Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Sveikutes,

gal galite parekomenduoti kokius saunius muzikantus,kurie Kaune galetu vestuvese palinksminti svecius...??
Kas liecia grupe Dreams,tai gal zinote ju kontaktus?ir kokia kaina??
Atsakyti
QUOTE(astruze @ 2010 02 07, 10:23)
sveikos merginos. 4u.gif as pas jus naujoke noriu prisideti prie sios temos kas liecia muzikantus is Alytaus tikrai yra geru ir netinginiu su vedimu,zaidimais ir ttt


gal konkreciau gali pamineti???
Papildyta:
QUOTE(Bordini @ 2010 02 07, 20:15)
gal zinote kokiu nebrangiu muzikantu Alytuje? nebrangiu, tai kad, kaina uz vakara butu apie 1000lt?  ax.gif


na uz tokia kaina nlb gal kas eis....as visiems kam skambinau domejausi del dvieju dienu...reziume:
"interviu"-2000lt
"ziukai"-2000lt
"sypsena"-3000lt
"kokteilis"-3000lt
va cia visi dviems dienoms!!!!
Atsakyti
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti... g.gif siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....
Atsakyti
QUOTE(Bordini @ 2010 02 08, 12:57)
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti...  g.gif  siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....



tai tau gal ir DJ užtektų, jie pigesni smile.gif o DJ vestuvėse vis populiarėja smile.gif
Atsakyti
Musu vestuves grojo du muzikantai. kaip ju grupe vadinasi tai as nzn, bet jie Kaune lb daznai groja Legendoje. Va cia kaip tik praeita Penktadieni jie buvo TV3 laidoje Padainuokim (lygtai taip vadinasi smile.gif ). vienam vakaraui kainuoja 2500lt, bet groja visokia muzika (lietuviska, angliska, rusiska), veda vakara patys jei reikia, visoki zaidimai ir siaip nera jokiu uzstales dainu kaip degtine karti ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EUFORIJAA @ 2010 02 07, 21:35)
Sveikutes,

gal galite parekomenduoti kokius saunius muzikantus,kurie Kaune galetu vestuvese palinksminti svecius...??
Kas liecia grupe Dreams,tai gal zinote ju kontaktus?ir kokia kaina??

Dreams kaina 3500 lt, groja tris taimus po 45 min, ir daro pertraukas iki 30 minuciu. Antra valanda po vidurnakcio isvaziuoja.
Tel: 8 615 13 908
gintaras.dreams@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Bordini @ 2010 02 08, 11:57)
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti...  g.gif  siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....

tai as surasiau kainas dviems dienoms...o tu pasiskambi nk pasidomek kiek kainuotu vienai dienai....turetu juk buti pigiau
Atsakyti
Sveikos.

Mano vestuvėse 2009 metų vasarą grojo Grupė "Kaprizas", jie yra iš Alytaus, bet atvažiavo pas mus į Vilnių, čia juos ir išgirdau pirmą kartą smile.gif Užsisakėme likus metam iki vestuvių, nes vasaros metu jie būna laaabai užimti. Dainavo du vyrukai ir mergina. Viskas tvarkingai, kulturingai. Repertuaras labai platus. Dainuoja ir angliškas ir rusiškas dainas, kas mums buvo labai aktualu nes turėjome svečių iš Londono ir Maskvos. Visiems labai patiko, šokom ant stalų ir pan, atpalaidavo mus kaip reikiant biggrin.gif Grupės vokalistas Vidmantas buvo ir vakaro vedėjas, tikrai nereikia samdyti atskiro žmogaus, daug žaidimų ir juoko, viskas originalu, nėra tų nuvalkiotų ir seniai atsibodusių vulgarių juokelių ir pan. Dar Vidmantas grojo ir akustine gitara ir dainavo. Laaabai gražu. Gyvai atliekama, graži muzika manau visiems visada patiko ir patiks smile.gif Visiems planuojantiems vestuves siūlyčiau būtent šiuos muzikantus smile.gif Kaina atitinka kokybę, aš jiems dar ir primokėčiau. Nes tokia šventė yra vieną kart gyvenime (na bent jau primoji santuoka smile.gif ), nereikia taupyti ant tokių dalykų kaip muzikantų, fotografų ar filmuotojų, juk jie jums palieka atsiminimus visam gyvenimui. Jeigu reiks kontaktų sakykit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linalinalina: 08 vasario 2010 - 20:16
QUOTE(brashke777 @ 2010 02 05, 10:01)
laba dienele1,man irgi labai reikia pagalbos renkantis muzikantus... sos... !!!!!
as radau vienus kurie tikrai faini,bet jir nori 3500... man per brangu... galiu moket ne daugiau kaip 1500lt. gal kas turit pasiulimu?

Labas,pas mus grojo superiniai muzikantai pernai vestuvese,vienas is ju groja grupej Mexicano.Tikrai saunus ir kulturingi vyrukai,pravede vakara bei pagrojo saksofonu,ko labai norejau tongue.gif Tik kainos ju nebepamenu kiek mokejom,jei reikia galiu paziureti vestuviu biudzeto uzrasuose arba gali pasiteirauti berods siuo nr. kuris likes mano telefone : 863168809
Atsakyti
QUOTE(Rituliukas777 @ 2010 02 07, 03:32)
Labukas,
Gal čia apie grupe RETRO? Man jie labai patiko, mačiau puskės vestuvėse. Juos užsisakėme savo šventei gegužės 15d. Jei tik įvyks -vyro mamai insultas....Meldžiamės,kad viskas būtų gerai....Viskas užsakyta....

Sveikute, Rituliuk!
Užjaučiu...Tikėkimės, kad viskas bus gerai.... O pasirinkimas tikrai l. geras!
Atsakyti
QUOTE(jurcikelis @ 2010 02 11, 16:42)
Sveikute, Rituliuk!
Užjaučiu...Tikėkimės, kad viskas bus gerai.... O pasirinkimas tikrai l. geras!

O kur butu ju galima pasiklausyti? as nerandu sad.gif kokio tipo jie muzika groja?
aciu!!!!
Atsakyti
Sveikutes. norejau pasiteirauti, gal kas ka zinot apie grupe turne?
mes jau juos kaip ir uzsisakem, nes patare vestuviu vedejas. blink.gif internete siek tiek yra ju dainu. atrodo, lyg ir normaliai. tik idomu, kaip jie groja gyvai. ar nenusidainuoja. unsure.gif
jei kuri ka zino, busiu labai dekinga uz info.
Atsakyti