Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(Murinka @ 2012 01 11, 17:33)
Na, as pagaliau namie  yahoo.gif
Taigi trumpai apie operacija .. is kurios, tiesa, sakant nelabai ka ir atsimenu smile.gif Bet truko, sake apie valanda smile.gif Siaip po operacijos, po kokiu keliu valandu jau keliaus ir bandziau eiti  thumbup.gif  Pjuvio vietose kiek paskaudena, bet tikrai nieko baisaus .. istikruju man labiau skaudejo nuo operacijos metu prileisto oro - toks jausmas, kad pilvo presa skauda ir ties raktikauliu labai jautesi smile.gif Bet visa tai tikrai yra  NIEKIS, palyginus, ka teko istverti pries tai. Kol gulejau ligoninej, tai mano palatoj 3 moteriskes isoperavo su tulzies akmenlige, konvejeriu ten eina operacijos, ir visoms viskas baigesi gerai  thumbup.gif  Taip, kad pacios operacijos tikrai nereikia bijoti  4u.gif  Pries operacija suleido dar kazkokiu vaistuku raminamu, nors ir sakiau, kad nereikia, bet paskui pagalvojau, kad nepakenke visgi .. nes operacinej vistiek kol ten viska suruosia, jausmas ne ismaloniuju. Taip, kad bijancias, tikrai nuramins  bigsmile.gif
Gulejau as 2 ligoninej Kaune, i vokeli niekam nieko nedaviau - nei gydytojui, nei anesteziologui. Nepaisant to, viskas praejo puikiai, po narkozes nei galva skaudejo, nei pykino, nei siaip kokiu padariniu jautesi  thumbup.gif  Kas labai patiko tenai, tai seseles, nu tikrai labai malonios, ir priziuri ir vaistu nepagaili, jei skauda. Ateina net nekvieciamos paziuret. Joms tai tikrai labai didelis ačiū  flirt.gif  notworthy.gif Priežiūra tikrai likau patenkinta  4u.gif
Kol kas valgau visokias dietines sriubytes ir kosytes, bet jokiu neigiamu padariniu nepastebejau smile.gif Kadangi pries tai 5 dienas laike be maisto, tai bijau dar ka rimto uzsivalgyt, bet manau, kad kita savaitele jau bandysiu ka nors "rimtesnio" suvalgyt ir ziuresiu kas bus  g.gif
Taip, kad mergaites, kurios bijot, tikrai nebijokit, viskas bus  thumbup.gif

dekoju labai uz paguoda ir as ten operuosiuos ir ko gero tada irgi niekam nieko neduosiu, nors bus matyt nuo situacijos, bet manau juk nepapjaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 01 11, 17:01)
dekoju labai uz paguoda ir as ten operuosiuos ir ko gero tada irgi niekam nieko neduosiu, nors bus matyt nuo situacijos, bet manau juk nepapjaus  lotuliukas.gif


Tai manau, kad nepapjaus lotuliukas.gif Siaip su manim kur dvi moteriskes is pradziu gulejo, tai sake dave anesteziologui, tai abiem galvas skaudejo po narkozes smile.gif Tai nezinia nuo ko cia priklauso smile.gif Siaip nusiteikit, kad studentu bus, ne tiek, kiek kokiose klinikose, bet yra smile.gif Man labai patiko daktaras Č. Klimas, nors jis kaip ir ne mano daktaras buvo, bet man ta procedura su zarna (kai lataka vale) dare, o paskui ir operacijoj dalyvavo. Bet jis su rezidente uzeidavo vakare apziuret ir daug daugiau informacijos is jo gavau, nei kad is savo gydytojo. Ir siaip toks linksmu plauciu vyrukas smile.gif Dar kalbejo, kad skyriaus vedejas Siugzda neblogai operuoja, man su juo reikalu neteko turetu. As II chirurginiam gulejau, dar yra I chirurginis, tai jau i kuri pateksit smile.gif
O siaip tai sekmes didziausios 4u.gif
Atsakyti
na man priepuoliu kolkas nera, tai tikiuosi kad akmenuku i latakus nebus pateke, sausio pabaigoj darysiuos jau tyrimus kad vasario vidury daug maz issioperuoti, nes mano mama i atostogas iseina tai maziuka paziures, nors vyras gaus biuleteni, bet vyras kelias dienas gales mane palepinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 01 11, 22:01)
na man priepuoliu kolkas nera, tai tikiuosi kad akmenuku i latakus nebus pateke, sausio pabaigoj darysiuos jau tyrimus kad vasario vidury daug maz issioperuoti, nes mano mama i atostogas iseina tai maziuka paziures, nors vyras gaus biuleteni, bet vyras kelias dienas gales mane palepinti  4u.gif

