Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

Ar kuri darėtės operaciją būdama nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(niukyte @ 2011 10 28, 15:34)
Sveikutes,
va as jau trecia diena po laparoskopijos, antradieni padare, treciadieni namo paleido. Bet kolkas as kaip invalide, visus kaulus skauda, Gydytojas sake kad kazkokiu duju prileidzia i pilva kai operuoja, tai jos dabar pasisalina, del to skauda. Atsigaunant po narkozes vemiau kaip kazin kas, skaudejo nugara be proto, rekiau kad geriau pagimdyciau dar karta, negu sitai. Nors gimdziau lengvai, bet dabar jei reiktu rinktis ar gimdyt ar salint akmenukus, tikrai geriau gimdyciau. (tik neissigaskit, kas ruosiates operuotis, kiekvienam skirtingai juk buna). Siaip tikrai pakeliu skausma, bet po operacijos man ziauriai skaudejo. Dabar jau geriau, tikiuosi kazdien bus geriau. Dar vienas dalykas ar ir jums taip buvo, man toks jausmas kai verciuosi nuo vieno sono ant kito, atrodo, kad ir vidaus organai persivercia ir dar i subine po operacijos sautuva ko gero idejo, nes jau saudau net paciai pikta blush2.gif
Tiesa echoskopu ziurint sake 2 akmenys, vienas 1,8cm, kitas apie 1cm, daug smelio ir drumsto, iseme akmenuka puse nykscio dydzio, tai gal abu susidubliavo ax.gif


Sveikinu prisijungus i be tulzies puzles bury 4u.gif
Pilvo putimas naturalus man savaitę irgi po operacijos buvo išsipūtęs mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jigsaw @ 2011 08 30, 13:06)
Pati turiu ta beda,bet kazkaip to tikrojo priepuolio neturejau,buna paskaudena,papykina,padraugauju su nospa ir tiek...


bet žinokite, jei jau pykina ir tenka su nosma padraugauti tai cia jau ir yra tarsi perpejimas, ir tarsi mazi priepuoliukai...
man ju buvo irgi gal trys per metus, bet po paskutinio jau galvojau kad mirsiu..kaip sakant,kuo toliau tuo labiau blogiau budavo.. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DitaVonTeese @ 2011 11 08, 10:42)
neskubekit salintis pusles, pasekmej sutriks zarnyno darbas ir etc. Akmenukus galima ir naturaliom priemonem tirpdyti, asiku gal ne taip greit kaip skalpeliu bet...
http://www.smail.lt/...unye/pills.html


tik jau nereikia čia to taikyti visiems, kiekvienam žmogui individualiai būna situacija,ir kitas dar tik pasibloginti gali situaciją, o kitiems gal ir gerai, bet mes juk ne daktarai negalime patys isivertinti šios situacijos, taigi nerizikuokime savo sveikata..pasiskaitykite internete yra ir straipsniu, kaip -monės tik pasiblogino savo būklę.
Papildyta:
QUOTE(Jigsaw @ 2011 07 21, 08:53)
Kad nieko naujo jis man nepasake,viska ir dar daugiau radau internete,visa info ir t.t.Kazkaip paskutiniu metu blogai jauciuosi pykina diena is dienos bet  nieko neskauda ...na gal tik skrandi tai net nzn.
Vienas dalykas man tik idomus va pvz ispjovus tulzies pusle ar akmenys neatsiranda kepenyse?sito nete neradau,o ir chirurgo nepaklausiau..


kiek žinau nuo mes neapsaugoti niekas, bet tulzies pusles neturejimas, bent jau mano daktaras sake, kad neprideda didesnes tikimybes.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DitaVonTeese @ 2011 11 08, 11:42)
neskubekit salintis pusles, pasekmej sutriks zarnyno darbas ir etc. Akmenukus galima ir naturaliom priemonem tirpdyti, asiku gal ne taip greit kaip skalpeliu bet...
http://www.smail.lt/...unye/pills.html


tep-tep... neskubėkite, laukite, kol Jūsų ištirpdyti akmenys užkims latakus ir sukels gangreną.. tep-tep, tirpdykitės... aš jau trylikti metai po operacijos ir kažkodėl jokių žarnyno veiklos sutrikimų nematau, o ir kitų, susijusių su virškinimo traktu, taip pat. Kiekvienas atvejis individualus ir mėtytis bendrais reklaminiais lozungais ne išeitis. Geriau pasidomėti, kas būna po visų akmenų tirpdymo.

QUOTE
Ar kuri darėtės operaciją būdama nestuke?


ne-a, kovo mėnesį operacija, gegužės - pastojau... kaip dėkojau savo gydytojui, kad išoperavo, nes baisu būtų net įsivaizduoti priepuolį būnant neščiai.
Atsakyti
QUOTE(mokka @ 2011 11 08, 13:13)
nes baisu būtų net įsivaizduoti priepuolį būnant neščiai.


