uzsisake, nes kai susitikom, tai tokie linksmi pasirode, jaunatviski, tik kad neesame dalyvave ju renginiuose.. gal kas zinote juos?
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2010 04 23, 23:32)
sveikos, pas mus vestuvese gros "Belkanto" vyrukai. Tikiuosi neprasovem juos uzsisake, nes kai susitikom, tai tokie linksmi pasirode, jaunatviski, tik kad neesame dalyvave ju renginiuose.. gal kas zinote juos?


Vestuvėse neteko jų matyti, bet esu buvus keliuose koncertuose ir vieną savo gimtadienių su jais švenčiau 4u.gif Šiap visai neblogai groja ir palaiko neblogą nuotaiką smile.gif manau ir tikiu, kad neprašovėt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2010 04 24, 00:32)
sveikos, pas mus vestuvese gros "Belkanto" vyrukai. Tikiuosi neprasovem juos uzsisake, nes kai susitikom, tai tokie linksmi pasirode, jaunatviski, tik kad neesame dalyvave ju renginiuose.. gal kas zinote juos?


Sveiki, mes irgi juos uzsisakem, mums taip pat pasirode,kad tokie linksmi zmones smile.gif Galbut neprasausim ,jei nepaslaptis, kiek is Jusu uzsiprase?
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2010 04 24, 11:34)
Sveiki, mes irgi juos uzsisakem, mums taip pat pasirode,kad tokie linksmi zmones smile.gif Galbut neprasausim ,jei nepaslaptis, kiek is Jusu uzsiprase?


Ir man įdomu, nes mūsų vestuvėse taip pat gros "Belkanto":) Mum reikės su vedimu, tai jie sakė, kad apie 2000. Galutinai dar nesutarėm kainos, nes vis nėra laiko susitikt.
Atsakyti