Svogerkai reikalinga tulzies pusles operacija. Pas ka patarsit Klaipedoje operuotis? Noretu pas Lekstuti, bet sako ,kad jis operaciju nedaro.
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2012 01 13, 22:24)
Svogerkai reikalinga tulzies pusles operacija. Pas ka patarsit Klaipedoje operuotis? Noretu pas Lekstuti, bet sako ,kad jis operaciju nedaro.

siūlyčiau pas Šidlauską (raudonasis kryžius), bet pas jį yra eilės, dar Kasiliauskas bet nežinai ar tulžį operuoja nes daugiau onkologines ir radonajam kryž. vyras ir uošviene operavos Jūrininkuose bet neprisimenu gyd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 14 sausio 2012 - 15:38
QUOTE(saulyte2 @ 2012 01 14, 16:38)
siūlyčiau pas Šidlauską (raudonasis kryžius), bet pas jį yra eilės, dar Kasiliauskas bet nežinai ar tulžį operuoja nes daugiau onkologines ir radonajam kryž. vyras ir uošviene operavos Jūrininkuose bet neprisimenu gyd.

Dekoju. Kasiliauska pazystu, jis is musu miestelio, bet labai jau pasidare kysininkas, pasikeles. Jis mane operavo pries koki13metu, bet dar tada dirbo miesto ligininei.
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 07, 20:15)
Sakykit, o kaip su svoriu kilnojimu po operacijos??? ar ilgai negalima kelti? Mano mergytei 7 men., vyras isvaziuoja, tai liksiu viena namie ir labai bijau, kad kelti sunkiai tai negalesiu ...  doh.gif  Tik idomu kiek laiko? Gal yra kokie dirzai ar korsetai tam reikalui?  g.gif

Man chirurgas i išrašė specialų korsetą (yra kelių dydžių) po operacijos, kad mažiau problemų būtų. O kelti sunkiai reiktų apie mėnesį bent pasisaugoti...
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2012 01 22, 01:28)
Man chirurgas i išrašė specialų korsetą (yra kelių dydžių) po operacijos, kad mažiau problemų būtų. O kelti sunkiai reiktų apie mėnesį bent pasisaugoti...

O ligoninei kiek dienu laiko, ar ilgai buna biuletenis?
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2012 01 23, 21:40)
O ligoninei kiek dienu laiko, ar ilgai buna biuletenis?


Jei viskas gerai, tai ligoninej po operacijos viena diena laiko, ant kitos dienos isleidzia smile.gif Biuleteni pradziai duoda savaitei, bet man atrodo, kad testi iki menesio laiko gali, priklausomai nuo savijautos ir darbo pobudzio smile.gif
Atsakyti
[quote=Murinka,2012 01 24, 10:23]
Jei viskas gerai, tai ligoninej po operacijos viena diena laiko, ant kitos dienos isleidzia smile.gif Biuleteni pradziai duoda savaitei, bet man atrodo, kad testi iki menesio laiko gali, priklausomai nuo savijautos ir darbo pobudzio smile.gif
[ right]<{POST_SNAPBACK}>[/righ
Labukas , gal kas esate susidure su tulzies lataku suaugimu ir neveiksnia tulzim ? Man pries 3metu jau daryta praplatinimo operacija lataku . O dabar vel juos ytaria vel teks operoti , Vaikstau kaip kiausinio trynys visa geltona begalinis vemimas buvo dabar tik pykina ir desine menty rakina tulzies plotas skauda tik kai atsiraugeju ar zaksiu pastovaus skausmo nera . Gal kam yra taip buve ? Akmenu tulzy neturiu tik smeliuko . Busiu dekinga jaj kas pakomentuos .
Atsakyti
NU jus ne pliurpos cia kazkaip smile.gif
ziurekit noriu pakalaust.kaip jau sakiau kad man rado tik smeliuko.bet man pastoviai skauda desini sona po sonkauliu.ir gydytojas nezinojo kas cia gali but.dare 3 echo ir skrandi istyre bet skausmo priezasties nerado.plius dar temperatura beveik kiekviena diena 73 ir kelios dalys ir slapimo tyrimas baisokas...limfocitai ir eritrocitai gerokai virs normos.ar dar yra kam nors kad pastoviai skauda ir temperatura? g.gif
Atsakyti
QUOTE(trinity_ @ 2012 01 26, 02:52)
NU jus ne pliurpos cia kazkaip  smile.gif 
ziurekit noriu pakalaust.kaip jau sakiau kad man rado tik smeliuko.bet man pastoviai skauda desini sona po sonkauliu.ir gydytojas nezinojo kas cia gali but.dare 3 echo ir skrandi istyre bet skausmo priezasties nerado.plius dar temperatura beveik kiekviena diena 73 ir kelios dalys ir slapimo tyrimas baisokas...limfocitai ir eritrocitai gerokai virs normos.ar dar yra kam nors kad pastoviai skauda ir temperatura?  g.gif

temperatura tai tokia nebloga sakyciau thumbup.gif
Atsakyti