Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas. Tik distributoriams.

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 02:36)
kadangi jūs turite labai konkrečias žinias apie tai, kad Amway nereikia nieko niekam papildomai mokėti, akivaizdu, kad būtent šią kompaniją ir įvardinote kaip tą stebuklingą būdą pralobti. Nustebinot tik tuo, kad įvardinot jį kaip kažkokią naujieną. Man šitą "naujieną" bruko jau prieš kokį dešimt metų. Dabar vėl neseniai sugaušau 3 valandas, kad pasiklausyčiau pasakų apie fantastišką galimybę praturtėti, kurias man sekė toks ponas Valdemaras. O jums seka kas nors kitas? Skeptiški ne lietuviai, skeptiški nuo amway'jaus ir kitų panašių kompanijų nukentėję naivuoliai amerikiečiai (o juk Amway - amerikietiškas išradimas). O kodėl jūs nenorite pasiskaityti bylų, kurios buvo JAV iškeltos Amway? Kodėl nenorit pažiūrėti Youtube amerikiečių nufilmuotų liudijimų? Lietuviai ir kiti Lietuvos gyventojai ne skeptikai, jie - naivuoliai, nes vis dar užkimba ant tokių kompanijų kabliukų.
Aš tikrai nuoširdžiai linkiu jums praturtėti. O kai iš Amway jau turėsite užsikalusi prašmatniam namui, Ferariui ar kitam itin brangiam žaisliukui, brūkštelėkite ir aš asmeniškai ir viešai jūsų atsiprašysiu.



Tikrai neivardinau tai, kaip naujienos, nes juk ir paminejau, kad zmones tendirba ne vienerius metus, kad kazka uzsidirbtu ar ne? Beje perziurejau tas bilas, kurias radau ir irasus, ir zinot, ka? Jie manes neitikino, NES zmones buvo apgauti ne komanijos, o kitu zmoniu, kurie susigalvojo papildomas salygas is kuriu pasipelne ir tai yra naturalu, nes zmones tokie jau yra, nori greit ir visko iskart.
O as galbut irgi net nebuciau pagalvojus apie TM, bet paskaiciau Trumpo komentarus, ir kai zurnalistai jam uzdave klausima, ka darytumet jeigu nebutumet dabar milijonierius? Atsake, uzsiimciau tinkliniu marketingu, visi zurnalistai pradejo juoktis ir tyciotis, o Trumpas pasake, "va butent todel jus ten zemai ir esat, o as ant pakylos."
As nesakau, kad kiekvienas, kuris eina i TM praturteja, taip pat kaip ir kiekvievas sukures savo versla nera niekada uztikrintas kad susizers milijona tik atsidarant savo versla zymiai daugiau viskuo rizikuoji, o cia nera visiskai jokios rizikos. Ar as neteisi?
Atsakyti
QUOTE(DziugoMama @ 2009 11 26, 09:44)
Tikrai neivardinau tai, kaip naujienos, nes juk ir paminejau, kad zmones tendirba ne vienerius metus, kad kazka uzsidirbtu ar ne? Beje perziurejau tas bilas, kurias radau ir irasus, ir zinot, ka? Jie manes neitikino, NES zmones buvo apgauti ne komanijos, o kitu zmoniu, kurie susigalvojo papildomas salygas is kuriu pasipelne ir tai yra naturalu, nes zmones tokie jau yra, nori greit ir visko iskart.
O as galbut irgi net nebuciau pagalvojus apie TM, bet paskaiciau Trumpo komentarus, ir kai zurnalistai jam uzdave klausima, ka darytumet jeigu nebutumet dabar milijonierius? Atsake, uzsiimciau tinkliniu marketingu, visi zurnalistai pradejo juoktis ir tyciotis, o Trumpas pasake, "va butent todel jus ten zemai ir esat, o as ant pakylos."
As nesakau, kad kiekvienas, kuris eina i TM praturteja, taip pat kaip ir kiekvievas sukures savo versla nera niekada uztikrintas kad susizers milijona tik atsidarant savo versla zymiai daugiau viskuo rizikuoji, o cia nera visiskai jokios rizikos. Ar as neteisi?


