Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

Laba 4u.gif
Ateinu pas jus ...nezinau ar man sunerimti jau ar dar nieko tokio...juolab ,kad gydytoja be penktadienio nenori priimti...
Zodziu taip... Jau 5 diena beprotiskas kartumas burnoje, pykinimas, ir ko gero nuo to kartumo sausumas,troskinimas... viskas neskanu, kartu atsiduoda ukisku muilu... Po desiniu sonkausliu toks spaudimas kai plyta uzdeta , retkarciais suduriantis staigus , kaip virbalu kokiu pervertu.... skausmas kartais nueina i kaire puse, kartais i nugara nuveria ... Bet nera taip kad istisai, as ir i darba einu, bet vakare paumeja,saltis krato,bet temperaturos nera ... Dar pries gera savaite kokias tris dienas nusividuriavau blink.gif galviojau koks virusas...
Kai reikedavo del skrandzio ryti zarna ,tai visad sakydavo kad tulzies skysciu skrandis pilnas...
Pasiskambijau gydytojai ,tai sako jei galit laukt ,tik posvenciu...o jei ne tai tik penktadieni priims... jei kas yra priemimas .... doh.gif
Tai taip ir nezinau ar cia man uzdegimas tuklzies pusles ? doh.gif Ar mano nupasakoti simtomai panasus i tai ? I kokius simtomus dar reiketu atkreipti demesi ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 04 02, 09:31)
Laba  4u.gif
Ateinu pas jus ...nezinau ar man sunerimti jau ar dar nieko tokio...juolab ,kad gydytoja be penktadienio nenori priimti...
Zodziu taip... Jau  5 diena beprotiskas kartumas burnoje, pykinimas, ir ko gero nuo to kartumo sausumas,troskinimas... viskas neskanu, kartu atsiduoda ukisku muilu... Po desiniu sonkausliu toks spaudimas kai plyta uzdeta , retkarciais suduriantis staigus , kaip virbalu kokiu pervertu.... skausmas kartais nueina i kaire puse, kartais i nugara nuveria ... Bet nera taip kad istisai, as ir i darba einu, bet vakare paumeja,saltis krato,bet temperaturos nera ...  Dar pries gera savaite kokias tris dienas nusividuriavau  blink.gif galviojau koks virusas...
Kai reikedavo del skrandzio ryti zarna ,tai visad sakydavo kad tulzies skysciu skrandis pilnas...
Pasiskambijau gydytojai ,tai sako jei galit laukt ,tik posvenciu...o jei ne tai tik penktadieni priims... jei kas yra priemimas .... doh.gif
Tai taip ir nezinau ar cia man uzdegimas tuklzies pusles ?  doh.gif Ar mano nupasakoti simtomai panasus i tai ? I kokius simtomus dar reiketu atkreipti demesi ... verysad.gif

Labutis cucuse . Informacijos nepaklausiau per savo neadairuma ir dar plius buvau apsvaigusi nuo vaistu kai latakus ziurejo . na teks paklausti po 6 menesiu nieko jau nebepadarysi . Aciu vistiek . Elija del tavo negalavimo as negaliu atsakyti gal kuri mergyna gales sory .
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 04 02, 10:31)
Laba  4u.gif
Ateinu pas jus ...nezinau ar man sunerimti jau ar dar nieko tokio...juolab ,kad gydytoja be penktadienio nenori priimti...
Zodziu taip... Jau  5 diena beprotiskas kartumas burnoje, pykinimas, ir ko gero nuo to kartumo sausumas,troskinimas... viskas neskanu, kartu atsiduoda ukisku muilu... Po desiniu sonkausliu toks spaudimas kai plyta uzdeta , retkarciais suduriantis staigus , kaip virbalu kokiu pervertu.... skausmas kartais nueina i kaire puse, kartais i nugara nuveria ... Bet nera taip kad istisai, as ir i darba einu, bet vakare paumeja,saltis krato,bet temperaturos nera ...  Dar pries gera savaite kokias tris dienas nusividuriavau  blink.gif galviojau koks virusas...
Kai reikedavo del skrandzio ryti zarna ,tai visad sakydavo kad tulzies skysciu skrandis pilnas...
Pasiskambijau gydytojai ,tai sako jei galit laukt ,tik posvenciu...o jei ne tai tik penktadieni priims... jei kas yra priemimas .... doh.gif
Tai taip ir nezinau ar cia man uzdegimas tuklzies pusles ?  doh.gif Ar mano nupasakoti simtomai panasus i tai ? I kokius simtomus dar reiketu atkreipti demesi ... verysad.gif

