Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 03, 15:27)
Sakykit o kaip manot, ar sugadinciau recepta jei i kaledini pyraga su vaisiais deciau 200sviesto ir 250margarino kepiniams? ziuriu kad sviesto namie neturiu, mazoji miega, vyras darbe ner kaip i parde pasaut doh.gif
Papildyta:
O vietoj rudojo cukraus-paprasta?

Va ir prasideda mano variacijos blush2.gif  o atrode viska susipirkau doh.gif


as dejau vien tik margarina, o cukrus irgi manau didelio vaidmens cia nesuvaidins, gal del spalvos cia rudojo reikia, bet kaip patyriau, tai nieko jis tos spalvos daug nepriduoda. taip kad kepciau tavo vietoj ir i galva neimciau 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės,aš dar dėl kalėdinio pyrago paklaust noriu.Pas mane jis jau iškeptas ir saugiai padėtas,bet kaip ištikro yra-reik jį laistyt brendžiu ar nereik ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 12 03, 14:31)
as dejau vien tik margarina, o cukrus irgi manau didelio vaidmens cia nesuvaidins, gal del spalvos cia rudojo reikia, bet kaip patyriau, tai nieko jis tos spalvos daug nepriduoda. taip kad kepciau tavo vietoj ir i galva neimciau 4u.gif


thumbup.gif tada liux, nuraminot, laaaabi labai aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 12:07)
Visai ne  biggrin.gif Negi nori kąsdama namelio sieną nusilaužti dantį  lotuliukas.gif Man kieti meduoliai nepatinka, tai greičiau sausainiai. Mano manymu, meduolis tuo ir skiriasi - storas, kvapnus, minkštas... Bet čia skonio reikalas.

Bet kuri meduolinė tešla tinkama, http://daivaphoto.blogspot.com esu įdėjusi savo "minkšto" namelio nuotrauką, kaip matai, puikiai stovi  biggrin.gif  biggrin.gif O ir valgyti tokį skanu - lauži, minkštai lūžta, su arbatėle burnoj tirpsta  assa.gif

Gal galima butu suzinoti recepta siu meduoliu,jei jie minksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 12 03, 14:34)
Mergaitės,aš dar dėl kalėdinio pyrago paklaust noriu.Pas mane jis jau iškeptas ir saugiai padėtas,bet kaip ištikro yra-reik jį laistyt brendžiu ar nereik ? ax.gif


Inok kiek zmoniu tiek nuomoniu, cia galioja sita taisykle biggrin.gif as tai visus dziovintus vaisius ir riesutus pamerkus skiestam likery palaikiau, tikiuos kad nebusiu pridirbus smile.gif o del sulaistymo bent jau as ziuresiu nuo situacijos pries pat sventes koks jis bus, jei matysiu kad labai sausas gal ir paslakstysiu
Atsakyti
Laba,

išsikepiau štai tokių besmegenių. Jūs kai darbštuolės tai ir dailiau išeis pagražinti. Aš pirmąkart pati dariau, tai truputį kreivi ir kuproti gavosi. Na bet gal kam idėja pravers.
Rodos mačiau keksiukų (muffin) receptų labai daug yra. Aš kepiau pagal tą iš knygos,

2 kiaušiniai
75g cukraus
200ml pieno
100ml saulėgražų aliejaus
druskos žiupsnis
vanilės
250g miltų
1a. kepimo miltelių

Glajų dariau iš citrinos sulčių bei cukraus pudros. Morką iš marcipano masės, bandžiau dažyti bet nelabai gavosi. Besmegenio galva taip pat rutuliukas iš marcipano masės ir paskui glajum baltu aptepta. Kepti 180 laipsnių keksiukams skirtoje formelėje, apie 25min.
Vaikų stalą tikrai pralinksmintų smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 03 gruodžio 2009 - 14:06
QUOTE(Noelle @ 2009 12 03, 15:55)
Laba,

išsikepiau štai tokių besmegenių. Jūs kai darbštuolės tai ir dailiau išeis pagražinti. Aš pirmąkart pati dariau, tai truputį kreivi ir kuproti gavosi. Na bet gal kam idėja pravers.