Pirmiausia, visi mano pažįstami, kurie tuo užsiėmė prieš 10 metų, jau seniai tuo nebeužsiima ir per tuos metus gerokai prasigyveno iš savo profesijų ar šiaip mėgiamo darbo. Antra, matyt jūsų anglų kl. žinios šiek tiek šlubuoja, jei paskaičiusi bylas, kurios baigėsi Amway nenaudai (ar žinote, kiek kartų ir kodėl keitėsi kompanijos pavadinimas?), jūs teigiate, kad Amway kompanija - tiesiog angelų susirinkimas, kuris nori, kad taptumėte turtinga JŪS, o ne JIE.
Jums Trump'as yra autoritetas? Ar žinote, iš ko jis susižėrė pinigus? Gal jums patinka ir Kijosakis? Na tas, tos pačios knygos bendraautorius? Jis irgi gieda tą pačią giesmę - jei nebūčiau milijonierius, užsiimčiau TM. Ar žinote, kad Kijosakis yra Amway'jaus kūrinys? Jo karjera prasidėjo nuo to, kad kūrė motyvacinę medžiagą Amway kompanijai. Jis ir dabar gyvena ne iš nekilnojamojo turto nuomos, kaip pats teigia, o iš to, kad rašo motyvacinį šlamštą, kurį vadina knygomis.
Iš jūsų pasisakymų supratau viena - jums labai patinka ta veikla ir kompanijos filosofija bei strategija. O dėl rizikos štai ką pasakysiu: kadangi jūs šiame "versle" niekuo nerizikuojate, prašau jūsų pačios labui, pradėkite skaičiuoti, kiek išleisite ar jau išleidote pinigų motyvacinei literatūrai pirkti ir kiek išleidote seminarams ir visokiems kitokiems a la apmokymams. O jei dar neišleidote, sąžiningai čia parašykite, kiek gaunate tokių tobulinimosi pasiūlymų iš savo mokytojo ar kaip jis ten vadinasi (na tas, kuris jus užverbavo). Labai prajuokino p. Valdemaro įspėjimas, kai jis man bandė užpudruoti smegenis: "tu tik neskaityk to, kas rašoma internete. Ten tik purvas pilamas ant kompanijos" doh.gif . Matyt čia vargšai pavyduoliai purvą pila lotuliukas.gif Visgi norėčiau jums priminti, kad "kvailių pasaulyje daugiau nei sukčių, nes jei būtų atvirkščiai, sukčiai neturėtų iš ko gyventi" biggrin.gif .
Tiesa, gal galėtumėte pasakyti, kuo rizikuoju aš, užsiimdama vertimais? Investuoju išimtinai į savo smegenis, o į žodynus investicija padaryta jau studijų metais. Ai, tiesa, rizikuoju mokėti mokesčius, nes mano veikla legali. O Amway'jaus veikla Lietuvoje ar legali? Ir jūs mokate mokesčius nuo savo pajamų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malibu: 26 lapkričio 2009 - 10:52
QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 12:49)
Pirmiausia, visi mano pažįstami, kurie tuo užsiėmė prieš 10 metų, jau seniai tuo nebeužsiima ir per tuos metus gerokai prasigyveno iš savo profesijų ar šiaip mėgiamo darbo.


Dziaugiuosi del Jusu pazistamu, tik pasakykit, kiek jie per tuos 10 metu idejo idirbio i tai?

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 12:49)
Antra, matyt jūsų anglų kl. žinios šiek tiek šlubuoja, jei paskaičiusi bylas, kurios baigėsi Amway nenaudai (ar žinote, kiek kartų ir kodėl keitėsi kompanijos pavadinimas?), jūs teigiate, kad Amway kompanija - tiesiog angelų susirinkimas, kuris nori, kad taptumėte turtinga JŪS, o ne JIE.



As nesakau, kad tai yra angelu susirinkimas, as manau, kad jie motyvuoti, tuo, kad as tapciau turtinga, nes nuo to priklauso ar jie bus turtingi, kaip ten sakoma, akis uz aki, ar ne?

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 12:49)
Jums Trump'as yra autoritetas? Ar žinote, iš ko jis susižėrė pinigus? Gal jums patinka ir Kijosakis? Na tas, tos pačios knygos bendraautorius? Jis irgi gieda tą pačią giesmę - jei nebūčiau milijonierius, užsiimčiau TM. Ar žinote, kad Kijosakis yra Amway'jaus kūrinys? Jo karjera prasidėjo nuo to, kad kūrė motyvacinę medžiagą Amway kompanijai. Jis ir dabar gyvena ne iš nekilnojamojo turto nuomos, kaip pats teigia, o iš to, kad rašo motyvacinį šlamštą, kurį vadina knygomis. 