As turejus priepoliu per pirma nestuma. Nieko labai ypatingo - nesiskyre nuo priepuoliu ne nestumo metu. Beje, as tuo metu nezinojau, kad problema butent tulzies akmenyse/puslej. 4 metus turejau priepuolius nezinodama, nuo ko jie, kol nepatekau i Emergency skyriu ir padare man operacija per kelias valandas - ir tai dar nezinoja, ka man salina del anglu kalbos berjero biggrin.gif
Aisku, maloniau be tu priepuoliu ju ir esu laiminga, kad dabar laukiuos be tulzies pusleles, bet jei reiketu/leistu rinktis, ar ta operacija daryt nestumo metu, greiciausiai nedaryciau blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 09 lapkričio 2011 - 03:46
Sveikos,

ka tik po echoskopijos, rado tulzies pusleje akmenuku, siulo daryti laporoskopija, siek tiek baugu, nes visi gasdina, jog tulzies pusles nereik skubet salint, visa gyvenima jos reiks, o jei maitinsiuosi neriebiai, nekepta maista, ju net nejausi... visokiu nuomoniu prisiskaiciau, gal yra kaunieciu kurios daresi operacija, kur daretes, ar greit planiniu operaciju eile prieina, ar daug papildomai tenka primoketi?

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2011 11 15, 11:03)
Sveikos,

ka tik po echoskopijos, rado tulzies pusleje akmenuku, siulo daryti laporoskopija, siek tiek baugu, nes visi gasdina, jog tulzies pusles nereik skubet salint, visa gyvenima jos reiks, o jei maitinsiuosi neriebiai, nekepta maista, ju net nejausi... visokiu nuomoniu prisiskaiciau, gal yra kaunieciu kurios daresi operacija, kur daretes, ar greit planiniu operaciju eile prieina, ar daug papildomai tenka primoketi?

blush2.gif


aš kaune dariausi, balandzio 11d.klinikose.
ejau, per pazintis tai man po savaites, nuo tada kai sužinojau paskyrė operacijos data, taigi laiko galvoti labai ilgai nebuvo, visi daktarai patarinejo kuo greiciau operuotis, kad daugiau nebereiktu su tuo susidurti... cool.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, as ir be tulzies pusles, bet man kazkas po laporoskopo negerai, buna skausmai tokie spazminiai, negaliu valgyt jokio sokolado( balto kartais), kavos su nuosedom isvis nebegeriu. O jus viska valgot?
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 11 19, 07:40)
Sveikutes visos, as ir be tulzies pusles, bet man kazkas po laporoskopo negerai, buna skausmai tokie spazminiai, negaliu valgyt jokio sokolado( balto  kartais), kavos su nuosedom isvis nebegeriu. O jus viska valgot?


As viska, nu kartais zaliu cesnaku neisveza, tiesiog sunkumas buna, bet po operacijoes nesu nei karto vemus.
O kada Jums operacija padaryta?
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 11 19, 14:40)
Sveikutes visos, as ir be tulzies pusles, bet man kazkas po laporoskopo negerai, buna skausmai tokie spazminiai, negaliu valgyt jokio sokolado( balto  kartais), kavos su nuosedom isvis nebegeriu. O jus viska valgot?


aš kefyro,nebegaliu gerti iš kart pilva susuka...o šiaip viskas kitas gerai... ax.gif
Atsakyti
Man pries menesi daryta laparoskopija, tai nuo olandisko surio pykina, o siaip jau viska valgau, keptu sonkauliu anadien prisikirtau pamirsus ziuriu nieko, dar stengiuosi kepto riebaus vakare nevalgyt, o per pietus tai pirmyn viska is eiles. ax.gif
Atsakyti
12.28 d. numatyta operacija. siek tiek neramu, nezinau ko tiketis, skausmo, nepatogumo. ar zinote, ar reikia pries operacija Klizma darytis ar depiliuotis ka nors (pvz pilva ) biggrin.gif 4u.gif gal durni klausimai, bet kai nezinau, tai ir kyla jie tokie.
Beje, kas daretes Klinikose gal patarsite ar geriau atskira palata uz papildomus pinigelius jamt, ar bendroje normaliai?
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2011 12 09, 03:54)
12.28 d. numatyta operacija. siek tiek neramu, nezinau ko tiketis, skausmo, nepatogumo. ar zinote, ar reikia pries operacija Klizma darytis ar depiliuotis ka nors (pvz pilva ) biggrin.gif 4u.gif  gal durni klausimai, bet kai nezinau, tai ir kyla jie tokie.
Beje, kas daretes Klinikose gal patarsite ar geriau atskira palata uz papildomus pinigelius jamt, ar bendroje normaliai?



Operacijos diena nemanau, kad kazko reiktu tiketis. O po operacijos bent jau mane labai vare slapintis, tad kas 30 minuciu skambinejau sesele, kad mane atjungtu nuo laseliniu ir galeciau nueit. Sunku buvo atsisest, atrodo, kad pilvo raumenis pasalinti, ir tiap kokias 2 dienas po operacijos. Dar del tu duju nepatogumas buvo, spaude krutine, sunku kvepuot, toks nemalonus jausmas, bet irgi po 3 dienu issivaiksciojo. Paleido mane apie 12 val. po operacijos, tai israse nuskausimanmuju, ju nepirkau, bet isgeriua Nimesilio pakeli.

Depiliuotis nieko nereik specialiai, nebent siaip del nudepiliuotu vietu geriau jaustumetes pati. Pilvo tikrai nereik depiliuot, jei ka, jie patys pazymetose vietose paskus tuos plaukelius, nors nemanau, kad man skuto smile.gif

Mane operavo ne Lietuvoj ir buvo daryta skubi operacija, tad pasiruosimams ir apsvarstymams laiko neturejau visai.
Atsakyti