Tik greiciau vaziuk i ligonine, nes kai truks tai bus , kartumas ne tik burnoj. unsure.gif
Man pries velykas panasiaia buvo, bet siandiena jau as be tulzies pusles, isoperavo greitai. Viduriai, kartumas, skausmas, viskas kas ir pas jus, tik as taip ilgai nelaukiau, zinojau savo liga seniai, tik vis bijojau gultis, tai kai per velykas pagulejau lovoj, pabadavau 4 dienas tai pasiryzau.
Atsakyti
Skaiciau jusu tem ir noriu paklausti. Ar gali buti tulzies akmenlige? Ar ir jums panasiai? Sestadieni vakare apime didelis skausmas ir pilva skauda ir skrandi. Skrandis atrodo pilnas pilnas, nors valgiau tik apie 12 val. Bandziau vemti, vemesi po labai nedaug. Visa nakti skausmas buvo labai didelis. Krete saltis. Negalejau miegoti ant nugaros, nes ir ten skausma jutau, geriausia miegoti buvo ant desines puses. Sekmadieni kai reikejo eiti i oro uosta vos galejau paeiti nes pilvo skausmas kai einu gana nemazas. Geriausia arba sedeti arba guleti. Italu vaistinese dave parecatamolio nes tik tiek sugebejom susisneketi. Isgerus palengvejo. Bet buvo juntamas sunkumas ir skausmas pilvo srityje. Pirmadieni ryte 7 val. isgeriau tik arbatos. Atrode lenvgiau, bet apie 12 val. Nei is sio nei is to pasidariau kaip popierius balta ir begau vemti beveik tusciu skrandziu. Poto norom nenorom suvalgiau mazo jogurtuko, tai gal kokius 5 kartus ji tolete po truputi vis isvemdavau. Siandien pavalgiau vakariene ir is toleto vel negalejau iseiti, paleido vidurius. Pilvas vel sunkus ir skausmingas. Pas gydytojus siuo metu negaliu nueiti nes ne LT. Man buvo du kartus uzeje, bet greiciau praeidavo, viska nurasydavau maistui. Sakau gal skrandis jautrus. Ir praeina ir po kokiu 3 menesiu vel tas skausmas ir pilnumo jausmas skrandyje.
Atsakyti
Brangute, tau geriau pas gydytojus kreiptis ir neatidėlioti. g.gif Ma tulžies akmenys jau 10 metų kaip išoperuoti, bet priepolio skausmus prisimenu iki šiol verysad.gif , net dusindavo nuo skausmo. gėriau vaistus, vis galvojau, kad gal kiek ištirpdys juos, bet galų gale jie man pradūrė tulžies pūslę, tulžis pradėjo tekėti į žarnyną, nei buvau papjaustyta labai gerai, per visą pilvą, nuo skrandžio iki bambos, nes reikėjo išvalyti žarnyną. Paskui po operacijos gydytojas parodė tuos mano ,,kristalus", visokių buvo ir apvalių, ir aštriais kampais. bet dabar gerai jaučiuosi ir nieko nesiskundžiu lotuliukas.gif Aišku maistą tai prisižiūriu, ne per daugiausiai , bet per tiek metų jau žinau nuo ko man bus bloga.
Atsakyti
Niu kas as jau be tulzies pusles, vakar ja man pasalino. Nebelaukem sekancio priepolio. Atidave 16 smulkiu akmenuku, bet cia sake dar ne visi. Bet kaip skauda dabar visur, kvepuot sunku.
Atsakyti
labas
as laukiu echoskopo ir bijau verysad.gif jau nuo velyku skrandi skauda, buna dienu kai stipriai,arba tik nudija, pries kelias dienas pradejo pilva raizyti, viduriavimas.. jau ir skrandzio endoskopija atliko, daug rugsties, kazkoks skystis purskiamas per dvilikapirste i skrandi, skrandis subliuskes kazkas ji spaudzia, dar gyditojas paklause ar tevai turejo problemu su tulzim, mano mamai pasalinta del akmenliges, tai gyditojas itaria,kad gali buti tulzies, ar net inkstu akmenlige unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

ar jums buna po tulzies operacijos kad tose vietose kur buna pjauta (ypac virsutinej prie krutinkauliu per viduri) toj vietoj, kai pavalgai ar atsigeri daugiau issipucia bukbuliuka oro, paspaudi issipucia ir vel normal smile.gif

toks durnas klausimas, bet man taip yra ir klausimas ar kitoms taip yra buve smile.gif

Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 05 22, 14:59)
Sveikos smile.gif

ar jums buna po tulzies operacijos kad tose vietose kur buna pjauta (ypac virsutinej prie  krutinkauliu per viduri) toj vietoj, kai pavalgai ar atsigeri daugiau issipucia bukbuliuka oro, paspaudi issipucia ir vel normal smile.gif

toks durnas klausimas, bet man taip yra ir klausimas ar kitoms taip yra buve smile.gif


Man budavo ne tai, kad vizualiai koks burbuliukas matytusi, bet paspaudus su ranka jausdavos toks kaip iskilimas .. Pradzioj buvau sunerimus, kad kokia isvarza nebutu .. Bet praejo po kurio laiko, o dabar isvis nebebuna. Dabar po operacijos jau puse metu.
Atsakyti
Man jau savaite po operacijos, maitinuosi taip kaip sake, bet tuales vistiek vos negeriausias draugas tapo. Pavalgai raizo, suka pilva. Cia tikiuosi tai praeis su laiku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 05 23, 06:51)
Man jau savaite po operacijos, maitinuosi taip kaip sake, bet tuales vistiek vos negeriausias draugas tapo. Pavalgai raizo, suka pilva. Cia tikiuosi tai praeis su laiku.  doh.gif


man tai ir dabar pilva paraiso ir suka, kai uzvalgau kazko labai riebaus. pvz. cepelinai su riebiu padazu, todel stengiuosi riebaus maisto vengti, kad taip nenutiktu. Nors operacija mano buvo, jau daugiau nei pries metus.
Papildyta:
QUOTE(ause makaliause @ 2012 04 17, 19:41)
Skaiciau jusu tem ir noriu paklausti. Ar gali buti tulzies akmenlige? Ar ir jums panasiai? Sestadieni vakare apime didelis skausmas ir pilva skauda ir skrandi. Skrandis atrodo pilnas pilnas, nors valgiau tik apie 12 val. Bandziau vemti, vemesi po labai nedaug. Visa nakti skausmas buvo labai didelis. Krete saltis. Negalejau miegoti ant nugaros, nes ir ten skausma jutau, geriausia miegoti buvo ant desines puses. Sekmadieni kai reikejo eiti i oro uosta vos galejau paeiti nes pilvo skausmas kai einu gana nemazas. Geriausia arba sedeti arba guleti. Italu vaistinese dave parecatamolio nes tik tiek sugebejom susisneketi. Isgerus palengvejo. Bet buvo juntamas sunkumas ir skausmas pilvo srityje. Pirmadieni ryte 7 val. isgeriau tik arbatos. Atrode lenvgiau, bet apie 12 val. Nei is sio nei is to pasidariau kaip popierius balta ir begau vemti beveik tusciu skrandziu. Poto norom nenorom suvalgiau mazo jogurtuko, tai gal kokius 5 kartus ji tolete po truputi vis isvemdavau. Siandien pavalgiau vakariene ir is toleto vel negalejau iseiti, paleido vidurius. Pilvas vel sunkus ir skausmingas. Pas gydytojus siuo metu negaliu nueiti nes ne LT. Man buvo du kartus uzeje, bet greiciau praeidavo, viska nurasydavau maistui. Sakau gal skrandis jautrus. Ir praeina ir po kokiu 3 menesiu vel tas skausmas ir pilnumo jausmas skrandyje.


man lygiai tokie patys simptomai buvo, kai pradejau ieskoti, kas man yra. Tikrai gali buti, kad tai akmenlige.
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 05 22, 15:59)
Sveikos smile.gif

ar jums buna po tulzies operacijos kad tose vietose kur buna pjauta (ypac virsutinej prie  krutinkauliu per viduri) toj vietoj, kai pavalgai ar atsigeri daugiau issipucia bukbuliuka oro, paspaudi issipucia ir vel normal smile.gif

toks durnas klausimas, bet man taip yra ir klausimas ar kitoms taip yra buve smile.gif

oi ne, niekada jokių burbuliukų nebuvo
Atsakyti