Taip zinau, ir beveik perskaiciau jo knyga viena ir viska isanalizavau ir supratau tik viena, kad LIETUVOJ ypatingai siuo metu norint apskritai kazka tureti savo ir kazka daugiau reikia imtis kazko, nesedeti vietoje, o siuo metu su visa musu gerbiama vyriausybe ir ju isleistais labai nauja versla "skatinanciais" istatymais nieko kito nebelieka. Ar as klystu? Juk kiekvienas kazka turi veikti, kiekvienas sau uzsibrezia kazkoki tiksla ir jo siekia, tik skirtumas, kad vienam uztenka nuomojamo buto vieno kambario 3 zmonems, kiti siekia kazkokio finansiskai laisvesnio gyvenimo. TM, mano akimis ziurint, tiesiog suteikia galimybe ir vieniems pasiseka, kietiems ne.




QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 12:49)
Iš jūsų pasisakymų supratau viena - jums labai patinka ta veikla ir kompanijos filosofija bei strategija. O dėl rizikos štai ką pasakysiu: kadangi jūs šiame "versle" niekuo nerizikuojate, prašau jūsų pačios labui, pradėkite skaičiuoti, kiek išleisite ar jau išleidote pinigų motyvacinei literatūrai pirkti ir kiek išleidote seminarams ir visokiems kitokiems a la apmokymams. O jei dar neišleidote, sąžiningai čia parašykite, kiek gaunate tokių tobulinimosi pasiūlymų iš savo mokytojo ar kaip jis ten vadinasi (na tas, kuris jus užverbavo). Labai prajuokino p. Valdemaro įspėjimas, kai  jis man bandė užpudruoti smegenis: "tu tik neskaityk to, kas rašoma internete. Ten tik purvas pilamas ant kompanijos" doh.gif . Matyt čia vargšai pavyduoliai purvą pila  lotuliukas.gif Visgi norėčiau jums priminti, kad "kvailių pasaulyje daugiau nei sukčių, nes jei būtų atvirkščiai, sukčiai neturėtų iš ko gyventi" biggrin.gif .


Knygas pasiskolinu, pati neperku, niekada nepuolu stacia galva niekur, seminare buvau, bet jis man suteike daug ziniu ir motyvacijos, kuria galiu panaudoti savo pagrindiniame darbe, taigi viskas atsipirko. Visiskai sutinku, kad sukciu pasaulyje daugiau, bet gal nedalinkim zmoniu tik i dvi dalis, kvailiai ir sukciai? Juk yra ir tarpiniu kazkokiu variantu, ar ne?

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 12:49)
Tiesa, gal galėtumėte pasakyti, kuo rizikuoju aš, užsiimdama vertimais? Investuoju išimtinai į savo smegenis, o į žodynus investicija padaryta jau studijų metais. Ai, tiesa, rizikuoju mokėti mokesčius, nes mano veikla legali. O Amway'jaus veikla Lietuvoje ar legali? Ir jūs mokate mokesčius nuo savo pajamų? g.gif



