Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

o jei ne paslaptis kiek mokesite? ir vienai ar 2 dienoms? g.gif
Atsakyti
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700 4u.gif
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai thumbup.gif Muzika, kokios ir norejau smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal kas žinote gerus muzikantus Panevežyje?
Skambinausi pagal www.visimuzikantai.lt grupei Adrija ir Astai su Vidu, tai abu praso po 1500 Lt, bet ar niekas negirdejote apie juos, nesinoretu per vestuves rizikuoti
Iš šio forumo radau kontaktus Egidijaus Janausko, daugelio išgirta, tik jis jau daugiau prašo... Ką Jūs patarsite
Atsakyti
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai Muzika, kokios ir norejau
o jie tik groja ar ir praves jusu vestuves? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 15, 14:21)
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700 
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai  Muzika, kokios ir norejau 
o jie tik groja ar ir praves jusu vestuves?  ax.gif


Jie neveda vestuviu... Tai jie net i sutarti itraukia ax.gif
Bet mums ir nelabai reikia, nes vedimas bus minimalus... Tikiuosi sese tai padarys biggrin.gif
Atsakyti
vadinasi man jie netinka verysad.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos nuotakos smile.gif
GAL KA GALETUMETE PASAKYTI APIE GRUPE CHEMIJA?
labai reikia atsiliepimu, Ačiū.
Atsakyti
Gal turite atsiliepimu apie grupe "Tautieciai"? g.gif
Atsakyti
Del grupes Chemija stai ka radau senose forumuose:

QUOTE(majami @ 2006 07 29, 12:28)
Sveikutės
Kadangi gavau nemažai užklausimų į až dėl grupės CHEMIJA nutariau plačiau parašyti čia:
Grupė Chemija tai du vyrukai: vienas groja ir dainuoja ( ne pro šalį ), o kitas dainuoja ir veda renginį ( žodžio kišenėje nejieško)
Jie yra vilniečiai, bet važiuoja ir į kitus miestus, pvz. penktadienį grojo pas mus Vilniuj, o šeštadienį Panevežy.
Viskas prasidėjo nuo pasitikimo prie salės su armonika man labai patiko, bet jei to nenorit galit atsisakyt, tačiau į lauką aparatūros niekas netemps, o tyloje išlipinėti ir eit į vidų ne kas...
Kadangi mūsų liudininkai prie programos prisidėt atsisakė, tai muzikantai visą vakarą vedė vieni: ir grojo, ir dainavo, ir žaidimus vedė
Vienu žodžiu likom laaaabai patenkinti ( net ir mano sesutė, kuri yra be galo išranki muzikai )
Jei reiks kokios info apie juos rašykit man į až kuo galėsiu pagelbėsiu
Aaaaa dar prisiminiau, jie berods minėjo, jog groja tik vienos dienos vestuvėse, bet šiais laikais dėl visko galima susitarti
Atsakyti
Na va, perskaičiau visą forumą ir pamačiau, kad niekas beveik nekalba apie KOKTEILĮ doh.gif todėl imuosi šio darbo ir pradedu girtis biggrin.gif jei rimtai, merginos, apturėjau savo vestuves praeitą vasarą. patys muzikantai iš Raseinių, bet be jokių kalbų atvažiavo į Kauną. Reziume - liko beveik visas maistas, didžioji dalis gėrimų, visi porų paruošti žaidimai ir linksmybės - niekam nebuvo laiko biggrin.gif muzikantai - superiniai!!! Nemoku apsakyti tos nuotaikos, kuria jie visus užvedė, šokom, juokėmės, žaidėm.. veda vakarą nerealiai!!! Ir žaidimų primąstę, ir juokelių tokių laiku ir vietoj, ir persirenginėja, ir dainuoja labai gražiai. Nu žodžiu mano šventė buvo super jų dėka. po vestuvių praėjo jau daugiau kaip pusė metų, bet jų juokelius dar dabar visi prisimena. thumbup.gif thumbup.gif Tikrai liksiu turbūt visą gyvenimą jiem dėkinga biggrin.gif sumokėjom kaip už vieną vakarą tikrai nemažai, bet pinigėliai atsipirko su kaupu!!!
Tikrai nuoširdžiai sakau - giriu juos ne dėl reklamos. giriu - nes esu Jiems labai dėkinga už puikią šventę 4u.gif
Jei kam idomu, galesiu imest kontaktus. Beje, ir i derybas leidžias labai šauniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 20, 12:48)
Del grupes Chemija stai ka radau senose forumuose:

QUOTE(majami @ 2006 07 29, 12:28)
Sveikutės  
Kadangi gavau nemažai užklausimų į až dėl grupės CHEMIJA nutariau plačiau parašyti čia:
Grupė Chemija tai du vyrukai: vienas groja ir dainuoja ( ne pro šalį   ), o kitas dainuoja ir veda renginį ( žodžio kišenėje nejieško)
Jie yra vilniečiai, bet važiuoja ir į kitus miestus, pvz. penktadienį grojo pas mus  Vilniuj, o šeštadienį Panevežy.
Viskas prasidėjo nuo pasitikimo prie salės su armonika    man labai patiko, bet jei to nenorit galit atsisakyt, tačiau į lauką aparatūros niekas netemps, o tyloje išlipinėti ir eit į vidų ne kas...
Kadangi mūsų liudininkai prie programos prisidėt atsisakė, tai muzikantai visą vakarą vedė vieni: ir grojo, ir dainavo, ir žaidimus vedė   
Vienu žodžiu likom laaaabai patenkinti ( net ir mano sesutė, kuri yra be galo išranki muzikai )  
Jei reiks kokios info apie juos rašykit man į až kuo galėsiu pagelbėsiu
Aaaaa dar prisiminiau, jie berods  minėjo, jog groja tik vienos dienos vestuvėse, bet šiais laikais dėl visko galima susitarti



ups manau tau i privata nusiunciau zinute smile.gif
jo ta zinute ankstesnese temose maciau ir as smile.gif bet daugiau nelabai ka ir randu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 20 balandžio 2010 - 16:07
LolitukasJ, ir kokia kaina to nuostabaus "Kokteilio"? smile.gif
Atsakyti