Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 13:07)
Visai ne  biggrin.gif Negi nori kąsdama namelio sieną nusilaužti dantį  lotuliukas.gif Man kieti meduoliai nepatinka, tai greičiau sausainiai. Mano manymu, meduolis tuo ir skiriasi - storas, kvapnus, minkštas... Bet čia skonio reikalas.

Bet kuri meduolinė tešla tinkama, http://daivaphoto.blogspot.com esu įdėjusi savo "minkšto" namelio nuotrauką, kaip matai, puikiai stovi  biggrin.gif  biggrin.gif O ir valgyti tokį skanu - lauži, minkštai lūžta, su arbatėle burnoj tirpsta  assa.gif



O pagal kokį receptą Tu kepei?
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 12 03, 16:09)
jei į šitą temą galima iš žurnalų įkelti foto su aprašymais tai dar galiu kelių skanumynų sukelti. Tikrai faini, bet pati nebespėsiu tikriausiai išbandyti.

Manau, kelk, paįvarinsim Kalėdinį stalą, o aš tai planuoju į svečius neštis per Kalėdines šventes thumbup.gif Vėliau vaikų šventėms panaudosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Negi niekas negali patarti??? cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽuŽu*~ @ 2009 12 03, 16:31)
O pagal kokį receptą Tu kepei?

Nepatingėk paskaitinėti 4 temos. Mano receptas 33 psl.,komentarai ir atsiliepimai toliau...
Atsakyti
Sveikutės, pasidalinsiu ir aš savo receptuku
Marmeladiniai keksiukai su imbieru

Jums reikės:
170 g minkšto sviesto,
170 g rudojo cukraus,
Cukraus pudros apibarstymui,
2 kiaušinių,
350g miltų,
žiupsnelio kepimo miltelių,
8 šaukštų apelsinų ar persikų marmelado,
pagal skonį imbiero ( mano šeimyna nevalgo tai nedėjau iš vis).

Kaip gaminti:
Elektriniu plakikliu sumaišykite sveistą, cukrų, kiaušinius ir miltus, persijotus su kepimo milteliais, įdėkite marmelado, imbiero. Maišykite iki vienalytės masės. Paruoštą masę sudėkite į riebalais pateptas formeles, pašaukite į 170*C orkaitę ir kepkite apie 40min.
Skanaus
Papildyta:
Ir dar vienu receptuku pasidalinsiu.

Šokoladiniai bučkiai:
Jums reikės:
250 g sviesto,
3 šaukštų miltų,
1 stiklinės krakmolo,
100 g smulkintų riešutų,
100 g cukraus,
0,5 stiklinės tarkuoto juodojo sokolado.

Kaip gaminti:
Minkštą svietsą ištrinkite su cukrumi iki baltumo. Pamažu suberkite šokoladą ir su krakmolu išmaišytus miltus. Viską krupščiai išmaišykite. Iš tešlos padarykite mažus kamuoliukus, sudėkite į riebalais pateptą skardą ir kepkite įkaitintoje orkaitėje 10 - 20 min ( orkaitės karštumas apie 160*C - 170*C laipsnių karščio). Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 03, 14:18)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif

mano kaledinio pyrago tesla labai skysta gavosi blink.gif  verysad.gif  verysad.gif  cia tikriausiai del to kad vaisiai mirkyti, jie dregni gavosi cray.gif  cray.gif  cray.gif  ka daryti???? gal miltu dadeti? ar iskps ir skistesne tesla?

o dievuleliau, va bus man rinktis is visur simtus patarimu, o ne ziureti i orginala verysad.gif

Aš dėčiau dar truputį miltų, nes šiaip ta tešla turi būt ne skysta...
Atsakyti
Nu ka-niekas tai niekas lotuliukas.gif
Dadejau 4saukstus miltu ir psio, bus kaip bus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 12 03, 13:34)
Mergaitės,aš dar dėl kalėdinio pyrago paklaust noriu.Pas mane jis jau iškeptas ir saugiai padėtas,bet kaip ištikro yra-reik jį laistyt brendžiu ar nereik ? ax.gif

To pyrago esmė yra ta, kad jis turi pastovėti kelias savaites, tada atsiskleidžia tikrasis jo skonis, kvapas ir t.t. Nuo džiovintų vaisių laikui bėgant jis sumikštėja. O laistyti brendžiu ar ne - kiekvienos reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 15:48)
Aš dėčiau dar truputį miltų, nes šiaip ta tešla turi būt ne skysta...


tai va kad turi unsure.gif nu bus kaip bus...
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 12 03, 16:01)
To pyrago esmė yra ta, kad jis turi pastovėti kelias savaites, tada atsiskleidžia tikrasis jo skonis, kvapas ir t.t. Nuo džiovintų vaisių laikui bėgant jis sumikštėja. O laistyti brendžiu ar ne - kiekvienos reikalas smile.gif


na aš savaji irgi suvymiojau i kepimo popierių ( be ne visai aklinai) ir įdėjau i kartonine dėžute ir paslėpiau.Bet man taip baisu , kad jis nepradėtų pelyt( pvz.apačia g.gif ) nes jis vis tik drėgnokas, o kai taip pasideda, nekvėpuoja, tai gali kokia bjaurastis ir įsimest- taip būtų gaila g.gif doh.gif .Na bet kitos rašo, kad suvynioja i kepimo poperiu, dar i folija, tai jis juk visai nekvėpuoja g.gif g.gif nežinau, nežinau....na, kaip vyras guodžia- nepabandžius nežinosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 12 03, 13:55)


woooooooooow wub.gif

QUOTE(ulyja @ 2009 12 03, 14:31)
o šiaip aš gal apibūdinčiau kaip pudingas su aguonom jį,jis toks minkštas lengvas..

drinks_cheers.gif šaltas būtent toks drinks_cheers.gif šiaip jei valgyčiau svečiuose tai niekad nepasakyčiau iš ko jis padarytas lotuliukas.gif

QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 03, 14:36)
Negi niekas negali patarti??? cray.gif  cray.gif  cray.gif

miltų rolleyes.gif
Atsakyti
jus cia taip giriat nerytes meduolius, o kur rasti ju recepta.. niekaip nerandu sad.gif

jau susiradau doh.gif lotuliukas.gif

beje siandien rimi nusipirkau maiselius.. tokius permatomus ivairiu spalvu, man labai grazu wub.gif o kaina vos 1,50lt

user posted image user posted image

ir dezute jyske ~ 5lt, bet nedidele smile.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justic: 03 gruodžio 2009 - 15:46