Jus niekuo nerizikuojate, taip pat kaip ir as, bet jeigu man pasiseks, tai as is to verslo galesiu nusipirkti labiau blizganti smile.gif O del legalumo, tai apie ka mes kalbame? Jei plesti savo tinkla, tai taip tai yra legalu, nes as turiu licenzija, jei apie platinima, tai as niekad to nedariau ir nedarysiu, o uzsisakyti prekiu is savo e-parduotuves as tikrai turiu teise.
Atsakyti
Be abejo yra ir trečia kategorija žmonių - protingi žmonės. Ir aš esu įsitikinusi, kad jūs jai priklausote. Tik esate suklaidinta kitos kategorijos žmonių. Kvailiams priklausytumėte tik tuomet, jei ilgą laiką neatsikvošetumėte.
Pirkti prekes iš savo e-parduotuvės turite teisę (pirkimas, t.y. savo pinigų išleidimas yra siaubingai pelningas verslas biggrin.gif ). Tik jums žadamas procentas už tai, kad surasite tam tikrą skaičių naivuolių, kurie irgi norės pirkti, ir jie pirks už tam tikrą sumą tam tikrą laikotarpį. Aš tą procentėlių lentelę mačiau savo akimis. Klausimas būtų toks: jeigu jūs gausite savo procentėlius, ar mokėsite LR mokesčius nuo to sumos? Jeigu ne, tuomet tai nelegalu ir neteisėta, nes iš bet kokių pajamų turite mokėti mokesčius. Aš suprantu ir palaikau jūsų poziciją dėl mūsų vyriausybės veiksmų ir sveiko proto nebuvimo. Bet aš turiu pensininkę mamą, kuri visą gyvenimą dirbo, pensiją užsidirbo, o mūsų sodros sistema tokia, kad tą pensiją jai turime mokėti mes, darbingo amžiaus žmonės. Tai kaip čia dabar išeina: aš, tarkim, jūsų senelės pensijos dalį sumoku (nes moku mokesčius), o jūs gausite milijonus ir nemokėsite mokesčių maniškei išlaikyti? Ne, tai jau nesąžininga.
O motyvacinius seminarus rengia ne tik Amway. Motyvacinės literatūros Lietuvoje - nors vežimu vežk. Ir apskritai, kad tie motyvaciniai seminarai? g.gif . Juk motyvacija, paprastais žodžiais sakant, yra priežastys, dėl kurių žmogus užsiima viena ar kita veikla, priima vieną ar kitą sprendimą. O jūs juk esate labai motyvuotas žmogus, nes labai aiškiai žinote, ko norite: norite tapti turtinga. Ir tam norui išsiaiškinti ar įgyvendinti motyvacinių seminarų nereikia. Duosiu jums silpnos ir stiprios motyvacijos pavyzdžius. Pvz., aš turiu ansvorio, todėl esu nepatenkinta savo išvaizda. Labai noriu būti liekna, bet tam turiu sportuoti ir laikytis dietos. Tai padaryti sunku. O dabar įsivaizduokite, kad turiu ansvorio ir man gydytojas sako, kad jei neatsikratysiu ansvorio, aš susirgsiu gyvybei pavojinga liga arba negalėsius susilaukti taip laukto kūdikio. Kaip jums atrodo, kuriuo atveju man bus lengviau prisiversti sprotuoti ir laikytis dietos? Kuriuo atveju mano motyvacija stipresnė? Taigi, viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų prioritetai. Taigi, seminarai, į kuriuos jūs esate kviečiama, tėra jūsų sąmonės programavimas tam, kad jūs neapleistumėte šios veiklos.
Tiesa, o jums telefoninius skambučius draugams, pažįstamiems ir pažįstamų pažįstamiems, kuriuos jūs norite užverbuoti, Amway apmoka? Kiek žinau, ne. O tai jums nėra išlaidos? O jeigu dar reikia važiuoti pas kažką į namus, ofisą ir pan., kelionė jums nekainuoja?
Manau, kad mūsų diskusija yra naudinga mums abiems ir tiems, kas domisi ja čia, šiame forume. "Tik ginčuose gimsta tiesa". Man be galo įdomu su jumis diskutuoti.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
Be abejo yra ir trečia kategorija žmonių - protingi žmonės. Ir aš esu įsitikinusi, kad jūs jai priklausote. Tik esate suklaidinta kitos kategorijos žmonių. Kvailiams priklausytumėte tik tuomet, jei ilgą laiką neatsikvošetumėte.
Pirkti prekes iš savo e-parduotuvės turite teisę (pirkimas, t.y. savo pinigų išleidimas yra siaubingai pelningas verslas biggrin.gif ). 





Na as tuos pacius pinigus galiu isleisti kristianoj arba sarmoj arba iki rimi ir kitose parduotuvese, tik man uz tai nieks aciu nepasakys ir nieks nuolaidos nepadarys. O pries tai kai pradejau distribucija as taip pat naudojausi tomis prekemis tik su 30% antkainiu, taigi ne tik, kad nieko neprarandu, bet ir sutaupau. O beto jei kazkuri laikotarpi nereiks prekiu, ju ir nepirksiu ir nuo to nieks nenukentes. Nors kaip bebutu, apie prekes nieks negali pasakyti nei vieno blogo zodzio, jos ekologiskos, koncentruotos ir labai kokybiskos. Zinoma, jeigu zmogus mieliau renkasi optima linija suri, nei prezidento, nors skirtumas butu litas ar keli, tai cia jau zmogaus pasirinkimas. Kiekvienam yra suteikta laisva valia.


QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
Tik jums žadamas procentas už tai, kad surasite tam tikrą skaičių naivuolių, kurie irgi norės pirkti, ir jie pirks už tam tikrą sumą tam tikrą laikotarpį. Aš tą procentėlių lentelę mačiau savo akimis. Klausimas būtų toks: jeigu jūs gausite savo procentėlius, ar mokėsite LR mokesčius nuo to sumos? Jeigu ne, tuomet tai nelegalu ir neteisėta, nes iš bet kokių pajamų turite mokėti mokesčius.




Kai pasieki tam tikra lygi, pagal istatymus turi moket kazkoki procenta, tai taip tas mokestis, nors nedidelis, bet yra.

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
Aš suprantu ir palaikau jūsų poziciją dėl mūsų vyriausybės veiksmų ir sveiko proto nebuvimo. Bet aš turiu pensininkę mamą, kuri visą gyvenimą dirbo, pensiją užsidirbo, o mūsų sodros sistema tokia, kad tą pensiją jai turime mokėti mes, darbingo amžiaus žmonės. Tai kaip čia dabar išeina: aš, tarkim, jūsų senelės pensijos dalį  sumoku (nes moku mokesčius), o jūs gausite milijonus ir nemokėsite mokesčių maniškei išlaikyti? Ne, tai jau nesąžininga.





Sazininga/nesazininga?? Tas pensiju, pasalpu mokejimas ir problemos yra ne veiksmas, o tik pasekme to, kad kazkas nemoka tvarkyt reikalu tam aukstam poste. Ir apskritai manau, kad tiems kuriems liko iki pensijos kokiu 5-10m jos isvis NEBEGAUS, nes paprasciausiais valstybine institucija visa bankrutuos, duok Dieve klystu, bet ziurint sios dienos situacija tai labai realu.

QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
O motyvacinius seminarus rengia ne tik Amway. Motyvacinės literatūros Lietuvoje - nors vežimu vežk. Ir apskritai, kad tie motyvaciniai seminarai? g.gif . Juk motyvacija, paprastais žodžiais sakant, yra priežastys, dėl kurių žmogus užsiima viena ar kita veikla, priima vieną ar kitą sprendimą. O jūs juk esate labai motyvuotas žmogus, nes labai aiškiai žinote, ko norite: norite tapti turtinga. Ir tam norui išsiaiškinti ar įgyvendinti motyvacinių seminarų nereikia. Duosiu jums silpnos ir stiprios motyvacijos pavyzdžius. Pvz., aš turiu ansvorio, todėl esu nepatenkinta savo išvaizda. Labai noriu būti liekna, bet tam turiu sportuoti ir laikytis dietos. Tai padaryti sunku. O dabar įsivaizduokite, kad turiu ansvorio ir man gydytojas sako, kad jei neatsikratysiu ansvorio, aš susirgsiu gyvybei pavojinga liga arba negalėsius susilaukti taip laukto kūdikio. Kaip jums atrodo, kuriuo atveju man bus lengviau prisiversti sprotuoti ir laikytis dietos? Kuriuo atveju mano motyvacija stipresnė? Taigi, viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų prioritetai.  Taigi, seminarai, į kuriuos jūs esate kviečiama, tėra jūsų sąmonės programavimas tam, kad jūs neapleistumėte šios veiklos.




Ir nematau cia nieko blogo, jeigu save uzprogramuoji, kad viskas bus gerai, nusipiesi plana, iskeli sau tikslus, visko gyvenime galima pasiekti! Pralaimi tas, kas suabejoja nors truputi.


QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
Tiesa, o jums telefoninius skambučius draugams, pažįstamiems ir pažįstamų pažįstamiems, kuriuos jūs norite užverbuoti, Amway apmoka? Kiek žinau, ne. O tai jums nėra išlaidos? O jeigu dar reikia važiuoti pas kažką į namus, ofisą ir pan., kelionė jums nekainuoja?




