Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 02, 15:54)
aga zinau ta firma, dar karteli aciu mirksiukas.gif



QUOTE(sausine @ 2009 12 02, 19:11)
Akropolio maximoj yra prieskonių mišinys meduoliams. smile.gif

Banginio Maximoje yra Dr.Otker firmos prieskoniu meduoliams. Bet visi tie gatavi man siaip sau, kazkokie netikri. g.gif Spalva tai jau tikrai, nepalyginsi kaip paciu malti.
Jau atsirado ir metaliniu formeliu ten pat. Kiek anksciau ieskojau, nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar verta kaledini namuka kepti pagal ta recepta, kuris yra temos pradzioj nuorodoj "Kaledinis namukas" ir ten nesideda jokie riebalai i ta tesla? Ar koki kita recepta rinktis tam nameliui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ariele23: 02 gruodžio 2009 - 20:51
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 12 02, 21:14)
cia labiau priklauso nuo to ar labai megsti imbiera ar nelabai smile.gif Man pirktas pakeliuose imbieras kazkoks issivedejes buna,to tikrojo aromato nelike,tik astrumas.As visad nusilupu zalia imbiera ir isspaudziu per cesnakine sultis.Tarkuoti nelabai patariu,nes  lieka plauseliu


aciu pasinaudosiu tada cesnako trintuve thumbup.gif

Atsakyti
Na sveikos išsikepiau pirmą kartą meduoliu pagal Nerytės receptą thumbup.gif ačiū tau skanūs išėjo 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
O kada jie sukėtės pas mane jie minkštut minkštutėliai rolleyes.gif
Atsakyti
aš ryt vėl kepsiu meduoliukus. Sūnaus darželio šventei reikia. Turiu ir kitus du skanėstus nusižiūrėjusi žurnale. Jei gausis kaip žurnalo nuotraukoje tai parodysiu foto ir receptą įkelsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 12 02, 18:51)
Plonai kočiojau ir dėjau du šaukštelius sodos, o ne 3, nes kai pirmą kartą dariau man jie per daug išsipūtė ir neišlaikė formos.  smile.gif


ir kaip gerai gavosi is 2 sauksteliu?
QUOTE(skarbonke @ 2009 12 02, 19:16)
o imbiera jus sakni dedat ar prieskonius? blush2.gif  bandysiu ir asKaledom dovanu prikept Nerytes meduoliuku wub.gif

as irgi i meduolius dedu dziovinta malta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ariele23 @ 2009 12 02, 20:50)
Norejau paklausti ar verta kaledini namuka kepti pagal ta recepta, kuris yra temos pradzioj nuorodoj "Kaledinis namukas" ir ten nesideda jokie riebalai i ta tesla? Ar koki kita recepta rinktis tam nameliui?

as kepu is bea meduolines teslos rolleyes.gif jau keli metai biggrin.gif
Atsakyti
Kiek puikių idėjų šioje temoje! bigsmile.gif
Ar Daivajos kalėdinis vaisių pyragas neprisigers šaldytuvo kvapų, jei suvyniojau į kelis sluoksnius popieriaus? Ar reikėtų pervynioti į maistinę plėvelę?
Atsakyti
QUOTE(ariele23 @ 2009 12 02, 22:50)
Ar koki kita recepta rinktis tam nameliui?

Kalėdiniai namukai yra kepami iš meduolinės tešlos, tai tas pats meduolis tik kitokioj formoj. Tai išsirink patikusį meduolių receptą ir kepk birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 09:34)
Tai išsirink patikusį meduolių receptą ir kepk  birthday.gif

bet jei bus minkstas meguolis, tai namelis tiesiog sugrius wink.gif taip kad geriau pasirinkt kietesnio meruolio recepta rolleyes.gif
Atsakyti
Norejau paklaust tu, kas kepe/kepa kaledini pyraga bigsmile.gif

ar visos visada dedat riesutu?

vakar kepiau, ir apsizioplinau, pas mane vien dziovinti vaisiai, riesutu idet pamirsau unsure.gif

turbut skonis bus ,,prastesnis''? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 12 03, 12:23)
Norejau paklaust tu, kas kepe/kepa kaledini pyraga  bigsmile.gif

ar visos visada dedat riesutu?

vakar kepiau, ir apsizioplinau, pas mane vien dziovinti vaisiai, riesutu idet pamirsau    unsure.gif

turbut skonis bus ,,prastesnis''?  g.gif


kai kepiau pabandymui irgi pamirsau riesutu, nieko man patiko o dabar idejau bet kai paragavau tai nepasakyciau kad tas skonis skiriasi, vistiek dominuoja vaisiai taip kad nebus blogesnis tas skonis. Cia mano pastebejimas ir nuomone gal kam kitaip atrodo. smile.gif
Atsakyti