Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 03, 11:57)
bet jei bus minkstas meguolis, tai namelis tiesiog sugrius wink.gif taip kad geriau pasirinkt kietesnio meruolio recepta  rolleyes.gif

Visai ne biggrin.gif Negi nori kąsdama namelio sieną nusilaužti dantį lotuliukas.gif Man kieti meduoliai nepatinka, tai greičiau sausainiai. Mano manymu, meduolis tuo ir skiriasi - storas, kvapnus, minkštas... Bet čia skonio reikalas.

Bet kuri meduolinė tešla tinkama, http://daivaphoto.blogspot.com esu įdėjusi savo "minkšto" namelio nuotrauką, kaip matai, puikiai stovi biggrin.gif biggrin.gif O ir valgyti tokį skanu - lauži, minkštai lūžta, su arbatėle burnoj tirpsta assa.gif
Atsakyti
O aš vakar dar kart meduolius kepiau: dvigubą normą tongue.gif meduolių gavosi beveik pilnutėlis 10l puodas, kitaip sakant kibiras thumbup.gif thumbup.gif reiks tik papuošt ir supokuot...
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2009 12 03, 10:55)
kai kepiau pabandymui irgi pamirsau riesutu, nieko man patiko o dabar idejau bet kai paragavau tai nepasakyciau kad tas skonis skiriasi, vistiek dominuoja vaisiai taip kad nebus blogesnis tas skonis. Cia mano pastebejimas ir nuomone gal kam kitaip atrodo. smile.gif


nuraminot tongue.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 11:07)


na as sakau is savo karcios patirties... kai namelis kalėdų tiesiog nesulaukė verysad.gif galbut susidėjo viskas.. ir kad didelis buvo ir kad meduolis minkštas ir kad namie drėgna tada buvo.. bet jis susmuko po savaitės rolleyes.gif
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 11:09)
O aš vakar dar kart meduolius kepiau: dvigubą normą  tongue.gif  meduolių gavosi beveik pilnutėlis 10l puodas, kitaip sakant kibiras  thumbup.gif  thumbup.gif  reiks tik papuošt ir supokuot...

oho blink.gif aš tai buvau užsimaišius keturias normas cool.gif bet iš jo išėjo namukas ir dar kelis vakarus kepiau meduolius... jie iškart dingdavo doh.gif tai ir nemačiau to didelio kiekio lotuliukas.gif

dabar įdomumo dėlei pašoviau tą japonišką pyragą unsure.gif kolkas tai labai keistai atrodo g.gif na tiesiog įdomumo dėlei kepu iš pusės normos.. nes aguonų tai žiauriai nemėgstu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 03 gruodžio 2009 - 11:17
Aš tą Japonišką ir noriu išsikepti, bet namie aguonų nėra tongue.gif kai nueinu į parduotuvę - išgaruoja jo sman iš galvos,,,,
Kaži ar patiks jei aguonų nemėgstat..
Atsakyti
Aciukas mergaites uz patarimus del namuko 4u.gif Kibsiu i darba siandien, pagal bea matyt recepta.
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 11:23)
Aš tą Japonišką ir noriu išsikepti, bet namie aguonų nėra tongue.gif kai nueinu į parduotuvę - išgaruoja jo sman iš galvos,,,,

Kaži ar patiks jei aguonų nemėgstat..

o as kaip tyčia turėjau maišiuką biggrin.gif

na yra keli kepiniai kur ir aguonos nemaišo lotuliukas.gif tikiuos kad ir šitas bus toks rolleyes.gif o jei nepatiks tai yra namuose dar valgytoju... ne tokių išrankių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 03, 11:30)
o as kaip tyčia turėjau maišiuką  biggrin.gif

na yra keli kepiniai kur ir aguonos nemaišo  lotuliukas.gif  tikiuos kad ir šitas bus toks  rolleyes.gif  o jei nepatiks tai yra namuose dar valgytoju... ne tokių išrankių  rolleyes.gif


o as aguonas labai megstu, man jos visur tinka, bet va, tas pyragas kazkaip nelabai schmoll.gif ne mano skonio, ir namiskiai nelabai valge ax.gif
Atsakyti
Laukiu atsiliepimu apie aguonu pyraga nes as ji palnuoju kaledoms kept, bet nebandzius dar rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Raseliuke @ 2009 12 03, 12:34)
o as aguonas labai megstu, man jos visur tinka, bet va, tas pyragas kazkaip nelabai  schmoll.gif  ne mano skonio, ir namiskiai nelabai valge ax.gif

o tai kas ten per skonis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 11:23)
Aš tą Japonišką ir noriu išsikepti, bet namie aguonų nėra tongue.gif kai nueinu į parduotuvę - išgaruoja jo sman iš galvos,,,,
Kaži ar patiks jei aguonų nemėgstat..



QUOTE(minimaus @ 2009 12 03, 11:43)
Laukiu atsiliepimu apie aguonu pyraga nes as ji palnuoju kaledoms kept, bet nebandzius dar  rolleyes.gif
Papildyta:

o tai kas ten per skonis  g.gif

man tai jis toks savotiškas,sakyčiau,net nėra kaip apibūdint.sau antrasyk nekepčiau.kas ragavo sakė skanu,beje,aš ir aguonų nelab,gal dėl to jis nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2009 12 03, 11:43)
Laukiu atsiliepimu apie aguonu pyraga nes as ji palnuoju kaledoms kept, bet nebandzius dar  rolleyes.gif
Papildyta:

o tai kas ten per skonis  g.gif

net sunku nupasakot skoni g.gif toks savotiskas g.gif
Atsakyti
Cha , nu man tik dar didesnė intriga smile.gif ax.gif
Atsakyti