As jau sakiau, kad as neesu ta, kuri stacia galva i viska puola, todel pries tai viska apskaiciavau, kiek man tai kainuos ir ka prarasiu, ir kokia galimybe is to pasipelnyti. Turiu galimybe rysiu naudotis nemokamai, tuo naudojuosi ir mano tinklo zmones tuo naudojasi. Be to, siuo metu tas rysys kainuoja tikrai centus, tai tikrai nera baisu. Kalbat apie kelioniu islaidas, tai as po namus nevazineju, o tiesiog paskiriu susitikimo vieta kuri ma yra pakeliui, o jei tai visai i kita puse, yra kitu zmoniu dirbanciu tinkle, kuriems pakeliui, tai ir perduodu.


QUOTE(Malibu @ 2009 11 26, 14:00)
Manau, kad mūsų diskusija yra naudinga mums abiems ir tiems, kas domisi ja čia, šiame forume. "Tik ginčuose gimsta tiesa". Man be galo įdomu su jumis diskutuoti.



Man taip pat labai patinka musu diskusija ir zinoma, tai labai naudinga tiems kurie kadanors prades ta versla ir tiems, kurie niekada net minties tokios netures.
Atsakyti
man uzkliuvo kad kiekvienas platintojas visada naudoja ta pati palyginimas- perkant prekes maximoje nesutaupome ir pan, o va amway tai sutaupome. dabar atsakys man ka si si klausima- kas mane privers pirkti miltelius ar valikli uz 100Lt kai jo man reikia dabar? kai as galiu nueiti i parduotuve ir tuoj nusipirkti jo uz 20Lt, na gerai uz 30Lt ir uz tokia kaina jau pakankamai kokybiskos prekes, tie patys valikliai ar milteliai. Kodel as turiu laukti savaitem ir moketi tokius pinigus kai uzdirbu pvz 800Lt i menesi? ir koks biznis gali buti kai kas antras aplink isvaziuoja i uzsieni, neturi pinigeliu net maistui, arba taupo taupo taupo? negi Lietuvoje is tokiu tikites bizni padaryti? Siaip pritariu 100% Malibu, teisingos mintys mergyt drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 26, 16:28)
man uzkliuvo kad kiekvienas platintojas visada naudoja ta pati palyginimas- perkant prekes maximoje nesutaupome ir pan, o va amway tai sutaupome. dabar atsakys man ka si si klausima- kas mane privers pirkti miltelius ar valikli uz 100Lt kai jo man reikia dabar? kai as galiu nueiti i parduotuve ir tuoj nusipirkti jo uz 20Lt, na gerai uz 30Lt ir uz tokia kaina jau pakankamai kokybiskos prekes, tie patys valikliai ar milteliai. Kodel as turiu laukti savaitem ir moketi tokius pinigus kai uzdirbu pvz 800Lt i menesi? ir koks biznis gali buti kai kas antras aplink isvaziuoja i uzsieni, neturi pinigeliu net maistui, arba taupo taupo taupo? negi Lietuvoje is tokiu tikites bizni padaryti? Siaip pritariu 100% Malibu, teisingos mintys mergyt drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Vieni zmones sutaupo ir perka nama, buta, automobili is sutaupytu pinigu, kiti ima viska lizingu ir bankui atiduoda dar puse tos sumos, t.y. jei perka tarkim vieno kambario buta bankui padovanoja dar viena buta. Tai vat. Cia taip pat ir su prekem perki maximoj sumoki uz miltelius 20% visos prekes verte, o cia tu didesne dali moki uz preke, beje visos prekes koncentruotos. Milteliai kainuoja 20lt siaip, bet pvz man ju pakanka pusei metu, nors skalbiu daug ir daznai. Kiekvieno teise rinktis, kiekvienas renkasi sau geriausia dalykai.


Tai kur mes esam dabar yra tik musu pasirinkimo ir principu rezultatas.
Atsakyti
[quote=DziugoMama,2009 11 26, 19:11]
Cia taip pat ir su prekem perki maximoj sumoki uz miltelius 20% visos prekes verte, o cia tu didesne dali moki uz preke, beje visos prekes koncentruotos.