Noelle, tiesiog nereali idėja! Labai puiku!
Pasufleruok, kur nugriebt marcipanų masės?
O kaip tos besmegenių galvytės laikosi ant keksiukų? Dėl galjaus? Pagalvojau iškepti dovanų tokių linksmuolių, bet bijau, kad galvos nelaiku nenuriedėtų lotuliukas.gif Puiki idėja ne tik Kalėdine tema!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smulkmena: 03 gruodžio 2009 - 14:05
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 15:02)
Noelle, tiesiog nereali idėja! Labai puiku!
Pasufleruok, kur nugriebt marcipanų masės?
O kaip tos besmegenių galvytės laikosi ant keksiukų? Dėl galjaus? Pagalvojau iškepti dovanų tokių linksmuolių, bet bijau, kad galvos nelaiku nenuriedėtų  lotuliukas.gif  Puiki idėja ne tik Kalėdine tema!


Pritariu kad labai sauni ideja thumbup.gif o jau grozis wub.gif
mirksiukas.gif
as marcipano mases maciau akropoly maximoj (cia klaipedoj)
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 03, 13:02)
Noelle, tiesiog nereali idėja! Labai puiku!
Pasufleruok, kur nugriebt marcipanų masės?
O kaip tos besmegenių galvytės laikosi ant keksiukų? Dėl galjaus? Pagalvojau iškepti dovanų tokių linksmuolių, bet bijau, kad galvos nelaiku nenuriedėtų  lotuliukas.gif  Puiki idėja ne tik Kalėdine tema!

ne Lietuvoje esu tai parduotuvėse radau marcipanų masės. Bet rodos temoje, prie tortų puošimo minėjo kažkas kur pirko tos masės, dar rodos rašė, kad dešimt litų pakuotė kainuoja. Bet taip pat kažkas rašė, kad pačiam pasigaminti galima. Receptas rodos irgi prie tortų pupšimo buvo, nebepamenu tiesa kurią temą vakar skaitinėjau.
O galvas tai sutepiau glajum, įlipdžiau morką, akis, burną ir leidau džiūti. Po kelių valandų keksiuką tepiau glajum ir iškart lipdžiau galvą. Sulipo dar nenučiuožė.

jei į šitą temą galima iš žurnalų įkelti foto su aprašymais tai dar galiu kelių skanumynų sukelti. Tikrai faini, bet pati nebespėsiu tikriausiai išbandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 03 gruodžio 2009 - 14:12
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif

mano kaledinio pyrago tesla labai skysta gavosi blink.gif verysad.gif verysad.gif cia tikriausiai del to kad vaisiai mirkyti, jie dregni gavosi cray.gif cray.gif cray.gif ka daryti???? gal miltu dadeti? ar iskps ir skistesne tesla?

o dievuleliau, va bus man rinktis is visur simtus patarimu, o ne ziureti i orginala verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 03, 12:29)
na kaip tik ragauju  biggrin.gif  nors parašyta idėt į šaldytuvą, bet gabaliuką karšto atsipjoviau  blush2.gif
na tikrai įdomus labai  g.gif  kaip visada man per saldus ir kolkas pe rriebus  g.gif žiesim koks šaltas bus...

bet visumok tai visai nieko  bigsmile.gif

tik nesuprantu iš kelių normų ten nuotraukose kepta.. nes aš kepiau iš pusės tai man toks plonytis gavosi  rolleyes.gif  norėtųsi storesnio  biggrin.gif

pabandyt verta  biggrin.gif



QUOTE(ulyja @ 2009 12 03, 12:38)
dėl saldumo tai jo,dar jei apliet šokoladu tai iš vis brrr.. biggrin.gif man iš pusės gal blėka apie 20 cm ir aukštis gal 3 cm gavosi.


darau valgyt, rengiu vaikus ir einu aguonų, jei dar ir saldus tai man tiks lotuliukas.gif

beje manau tiktu ir tortu puosimo mase besmegeniu nosims ohmy.gif fantastika, o ne keksiukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 03 gruodžio 2009 - 14:26
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 14:25)
darau valgyt, rengiu vaikus ir einu aguonų, jei dar ir saldus tai man tiks  lotuliukas.gif



jei patinka saldu saldžiau saldžiausiai tada pirmyn biggrin.gif
o šiaip aš gal apibūdinčiau kaip pudingas su aguonom jį,jis toks minkštas lengvas..
Atsakyti