Dėl maximos prekių kokybės niekas nesiginčija. Jeigu pirksite pigias prekes, "pigų" rezultatą ir gausite - čia kaip ir nieko naujo. Bet va iš kur jūs gavote informaciją apie jų taikomą antkainį, nes teigiate, kad realiai tikroji prekių vertė tėra 20 procentų galutinės kainos? Kiek žinau, tokia informacija niekur neskelbiama, nes tai komercinė paslaptis. Niekas iš pirkėjų (na nebent jų giminaičiai užimtų maximoje tokius postus, kur būtų galima prieiti prie to info ir ją nutekinti) nežino kokie yra tikrieji antkainiai. Pavyzdžiui, visai neseniai perskaičiau spaudoje, kad kavinės ir restoranai Lietuvoje nesikuklina uždėti ir 300-400 proc. antkainį. Todėl susidaro įspūdis, kad kartojate kažkokią išmoktą ar jums įkaltą litaniją, o aš pasitikiu tik faktais. Kodėl jūs esate įsitikinusi, kad jums teigiami skaičiukai apie Amway produkcijos savikainą yra teisingi? Dėl produktų ekologiškumo ir kokybės: jūs esate chemikė? Gerai išmanote chemiją ir galite garantuotai pasakyti, kad Amway gaminių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų medžiagų? Aš ant jų produkcijos nemačiau specialaus tarptautinio lygio ženkliuko, kuris patvirtintų tos produkcijos ekologiškumą. Galiu galvą guldyti, kad jų šampūnuose,indų plovikliuose,dantų pastoje. apskritai visose priemonėse, kurios turi putoti, rasime natrio laurilo sulfato (sodium laureth sulfate), kuris yra gerai žinomas toksinas, sukeliantis rimtus odos susirgimus. Nenustebčiau, jei kai kuriuose iš jų rastume silikono, kuris užkemša odos poras ir nesuyra; propileno glikolio, kuris sukelia alergiją, stabdo odos ląstelių atsinaujinimą, dehidratuoja odą (pašalina vandenį iš odos ląstelių); taip pat TEA – trietanolamino, kuris sukelia alergiją, dehidruoja odą ir gali sukelti net vėžį; bei labai paplitusių parabenų(o ypač metil parabenai), kurie sukelia odos uždegimus ir gali sukelti net vėžį. Bet jūs teisingai pastebėjote, kad kiekvienas renkasi pagal poreikius ir galimybes. Tik aš nematau reikalo mokėti kažkokį tai licencijos mokestį (kurio mūsų parduotuvėse nėra - to dar betrūktų, kad už tai, jog perku prekes ir duodu kažkam užsidirbti, aš dar ir mokestį (kad ir vienkartinį) mokėčiau už leidimą pirkti kažkokiame prekybos centre ar parduotuvėje. O kai pagalvoju apie pinigų išleidimą seminarams, kad būčiau motyvuota pirkti toje licencijuotoje parduotuvėje ir dar kitus įkalbinėti tai daryti, man piestu plaukai stojasi.

Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2009 11 25, 19:38)
Visiškai sutinku su tavim, buterfly.
Ir tik viena pastaba šios temos iniciatorei bei jai pritariantiems žmonėms. Jūs sakote, kad ant tinklinio marketingo yra pilamas purvas. Įrodykite, kad tai purvas. Aš ir dar vienas žmogus (dabar nepamenu jo slapyvardžio) prieš tai buvusioje, dėl pasiekto maksimaulaus žinučių skaičiaus uždarytoje temoje pateikėme nuorodas į tam tikrus šaltinius, kurie teigia, kad tinklinis marketingas ne taip jau ir gerai. Ten yra tokių pat buvusių distributorių ašaros dėl prarastų pinigų, sugadintos sveikatos (pageidaujantiems ir mokantiems skaityti angliškai mielai persiųsiu nuorodas) ir SUŽLUGDYTŲ VILČIŲ. Vadinasi jūs tikite tik tuo, kuo norite tikėti, kuo jums patogu tikėti, jei sakote, kad vieni pila purvą, o kiti, jei jie giria tinklinį marketingą - sako tiesą. Pirmiausia liaukitės apgaudinėję save, po to kitus. Tiesiog išmokite priimti visą informaciją ir ją apmąstykite. Be išankstinių nuostatų, be priešiškumo, kaip įmonama objektyviai. Didelius pinigus pasidaro tik protingi ir mąstantys žmonės, o ne aklai tikintys tuo, kas ką sako. Juk tam mums ir duotos smegeninės, ar ne? Ir šiaip jau pati tema man sako, kad jos iniciatorius nėra kvailas žmogus, nes noras sužinoti, pasitikrinti yra abejonės požymis.



Norėčiau nuorodos mirksiukas.gif . Informacija dar niekam nepakenkė smile.gif .Ačiū!!!

Atsakyti
1cesna1, prašau:

http://www.falseprof...m/MLM Lies.html

O šitą straipsnį

http://www.caic.org....way/scamway.htm

tiesiog būtina išversti į lietuvių kalbą ir paplatinti tarp naujai užkibusių distributorių. Kai tik turėsiu daugiau laiko, pati išversiu ir įdėsiu. Ir jeigu nors vieną pavyks įtikinti, kad TMT yra visiškas bull shit, jausiuosi padariusi gerą darbą.
O čia iš to straipsnio apie "žemą" prekių kainą, jų kokybę ir koncentruotumą:
Amway claims that when you join, you get to buy all these products at whole sale!!!! This is one of the biggest deceptions in the world. What they do is say the retail price for a bottle of there shampoo is like 5-10$ and then subtract like 10-30% of that and call it wholesale, or the price you but it at. Then you pay all kinds of taxes, shipping fees and other little bullshit little fees that they throw in there. So actually you end up paying there "Retail Price". And there retail price is the same or much much higher than your average quality product from any store. YOU are not getting any of their crap for wholesale, you are getting it for a very expensive bs price! So when you point this out to Amway distributors they say (Social Engineering) well the products are The highest quality and there all concentrated. The truth is only some of there products are concentrated, and Quality is AN OPINION! The truth is that there are thousands of products out there in the world, some are good some are bad, you have to shop around and try which one works for you, remember every human is different and each body works with different things differently. So Quality is an Opinion! Actually some of Amways products are quality but they are very few in number. Xenith says... HIGH PRICES and RARE QUALITY... THATS THE AMWAY REALITY.
Visa tai mes jau kažkur girdėjome, ar ne? Bet čia juk parašė ne koks skeptikas lietuvis, o amerikietis!
Ką gi važiuojam toliau:
http://www.amquix.info/Amway_lies.html
http://thefactsabout...y.blogspot.com/
http://www.cs.cmu.edu/~dst/Amway/

O ŠITĄ TIESIOG PRIVALOTE PERSKAITYTI:
http://www.merchantsofdeception.com/

Jeigu perskaičius visa tai vis tiek nepakeisite savo nuomonės, ką gi, įtikins laikas ir prarasti pinigai. Tik pagalvokite, ar nenuskriausite savo šeimos...
Atsakyti
O kodel jus kalbat tik apie Amway? pritariu, tai yra nesamone, bet juk yra ir kitu butu paremtu MLM, vienu neseniai susidomejau, bet deje siuo metu negaliu sau leisti investuoti, bet pabandysiu butinai ateityje, tuo labiau kad bent jau ziniu gausiu....ir apskritai norint kazka gauti reikia ir duoti
Atsakyti
Taip, Amway tik viena iš tokių. Rėmiausi būtent ja, nes ji tikriausiai viena iš "populiaresnių" Lietuvoje. O šiaip tai pasakykite man, ar svarbu kokioje rankoje yra š..., juk jis vis tiek vienodai kvepia. Jeigu jau galvojate apie investicijas, geriau nusipirkite akcijų (nebūtinai Lietuvos įmonių), kurios duoda dividendų arba obligacijų. Va čia tai tikrai pasyvios pajamos. Ir jokių lakstymų, jokių įtikinėjimų... Ir mokytis reikės, kad galėtumėt suprasti grafikus ir apskaičiuoti riziką, jei nusprestumėt spekuliuoti biržoje. Geriau jau nusipirkite tokio milijardieriaus Warren'o Buffett'o knygą, kuris pradėjo investuoti teturėdamas gal kelis šimtus dolerių, arba jo mokytojo Benhamin'o Graham'o "Intellingent investor" ir pan. Na, o jeigu jums tai pernelyg sudėtinga, gal apskritai neverta užsiimti savo verslu?
Atsakyti